Online veilingen in de provincie Limburg

Hieronder vindt u van diverse veilinghuizen een overzicht van online veilingen in de provincie Limburg van boedels uit faillissementen die door de curator worden aangeboden. Verder vindt u hier ook niet faillissement gerelateerde online veilingen.

Er zijn 14 veilingen gevonden.

Online veiling van diverse soorten en maten magazijninrichtingen en bouwmaterialen en meer thans opgeslagen te Venray.

Venray

Online veiling van schaar- en mast hoogwerkers van PMG Techniek B.V. te Geleen.

Geleen

Beesel

Deel 1 van deze grote inboedel bestaat uit antieke voorwerpen, kunst, meubelen en vintage items. O.a. bronzen en legering beelden van ROUSSEAU, VAN HOVE, GUILLOT; tafelzilver; verzilverde voorwerpen; tinnen voorwerpen van o.a. KURZ; kristallen kroonluchter en plafondlamp; servies van o.a. LIMOGES, KAISER, BAVARIA; porselein IMARI; stijlmeubelen in LODEWIJK XV; kunstboeken; plaatjesboeken; bladmuziek uit jaren 20; oosterse tapijten; heel veel antieke schilderijen van o.a. BOSBOOM, MARIS, WIJNGAERDT, BROUWER, WIERSEMA, SCHUMACHER, DUIVESTEIJN, enz.; Aziatische kunst, o.a. goudvergulde houtsnijwerke; formica keukenblok en keukentafel met stoelen, klokken, glaswerk, en nog veel meer!

Sittard
Lunica Auction

Deel 1 van deze grote inboedel bestaat uit antieke voorwerpen, kunst, meubelen en vintage items. O.a. bronzen en legering beelden van ROUSSEAU, VAN HOVE, GUILLOT; tafelzilver, o.a. WIRTHS; verzilverde voorwerpen; tinnen voorwerpen van o.a. KURZ; kristallen kroonluchter en plafondlamp; servies van o.a. LIMOGES, KAISER, BAVARIA; porselein IMARI; stijlmeubelen in LODEWIJK XV stijl; kunstboeken; plaatjesboeken; bladmuziek uit jaren 20; oosterse tapijten; heel veel antieke schilderijen van o.a. BOSBOOM, MARIS, WIJNGAERDT, BROUWER, WIERSEMA, SCHUMACHER, DUIVESTEIJN, enz.; Aziatische kunst, o.a. goudvergulde houtsnijwerken; formica  keukentafel met stoelen, klokken, glaswerk, en nog veel meer!

Sittard
Lunica Auction

Online veiling diverse voertuigen, heftrucks, werkmateriaal en intern transport

Venray

Online veiling van grootkeuken en horeca apparatuur met onder andere; Rational steamers, bakwanden, kookgerei, servies, grillplaten en koelwerkbanken te Gennep.

Gennep

In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse schoonmaakbenodigdheden te Horst aan de Maas. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: IBC schoonmaakazijn, 1000ltr; vloeibaar wasmiddel, 10x10ltr; partij lege jerrycans; schoonmaakpapier rollen; wasverzachter, 200ltr; Car & Truckreiniger, 5x10ltr etc.

Horst aan de Maas

Online veiling van automatische straalmachine te Eygelshoven.

Eygelshoven

Online veiling van diverse merken luchtcilinders en Printed Circuit Board machines.

Geleen

Deel 2 van deze grote inboedel bestaat uit diverse goederen o.a. meubelen: een complete slaapkamer van HÜLSTA bestaande uit 2 persoonsbed, elektrisch verstelbaar, kledingkast, 2 nachtkasten, beuken/hoogglans wit; tafels; stoelen; vintage keukenkast; keukenbenodigdheden, o.a. servies, bestek, pannen, schoonmaakmiddelen; kantoorbenodigdheden; woondecoratie; etalage en seizoensdecoratie; partij vlaggen op stok; partij restauratie artikelen voor schilderijlijsten; curiosa; partij oude blikken; koperwerk; tin; Witgoed, o.a diepvriezer, koelkasten, ZANUSSI, BOSCH, WHIRLPOOL; wasmachine AEG; vintage voorwerpen o.a. bierkrat BREDA BIER;  modelauto's; medische schoolplaten; vitrinekast; originele gym/turnbank; Complete inhoud kelder met o.a. elektrische installatiematerialen, loodgietersmaterialen; bevestigingsmaterialen, enz. en nog veel meer!

Sittard
Lunica Auction

Online veiling van verhuur artikelen evenementen en attracties.

Oirlo

Online veiling van onder andere materieel voorheen in gebruik door het Amerikaanse leger onder andere: voertuigen, containers, generatoren, heftrucks, gereedschappen, etcetera thans in opslag te Thorn.

Thorn

Deze prachtige collectie uit een privéverzameling bestaat uit: schilderijen van o.a. Espen Greger Hagen, M. Bemelmans, Fabian, B.Williams, Sylvia Dolmans, Jan Meerten; Aquarellen van o.a. Piet Lap, Bob Tenhope, Wansink; diverse kunstvoorwerpen van o.a. Jopie Huisman, Herman Brood; Zeefdrukken van o.a. Jacques Tange, Corneille, Eric Toebosch, Lou Thissen, Ad van Hassel, Jacqueline Schafer, Kars Persoon, Arne Zuidhoek, Wil van der Laan, P. Defesche enz.; Quilts en wandkleden van Toos Meerten.

Sittard
Lunica Auction