Ventes aux enchères de procédures collectives et ventes aux enchères traditionnelles en ligne

Vous trouverez ci-après, pour plusieurs Maisons d'enchères, une liste des ventes publiques en ligne provenant de procédures collectives et proposées par le liquidateur judiciaire. Vous y trouverez également des ventes publiques en ligne non liées à des procédures collectives.

40 ventes aux enchères ont été trouvées.
 1 - 3

In opdracht van de curator een voorraad nieuwe vloer en wandtegels online.

Nieuwegein
Inventaris Veilingen

Veiling van Antiek, Curiosa, Gadgets, Collectables, huisraad, e.d. uit boedelruimingen, handelsvoorraden e.d. Uw gewonnen kavels zullen u in Nederland, gratis worden toegezonden bij een minimale orderwaarde van € 29,95. Lees ook de aanvullende informatie i.v.m. combinatiemogelijkheden gratis verzending. U hoeft over de kavels, i.v.m. margeregeling, geen BTW te betalen.

Europees Kampioenschap Oranje spullen. Uw gewonnen kavels zullen u in Nederland, gratis worden toegezonden bij een minimale orderwaarde van € 29,95. Lees ook de aanvullende informatie i.v.m. combinatiemogelijkheden gratis verzending. U hoeft over de kavels, i.v.m. margeregeling, geen BTW te betalen.

In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling o.a.: tuinstenen van beton | muurblokken van betonbloembakstenen | tuintegels van keramiek | tuintegels van beton | opsluitbanden etc.

Nu op de veiling een partij Style fitnessapparatuur online.

Nieuwegein
Inventaris Veilingen

Online veiling in de categoriën Voedingsindustrie, Horeca apparatuur, Transportbanden, Transport en logistiek, Koelen en vriezen, Pompen, Luchttechniek, Deuren, Bedrijfsinrichting

Boxtel
Industrial Auctions

Het aanbod in deze veiling bestaat uit mooie objecten afkomstig van meerdere inboedels, o.a. uit nalatenschap. Het betreft meubelen o.a. vintage design kubusbankjes ROHÉ, jaren '70, ontwerp JAN DES BOUVRIE; Design twee-zitbank CASSINA 'Maralunga';  Lodewijk XVI stijl salonset; antieke schommelstoel; vazen o.a. antieke vazen o.a. Chinees brons, Art Nouveau vaas; kunst o.a. schilderijen; oude kelderwijnen uit periode 1943-1986; klokken; lampen; veel zilverwerk o.a. verzilverde bestekken, tafelzilver; antieke snuifflesjes; serviezen; lampen; koperwerk; broches LIMOGES en zilver; glaswerk; IMARI en Chinees porselein en veel meer!

Sittard (NL)
Lunica Auction

Online veiling i.o.v. curator mr. R. Arnoldus van Bierens Law te VeghelMet o.a. armbanden ringen kettingen oorbellen horloges kleding tassen winkelinventaris etc. Let op! Bij de kijkdag zijn tassen niet toegestaan. Passen van sieraden is enkel mogelijk  in overleg met HNVI personeel

Wijchen
HNVI

Wijchen
HNVI

Ten gevolge van het faillissement van "overslagbedrijf E. Drost B.V." te Drachten, veilt ProVeiling de voorraad en inventaris van dit bedrijf. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: containers | Tolsma dieseltank | Kinzo boormachine | Verstegen agribulk draadgrijper | archiefkast | telefoons | banden etc.

Drachten

Ten gevolge van de sluiting van een vestiging van een autoverhuurbedrijf te Aalsmeer veilt ProVeiling diverse goederen w.o. gereedschappen; magazijnkasten; kantoorinrichting; diverse voorraden; trappen etc

Aalsmeer

Ten gevolge van het faillissement van "Panther Energy B.V." te Vorden (Opgeslagen te Aalsmeer), veilt ProVeiling de voorraad en inventaris van dit bedrijf. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: Solar Edge SE 15k photovoltaic inverter | Apstysteems solar Microinverter technology | Installatie materiaal | PVX Singlemount | Seeyes EnverBridge model EVB202 | Hamerheas bolt M 10x20 etc.

Aalsmeer

Ten gevolge van het faillissement van "Friesland Solar B.V." te Leeuwarden (Opgeslagen te Aalsmeer), veilt ProVeiling de voorraad en inventaris van dit bedrijf. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: Installatie materiaal zonnepanelen | Solar Edge SE7k Photovoltaic inverter | Rowatt New Energy | Paneel bevestigingsklemmen |  etc.

Aalsmeer

In opdracht van de curator een Opel Meriva uit 2007 online.

Nieuwegein
Inventaris Veilingen

Online veiling i.o.v. curator mevr. mr. C.A. Mascini van RST advocaten te BredaMet o.a. elektrische gereedschappen steigermaterialen handgereedschappen bouwmaterialen trappen koffiemachine kantoorinventaris etc.

Halsteren
HNVI
 1 - 3