Hotel-restaurant De Roskam in Gorssel is failliet verklaard. Al het personeel is ontslagen, aldus de lokale website Gorssel.nl.
Het reeds 360 jaar oude hotel-restaurant De Roskam zal vanochtend na het ontbijt van de hotelgasten haar deuren sluiten. Het is onzeker wat er daarna zal gebeuren. Eigenaar van het failliete hotel-restaurant was het failliete Eurocommerce. De vennootschap waarin het onroerend goed en hotel-restaurantbedrijf met alle medewerkers zijn ondergebracht, is sinds 3 september 2013 in surseance van betaling.
Bank heeft krediet opgezegd
De curatoren van Eurocommerce en de interim-manager van De Roskam hebben de afgelopen drie maanden met drie geïnteresseerden onderhandeld over een verkoop van de Roskam als bedrijf, inclusief personeel. Dat is niet gelukt, aldus de website.