Ventes publiques de électronique grand public ProVeiling

Vous trouverez ci-après, pour plusieurs ProVeiling, une liste des ventes publiques en ligne de électronique grand public provenant de procédures collectives et proposées par le liquidateur judiciaire. Vous y trouverez également des ventes publiques de électronique grand public en ligne non liées à des procédures collectives.

5 ventes aux enchères ont été trouvées.

Ten gevolge van het faillissement van “De Blokhutspecialist” te Zevenaar, veilt ProVeiling de voorraad van dit bedrijf. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: HYSTER elektrische heftruck | magazijnstelling | Retro scooter | SolidHub elektrische palletwagen HWE15 | Modulaire rollenbaan | Makita Radiaal afkortzaag LS1019L | Vema zaagtafel | Palletstelling | COMBILIFT Vorkheftruck | Evoca Necta Koffieautomaat (bonen + instant) Solista | SCM Verticale lintzaag SC 800 | HPT Vacumobil Mobiele ontstoffer EA 200 | H&H eetkamerstoelen | salontafels | eettafels | decoratie | Iiyama G-Master monitoren | scheidingswanden | roomdivider | Ergonomische bureaustoelen | HP Color LaserJet Pro Multifunctionele printer | Jalouziedeurkasten | 2-zits bank | kasten | Salora televisies | werkkleding | Bergh inbraakwerende kluis etc.*Attentie: er zijn vandaag 24-01 extra kavels aan deze veiling toegevoegd!

Zevenaar

In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling o.a.: NIEUW – Siemens WG44G2ZONL – Stil, Slim en Superzuinig | NIEUW – Everglades EVWM71411AW – 7kg Wasmachine met Stoomfunctie | Prachtige Vintage Secretaire van Massief Hout – Tijdloze Klassieker met Karakter | IDEAL Papiervernietiger 2601 | REFURBISHED – Bosch WAU28R70NL Wasmachine 9kg – Krachtige Bosch Serie 6 Wasmachine (9 kg, 1400 rpm) I-DOS | REFURBISHED – Liebherr CTel 2131 Koel-vriescombinatie – 196 L | RVS Look, Zuinig & Betrouwbaar | REFURBISHED - Samsung WW70K5400WW AddWash Wasmachine 7 kg A+++ | Pallet ±40x Bestron Plafondventilator met Verlichting – Retourgoederen etc.*Attentie: bezichtiging is mogelijk op afspraak.

Herkenbosch

In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling o.a.: PillowUp - Traagschuimkussen 60x40cm | Excellent Electrics Chocoladefontein 65w – Bruin | Wool Blend Ski sokken maat 43-46 - 4 paar | Disney Yoghurt/soup beaker | EnerPlex Zwangerschapskussen - 137cm | Desire Satisfyer Gold | Cirrus Wave Styler etc.Attentie: het betreft hier een verzendveiling, kosten binnen NL € 9.95 per kavel of € 14.95 per order.

In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling o.a.: Outfit Travel Slaapzak Mummy | Diamond painting Set - 8 delig | Norwegian Set - 2x Boxkussen + 1x Dekbed 240x200cm | YKU Waterkoker XD-208B | FairyWill D1 - Elektrische Tandenborstel | LoveStory Dierenkussen 100x70cm - Roze/Grijs | Brandwerende werkhandschoenen | Felman dekbedovertrekken & hoeslakens | Norwegian Anti-Stress Boxkussen etc.Attentie: het betreft hier een verzendveiling, kosten binnen NL € 8.95 per kavel of € 11.95 per order. Verzending BE: 12,95 per kavel of € 17.95 per order.

In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling o.a.: Design keukens | Brandwerende handschoenen | Dekbedden | Padelsets | Elektrische tandenborstels | Dierkussens | Damestassen | Laptophouders | Disc Swing | Veiligheidsbrillen | Handgereedschap | Kussens | Theedoeken | Washandjes etc.*Attentie: bezichtiging is mogelijk in overleg op afspraak via info@proveiling.nl

Someren
Affiner votre recherche