Online kantoorinrichting veilingen
Hieronder vindt u van diverse veilinghuizen een overzicht van online kantoorinrichting veilingen van boedels uit faillissementen die door de curator worden aangeboden. Verder vindt u hier ook niet faillissement gerelateerde online kantoorinrichting veilingen.
Er zijn 21 veilingen gevonden.
Veilinghuis:
Troostwijk Auctions - Veilingen
Online verzamelveiling van diverse goederen afkomstig uit faillissementen te Loon op Zand.
Veilinghuis:
Troostwijk Auctions - Veilingen
RF en CE test en meetinstrumenten, drone antenne productielijn, gereedschappen en materialen
Veilinghuis:
Troostwijk Auctions - Veilingen
Online veiling van showroom- en kantoormeubilair, banken, stoelen en tafels
Veilinghuis:
Troostwijk Auctions - Veilingen
Online veiling met gereedschap, machines en bedrijfsinventaris opgeslagen te Groningen.
Veilinghuis:
Onlineveilingmeester.nl
Online veiling van bedrijfsinventaris in opdracht van Domeinen Roerende Zaken.
Veilinghuis:
Onlineveilingmeester.nl
Online faillissementsveiling in opdracht van de heer mr B. van Leeuwen van VLDW Advocaten te Goes in zijn hoedanigheid van curator. Verkocht wordt de activa afkomstig uit het faillissement Leo Interieurontwerp B.V. te Goes.
Veilinghuis:
Troostwijk Auctions - Veilingen
Online veiling in opdracht van belanghebbenden.
Veilinghuis:
Troostwijk Auctions - Veilingen
Online veiling van intern transport en magazijnvoorraden aangekocht uit het faillissement Grower Connect B.V. te Aalsmeer, thans opgeslagen te Oisterwijk; waaronder palletwagens en orderpickers, rollenbanen, voorraden kartonnen dozen, labelprinters; olijfbomen, rijplaten en hoogwerkers te Maasdijk.
Veilinghuis:
Troostwijk Auctions - Veilingen
Online faillissementsveiling in opdracht van mr. H.C. Vroege van Beks \u0026 Beks advocaten in zijn hoedanigheid van curator. Verkocht wordt een V-Shapes Alpha single portion sachets verpakkingsmachine uit 2021 en overige activa afkomstig uit het faillissement van Fold \u0026 Squeeze BV te Emmeloord.
Veilinghuis:
Troostwijk Auctions - Veilingen
Verzamelveiling van verschillende goederen, week 5. \u003cbr\u003e\nJe kunt jouw kavels verkopen op deze wekelijkse veiling via www.veilenmettroostwijk.nl
Veilinghuis:
Troostwijk Auctions - Veilingen
Online faillissementsveiling in opdracht van de heer C.F.P.M. Spreksel van Spreksel advocaten te Maastricht. Verkocht wordt de activa afkomstig uit het faillissement van Dak- \u0026 Zinkwerkbedrijf Haine BV te Maastricht.
Veilinghuis:
Troostwijk Auctions - Veilingen
Design- en kantoormeubilair
Veilinghuis:
Troostwijk Auctions - Veilingen
Online veiling van magazijn en werkplaats opruiming van maritime aandrijvingen
Veilinghuis:
Troostwijk Auctions - Veilingen
Online veiling van IT apparatuur en toebehoren aangekocht uit faillissement Grower Connect B.V. te Aalsmeer, thans opgeslagen te Oisterwijk, waaronder “Avery Dennison” en “Zebra” labelprinters; “Intermec” handcomputers; “Dell” curved en flat monitoren; “HP” inktjetprinters en laserpinters; “Samsung” en “Toshiba” televisies.
Veilinghuis:
Troostwijk Auctions - Veilingen