Actuele informatie over faillissementen en surseances

 

Dit bekende merk van robotstofzuigers dreigt failliet te gaan

Bron: bright.nl   |  13 maart 2025
De Roomba was een van de eerste robotstofzuigers, maar de vraag is hoe lang het merk nog bestaat. Roomba-fabrikant iRobot zit financieel in zwaar weer en dreigt failliet te gaan.

iRobot heeft gisteren nog acht nieuwe Roomba-robotstofzuigers aangekondigd. Maar vandaag kwam het bedrijf met slecht nieuws. Beleggers kregen te horen dat het bedrijf mogelijk binnen een jaar failliet gaat als het geen manier vindt om van zijn schulden af te komen en geen koper vindt.

Lees het volledige artikel

Meer faillissement nieuws
Nieuwe faillissementen van 2 april 2026 Van de redactie | donderdag 2 april 2026
Impactbedrijf TommyTomato vraagt faillissement aan, doorstart onderzocht duurzaam-ondernemen.nl | donderdag 2 april 2026
Rechtbank spreekt faillissement uit over Europe Sound & Light westfrieslandpraat.nl | donderdag 2 april 2026
Hengelose ondernemer ziet twee bedrijven failliet gaan TwenteFM | donderdag 2 april 2026
Dorp zonder bakker? Bankroet betekent ‘gemis’ voor Dronryp Leeuwarder Courant | donderdag 2 april 2026
Schoolkinderen zonder warme lunch door faillissement Tommy Tomato Zoetermeers Dagblad | donderdag 2 april 2026

Volg het laatste nieuws en insolventies via Twitter
Volg het laatste nieuws en insolventies via Facebook
  • Binq Media B.V., Media Park, Locatie Heideheuvel H1, Mart Smeetslaan 1, 1217 ZE Hilversum, Nederland