Een wijnbar, een schildersbedrijf, transportbedrijven en technische bedrijven. Ook deze week gingen er meerdere bedrijven failliet.
Wijnbar de Filosoof in het centrum van Den Haag is deze week failliet verklaard. De eigenaar laat weten dat dit volgens hem onterecht is en heeft verzet aangetekend bij de rechtbank.
Ook het schildersbedrijf FV&F ging failliet. Dit bedrijf uit Wateringen verdiende sinds 2018 de kost met schilderwerk, zowel binnen als buiten.
Future Genomics Technologies is failliet gegaan. Dit was een in Leiden gevestigd biotechnologiebedrijf, opgericht in 2017.
Het doek is gevallen voor HT Logistics uit Den Haag. Dit transportbedrijf startte in augustus 2022 maar kwam dit jaar in de problemen.