HomeNieuwsBemiddelaar Lukida Vraagt Faillissement Aan Laat Invaldocenten Met Tienduizenden Euros Onbetaalde Facturen Achter
Bemiddelaar Lukida vraagt faillissement aan, laat invaldocenten met tienduizenden euro’s onbetaalde facturen achter

Bemiddelaar Lukida vraagt faillissement aan, laat invaldocenten met tienduizenden euro’s onbetaalde facturen achter

Door: Parool9 okt 2025
Lukida, een bedrijf dat invaldocenten voor het basisonderwijs levert, kan zo’n honderdduizend euro aan facturen niet meer betalen.

Het faillissement is aangevraagd, de eigenaar zegt spijt te hebben. ‘Ik ben geen goede zakenman.’ In totaal krijgen invaldocenten nog zo’n 100.000 euro van Lukida, een bedrijf dat sinds een jaar of acht creatieve professionals inzet om het lerarentekort in het basisonderwijs te verlichten.