Procédures collectives et ventes aux enchères

 

Ventes publiques d'installations sanitaires

Vous trouverez ci-après, pour plusieurs Maisons d'enchères, une liste des ventes publiques en ligne d'installations sanitaires provenant de procédures collectives et proposées par le liquidateur judiciaire. Vous y trouverez également des ventes publiques d'installations sanitaires en ligne non liées à des procédures collectives.

 
 
7 ventes aux enchères ont été trouvées.

Online faillissementsveiling in opdracht van de heer mr B. van Leeuwen van VLDW Advocaten te Goes in zijn hoedanigheid van curator. Verkocht wordt de activa afkomstig uit het faillissement Leo Interieurontwerp B.V. te Goes.

Lieu:
Goes 
Maisons d'enchères:
Troostwijk Auctions - Veilingen 
La vente se termine:

Online veiling van onder anderen “Baderie”, “Duravit”, “Elberti”, “Emco”, “Funda”, “Galassia”, “Geberit”, “Grohe”, “Kvik”, “Piatto Doccia”, “Primabad”, “Qisani”, “Rondo”, “Sumum” en “Villeroy \u0026 Boch” badkamer en sanitair; infrarood sauna’s, badmeubelsets, toiletten en spiegels.\n\n

Lieu:
Oisterwijk 
Maisons d'enchères:
Troostwijk Auctions - Veilingen 
La vente se termine:

Online veiling van keukens, sanitair, partijhandel en magazijnopruiming

Lieu:
Honselersdijk 
Maisons d'enchères:
Troostwijk Auctions - Veilingen 
La vente se termine:

Online veiling van Warmtepompen, Cv-ketels, boilers en sanitair te Den Bosch

Lieu:
Den Bosch 
Maisons d'enchères:
Troostwijk Auctions - Veilingen 
La vente se termine:

Online veiling van Partijgoederen te Etten-Leur

Lieu:
Etten-Leur 
Maisons d'enchères:
Troostwijk Auctions - Veilingen 
La vente se termine:

Online veiling van overtollige voorraden, bouwmaterialen, gevelbekleding, gereedschappen en machines.

Lieu:
Dokkum 
Maisons d'enchères:
Onlineveilingmeester.nl 
La vente se termine:

In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling o.a.: Sloep, polyester - YAMAHA 4-takt incl. trailer | BRP Sea-Doo Jetboot Challenger 1800 EX Rotax | Casco boot, polyester | Piaggio Vespa APE 50 | YAMAHA Buitenboordmotor 15PK | BRP Evinrude Buitenboordmotor 115PK V4 | Allpa Bootstoel | Bevestigingsmaterialen | Magazijnkasten | Aanhanger-onderdelen | Gereedschappen | Gietijzeren houtkachels | Amsterdammertje Afsluitpaal, diverse maten | Schouw | Manegeletters met voet | SABO Benzine grasmaaier | Italjet Dragster Scooter Special Edition | Holder tuinfrees type E5 | SUZUKI Street Magic Bromfiets TR50 | Gum and Fun Muntgestuurde kinderattractie | Mobiele werktafel | Radiatoren | Burgers dames en herenfiets | Archiefkasten | Houtkachels met Halloween thema etc.

Lieu:
Witmarsum 
Maisons d'enchères:
ProVeiling 
La vente se termine:
Envoyez-moi un e-mail dès que de nouvelles ventes aux enchères en ligne sont disponibles.

Suivre les dernières actualités et procédures collectives via Twitter
Suivre les dernières actualités et procédures collectives via Facebook
  • Binq Media B.V., Media Park, Locatie Heideheuvel H1, Mart Smeetslaan 1, 1217 ZE Hilversum, Pays-Bas