Online consumer electronics auctions
Below you will find, from various auctioneers, an overview of online consumer electronics auctions relating to estates offered by the curator. Here, you will also find online consumer electronics auctions not relating to any bankruptcy.
13 auctions found.
Online faillissementsveiling in opdracht van de heer mr B. van Leeuwen van VLDW Advocaten te Goes in zijn hoedanigheid van curator. Verkocht wordt de activa afkomstig uit het faillissement Leo Interieurontwerp B.V. te Goes.
Auctioneer:
Troostwijk Auctions - Veilingen
Online veiling van keukens, sanitair, partijhandel en magazijnopruiming
Auctioneer:
Troostwijk Auctions - Veilingen
In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling o.a.: PillowUp - Traagschuimkussen 60x40cm | Excellent Electrics Chocoladefontein 65w – Bruin | Wool Blend Ski sokken maat 43-46 - 4 paar | Disney Yoghurt/soup beaker | EnerPlex Zwangerschapskussen - 137cm | Desire Satisfyer Gold | Cirrus Wave Styler etc.Attentie: het betreft hier een verzendveiling, kosten binnen NL € 9.95 per kavel of € 14.95 per order.
Uit verschillende faillissementen bieden wij namens de curator o.a. Een nieuwe Cisco Meraki switch.
Auctioneer:
Inventaris Veilingen
Online veiling van IT apparatuur, Apple en overige smart-apparatuur
Auctioneer:
Troostwijk Auctions - Veilingen
Online veiling van Diverse partij- en retourgoederen
Auctioneer:
Troostwijk Auctions - Veilingen
Online veiling van IT apparatuur en toebehoren aangekocht uit faillissement Grower Connect B.V. te Aalsmeer, thans opgeslagen te Oisterwijk, waaronder “Avery Dennison” en “Zebra” labelprinters; “Intermec” handcomputers; “Dell” curved en flat monitoren; “HP” inktjetprinters en laserpinters; “Samsung” en “Toshiba” televisies.
Auctioneer:
Troostwijk Auctions - Veilingen
Online faillissementsveiling van Boodschappen online B.V. in opdracht van curator Mr. P. van Boven verbonden aan Bierens van Boven Advocaten.
Auctioneer:
Onlineveilingmeester.nl
Schoonheidskliniek inventaris en apparatuur
Auctioneer:
Troostwijk Auctions - Veilingen
In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling o.a.: Outfit Travel Slaapzak Mummy | Diamond painting Set - 8 delig | Norwegian Set - 2x Boxkussen + 1x Dekbed 240x200cm | YKU Waterkoker XD-208B | FairyWill D1 - Elektrische Tandenborstel | LoveStory Dierenkussen 100x70cm - Roze/Grijs | Brandwerende werkhandschoenen | Felman dekbedovertrekken & hoeslakens | Norwegian Anti-Stress Boxkussen etc.Attentie: het betreft hier een verzendveiling, kosten binnen NL € 8.95 per kavel of € 11.95 per order. Verzending BE: 12,95 per kavel of € 17.95 per order.
In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling o.a.: Design keukens | Brandwerende handschoenen | Dekbedden | Padelsets | Elektrische tandenborstels | Dierkussens | Damestassen | Laptophouders | Disc Swing | Veiligheidsbrillen | Handgereedschap | Kussens | Theedoeken | Washandjes etc.*Attentie: bezichtiging is mogelijk in overleg op afspraak via info@proveiling.nl
Veiling met faillissementsgoederen & restpartijen – Blokker & MRG Logistics
Online veiling in opdracht van belanghebbenden.
Auctioneer:
Troostwijk Auctions - Veilingen