Actuele informatie over faillissementen en surseances

 

Abvakabo overweegt terugdraaien faillissement Estro in rechtszaak

Quelle: Nationale Onderwijsgids   |  28 Juli 2014
Abvakabo FNV onderzoekt momenteel of zij het flitsfaillissement van Estro/Smallsteps terug kunnen draaien door de organisatie voor de rechter te dagen.

De vakbond ontvangt veel signalen van leden over verslechterde arbeidsvoorwaarden als gevolg van de overname. Dit zegt bestuurder Wilma Berentsen tegen nieuwsradio BNR, zo meldt Kinderopvang Totaal.

Volgens de vakbond kleedt Smallsteps het arbeidsvoorwaardenpakket van Estro uit. Overuren zouden bijvoorbeeld niet meer uitbetaald worden. Dit moet echter wel, zo staat in de cao. Danielle van Essen van de FNV: “Smallsteps dient zich aan de cao Kinderopvang te houden.

Lesen Sie hier den vollständigen Artikel.

Mehr Neuigkeiten zu Insolvenzen
Sterk Food Group neemt Vegan Finest Foods over Eiwittrends | Freitag 24 Oktober 2025
Faillissement voor zorgorganisatie Grijp het Leven in Panningen omroeppenm.nl | Donnerstag 23 Oktober 2025
Schneider BV in Woudrichem failliet, maar doorstart gloort Brabants Dagblad | Donnerstag 23 Oktober 2025
Meubelfabrikant Vidato opnieuw failliet wonen360 | Donnerstag 23 Oktober 2025
Delftse producent zonnepaneelmateriaal failliet verklaard omroep delft | Donnerstag 23 Oktober 2025

Die neuesten Entwicklungen und Insolvenzen über Twitter verfolgen
Die neuesten Entwicklungen und Insolvenzen über Facebook verfolgen
  • Binq Media B.V., Media Park, Locatie Heideheuvel H1, Mart Smeetslaan 1, 1217 ZE Hilversum, Niederlande