Actuele informatie over faillissementen en surseances

 

Proton failliet, opnieuw flopt investering van Kees Koolen

Bron: RTL.nl   |  9 april 2026
Het duurzame techbedrijf Proton Ventures uit Schiedam is failliet. Dat is opnieuw een tegenvaller voor superinvesteerder Kees Koolen, die de afgelopen jaren miljoenen stak in de bouwer van opslagterminals voor ammoniak.
Gerelateerde dossiers:

Proton Ventures werd in 2001 opgericht door chemisch ingenieur Hans Vrijenhoef. Het bedrijf ontwerpt en bouwt onder meer ammoniakopslagtanks. Ammoniak kan worden gebruikt voor de opslag van duurzame energie.

Dat laatste was de reden dat Koolen Industries, het bedrijf van ondernemer Kees Koolen, eind 2019 vier miljoen euro in Proton investeerde. Koolen werd rijk als bestuurder en aandeelhouder van Booking.com en investeerder in Uber.

Lees het volledige artikel

Meer nieuws over dit onderwerp

Volg het laatste nieuws en insolventies via Twitter
Volg het laatste nieuws en insolventies via Facebook
  • Binq Media B.V., Media Park, Locatie Heideheuvel H1, Mart Smeetslaan 1, 1217 ZE Hilversum, Nederland