Actuele informatie over faillissementen en surseances

 

Online bouwmaterialen veilingen

Hieronder vindt u van diverse veilinghuizen een overzicht van online bouwmaterialen veilingen van boedels uit faillissementen die door de curator worden aangeboden. Verder vindt u hier ook niet faillissement gerelateerde online bouwmaterialen veilingen.

 
 

Filters:  

Er zijn 62 veilingen gevonden.
 2 - 5 

Veiling voor hout, doe-het-zelf artikelen en gevelbekleding

Locatie:
Helmond 
Veilinghuis:
Troostwijk Auctions - Veilingen 
Veiling sluit over:

Veiling van overkappingen, hekwerk en carports

Locatie:
Helmond 
Veilinghuis:
Troostwijk Auctions - Veilingen 
Veiling sluit over:

Veiling van Warmtepompen en Airco's

Locatie:
Nederweert 
Veilinghuis:
Troostwijk Auctions - Veilingen 
Veiling sluit over:

In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling o.a.: SMA Sunny Boy 4.0 met 10 zonnepanelen | GoodWe EZLogger Pro | Pallet zonnepanelen | Growatt MIN 4200TL-XE | Solax EV-Charger | Hoymiles DTU-Pro Wi-Fi | Solis S5-GR3P20K met 50 zonnepanelen | Goodwe GW4000-SDT-20 met 10 zonnepanelen etc.

Locatie:
Stadskanaal 
Veilinghuis:
ProVeiling 
Veiling sluit over:

Ten gevolge van het faillissement van “De Blokhutspecialist” te Zevenaar, veilt ProVeiling de voorraad van dit bedrijf. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: HYSTER elektrische heftruck | magazijnstelling | Mercedes-Benz Spinter bedrijfswagens | Retro scooter | Hapert aanhangwagen | SolidHub elektrische palletwagen HWE15 | Modulaire rollenbaan | Makita Radiaal afkortzaag LS1019L | Vema zaagtafel | Palletstelling | COMBILIFT Vorkheftruck | Evoca Necta Koffieautomaat (bonen + instant) Solista | SCM Verticale lintzaag SC 800 | HPT Vacumobil Mobiele ontstoffer EA 200 | H&H eetkamerstoelen | salontafels | eettafels | decoratie | Iiyama G-Master monitoren | scheidingswanden | roomdivider | Ergonomische bureaustoelen | HP Color LaserJet Pro Multifunctionele printer | Jalouziedeurkasten | 2-zits bank | kasten | Salora televisies | werkkleding | Bergh inbraakwerende kluis etc.*Attentie: er zijn vandaag 17-01 extra kavels aan deze veiling toegevoegd!

Locatie:
Zevenaar 
Veilinghuis:
ProVeiling 
Veiling sluit over:

Online faillissementsveiling in opdracht van de heer mr E.C. Van Lent van TeekensKarstens advocaten notarissen. Verkocht wordt de activa afkomstig uit het faillissement TPM Installatietechniek B.V. te Bleiswijk.

Locatie:
Bleiswijk 
Veilinghuis:
Troostwijk Auctions - Veilingen 
Veiling sluit over:

Online veiling van bouwmateriaal en machines in verband met een bedrijfsovername.

Locatie:
Smilde 
Veilinghuis:
Onlineveilingmeester.nl 
Veiling sluit over:

Wegens bedrijfsbeeindiging, houtbewerkingsmachines, materialen en gereedschappen

Locatie:
Linschoten 
Veilinghuis:
Troostwijk Auctions - Veilingen 
Veiling sluit over:

Online faillissementsveiling in opdracht van de heer mr B. van Leeuwen van VLDW Advocaten te Goes in zijn hoedanigheid van curator. Verkocht wordt de activa afkomstig uit het faillissement Leo Interieurontwerp B.V. te Goes.

Locatie:
Goes 
Veilinghuis:
Troostwijk Auctions - Veilingen 
Veiling sluit over:

Online veiling in opdracht van belanghebbenden.

Locatie:
Nijmegen 
Veilinghuis:
Troostwijk Auctions - Veilingen 
Veiling sluit over:

Locatie:
Drachten 
Veilinghuis:
Troostwijk Auctions - Veilingen 
Veiling sluit over:

Online veiling van defensiegoederen in opdracht van Domeinen Roerende Zaken.

Locatie:
Groningen 
Veilinghuis:
Onlineveilingmeester.nl 
Veiling sluit over:

Veiling van een Grote partij glazen schuifdeuren met getint glas in mat zwart en antraciet, complete sets incl. glasopvang-tochtprofielen en grepen, 3-4-5-6 en 7 rail systemen, ruit breedtes 82-90-96 en 103 cm en hoogte tot 270 cm.*Gratis thuisbezorgd binnen Nederland, m.u.v. de Waddeneilanden. *Let op: 1 persoon moet helpen lossen. *Levertijd ca. 10 werkdagen.

Locatie:
 
Veilinghuis:
ProVeiling 
Veiling sluit over:

Veiling van een Grote partij glazen schuifdeuren in mat zwart en antraciet, complete sets incl. glasopvang-tochtprofielen en grepen, 3-4-5-6 en 7 rail systemen, ruit breedtes 82-90-96 en 103 cm en hoogte tot 270 cm.*Gratis thuisbezorgd binnen Nederland, m.u.v. de Waddeneilanden. *Let op: 1 persoon moet helpen lossen. *Levertijd ca. 10 werkdagen.

Locatie:
 
Veilinghuis:
ProVeiling 
Veiling sluit over:

In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling een grote partij Grenen hout, geschaafd (onbehandeld) & Stalen Glasbokken te Vriezenveen.*Voor bezichtiging en afhaling kunt u een afspraak maken; zie veilinginformatie! Op locatie is een heftruck aanwezig!

Locatie:
Vriezenveen 
Veilinghuis:
ProVeiling 
Veiling sluit over:
 2 - 5 

Volg het laatste nieuws en insolventies via Twitter
Volg het laatste nieuws en insolventies via Facebook
  • Binq Media B.V., Media Park, Locatie Heideheuvel H1, Mart Smeetslaan 1, 1217 ZE Hilversum, Nederland