Bankruptcy auctions and normal online auctions

Below you will find, from various auctioneers, an overview of online auctions relating to estates offered by the curator. Here, you will also find online auctions not relating to any bankruptcy.

212 auctions found.
 3 - 15

Zonnepanelen(sets), thuisbatterijen, omvormers en warmtepompen

Location:
Boxmeer
Auctioneer:
Auction closes in:

Location:
Zevenhuizen
Auctioneer:
Auction closes in:

Online veiling van goederen aangekocht uit diverse faillissementen.

Location:
Deurne
Auctioneer:
Auction closes in:

Online veiling van goederen aangekocht uit faillissement Hoekman te Deurne.

Location:
Deurne
Auctioneer:
Auction closes in:

Online veiling van goederen aangekocht uit faillissement Max ICT te Deurne.

Location:
Deurne
Auctioneer:
Auction closes in:

Online veiling van personen- en bedrijfsauto’s te Spijkenisse

Location:
Spijkenisse
Auctioneer:
Auction closes in:

Online veiling van geheugenkaarten uit faillissement Max ICT te Deurne.

Location:
Deurne
Auctioneer:
Auction closes in:

Online veiling van personen- en bedrijfsauto’s

Location:
Spijkenisse
Auctioneer:
Auction closes in:

Online veiling van onder anderen “Pronorm”, “Rotpunkt”, “Schüller” en “Van Camp” showroom keukens; “AEG”, “Siemens” en “Whirlpool” keuken apparatuur; “Douwe Egberts” en “Jura” koffiemachines; eetkamertafels en overig meubilair.

Location:
Lekkerkerk
Auctioneer:
Auction closes in:

A-merk matrassen met huishoudelijk en horeca textiel veiling

Location:
Etten-Leur
Auctioneer:
Auction closes in:

Online faillissementsveiling van Bouw profs Nederland B.V in opdracht van curator mr. S.L. Elzinga verbonden aan Groenewegen advocaten te Heerenveen.

Location:
Leeuwarden
Auctioneer:
Auction closes in:

Het mooie aanbod in deze veiling bestaat uit veel zilverwerk, o.a. verzilverde, zilveren en gouden sieraden, antieke beugeltassen, zilveren miniaturen, antieke zakhorloges; Veel Kunstwerken van o.a. van AR. JAMAR (1870-1946), J.MELS (1899-1974), E. TOEBOSCH (1949), H. JELINGER (1895-1961), S. COHEN (1918-1984), TOON de JONG (1879-1978) enz.; Diverse verzamelitems o.a. gesigneerde strips o.a. Suske en Wiske, Kuifje en Donald Duck; vintage en fotobenodigdheden; Japanse miniatuur maskers; Vintage verrekijkers; Devotionalia enz.

Location:
Sittard (NL)
Auctioneer:
Lunica Auction
Auction closes in:

Overkappingen, tuinhuizen, carports en hekwerken

Location:
Nederweert
Auctioneer:
Auction closes in:

Hout, doe-het-zelf artikelen en plaatmateriaal

Location:
Nederweert
Auctioneer:
Auction closes in:

Warmtepompen en Airco's

Location:
Helmond
Auctioneer:
Auction closes in:
 3 - 15

Follow the latest news and insolvencies via Twitter
Follow the latest news and insolvencies via Facebook
Free news, auctions and bankruptcies on your website