Naar de inhoud
HomeNieuwsHet luxe landgoed van hennie van der most gaat nu ook onder de hamer
Het luxe landgoed van Hennie van der Most gaat nu ook onder de hamer

Het luxe landgoed van Hennie van der Most gaat nu ook onder de hamer

Door: destentor.nl28 aug 2026
Nu raakt het hem persoonlijk. Na zijn pretpark, Speelstad Oranje en zijn bedrijventerrein gaat ook het landgoed van Hennie van der Most (76) onder de hamer. Zijn luxe villa in Gorssel wordt gedwongen geveild.

Van der Most kocht het immense landgoed De Haar in 2009. Het landhuis in het chique Gelderse villadorp beslaat zo’n 1145 vierkante meter. De villa heeft onder meer elf kamers, een bibliotheek, gastenverblijf, sauna en sportfaciliteiten.

Rond de woning liggen bossen, weilanden, een vijver, een lange oprijlaan en een afzonderlijke schuur. Het totale landgoed is ruim 27 hectare groot. Daarnaast wordt ook een aangrenzend perceel landbouwgrond geveild.
Na talloze eerdere (gedwongen) zakelijke verkopen raakt het faillissement van Van der Most hem daarmee nu ook persoonlijk.

 
Volg faillissementen gratis
Registreer en ontvang meldingen bij nieuwe publicaties
Gratis aanmelden