Actuele informatie over faillissementen en surseances

 

Oad groeit na faillissement en neemt opnieuw reismerken over

Bron: oost.nl   |  30 april 2026
Reisorganisatie Oad uit Enter neemt de reisactiviteiten over van een failliete branchegenoot. Het gaat om de merken Loopend Vuurtje, Fietsend Vuurtje en Cruise2Travel.
Gerelateerde dossiers:

De overname past in de strategie om meer in te spelen op de gewenste variatie van het vakantieaanbod voor 60-plussers, zegt Oad.
Het bedrijf, dat dertien jaar geleden zelf failliet ging, wil zich met de overnames steviger op de vakantiekaart zetten. De overgenomen labels richten zich vooral op kleinschalige fiets- en wandelreizen, cruises en overwinterreizen. Eerder nam Oad al branchegenoot '60plusEndus' over.

Lees het volledige artikel

Meer nieuws over dit onderwerp
Meer faillissement nieuws
Zorgzuster en HSpro op MAA failliet Limburger.nl | donderdag 30 april 2026
Curator verhaalt tonnen na zorgfaillissement Alera Accountancy van Morgen | donderdag 30 april 2026
Nationaal & Internationaal Transport K.D. Beelen failliet verklaard Transport Online | donderdag 30 april 2026
Bankroet na dodelijk ongeval: 3 van 13 medewerkers arbeidsongeschikt denieuwestermaastricht | donderdag 30 april 2026

Volg het laatste nieuws en insolventies via Twitter
Volg het laatste nieuws en insolventies via Facebook
  • Binq Media B.V., Media Park, Locatie Heideheuvel H1, Mart Smeetslaan 1, 1217 ZE Hilversum, Nederland