Online consumer electronics auctions
Below you will find, from various auctioneers, an overview of online consumer electronics auctions relating to estates offered by the curator. Here, you will also find online consumer electronics auctions not relating to any bankruptcy.
13 auctions found.
Auctioneer:
Troostwijk Auctions - Veilingen
In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling o.a.: Meopta vergroter | Zaklampen | Bosch espressomachine | Platenspeler | Smartwatches | Pioneer dvd-speler | Samsung dvd speler | Blokker magnetron | Naaimachine | Russel hobbs koffiezetmachine met glazen kan | Multi fryer etc. *Bezichtiging is mogelijk op afspraak via info@proveiling.nl *Attentie: het betreft hier een verzendveiling, kosten voor verzending zijn €10,00 per kavel. (incl. BTW).
Online verzamelveiling van diverse goederen afkomstig uit faillissementen te Loon op Zand.
Auctioneer:
Troostwijk Auctions - Veilingen
RF en CE test en meetinstrumenten, drone antenne productielijn, gereedschappen en materialen
Auctioneer:
Troostwijk Auctions - Veilingen
Ten gevolge van het faillissement van “De Blokhutspecialist” te Zevenaar, veilt ProVeiling de voorraad van dit bedrijf. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: HYSTER elektrische heftruck | magazijnstelling | Mercedes-Benz Spinter bedrijfswagens | Retro scooter | Hapert aanhangwagen | SolidHub elektrische palletwagen HWE15 | Modulaire rollenbaan | Makita Radiaal afkortzaag LS1019L | Vema zaagtafel | Palletstelling | COMBILIFT Vorkheftruck | Evoca Necta Koffieautomaat (bonen + instant) Solista | SCM Verticale lintzaag SC 800 | HPT Vacumobil Mobiele ontstoffer EA 200 | H&H eetkamerstoelen | salontafels | eettafels | decoratie | Iiyama G-Master monitoren | scheidingswanden | roomdivider | Ergonomische bureaustoelen | HP Color LaserJet Pro Multifunctionele printer | Jalouziedeurkasten | 2-zits bank | kasten | Salora televisies | werkkleding | Bergh inbraakwerende kluis etc.*Attentie: er zijn vandaag 17-01 extra kavels aan deze veiling toegevoegd!
In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling o.a.: NIEUW – Siemens WG44G2ZONL – Stil, Slim en Superzuinig | NIEUW – Everglades EVWM71411AW – 7kg Wasmachine met Stoomfunctie | Prachtige Vintage Secretaire van Massief Hout – Tijdloze Klassieker met Karakter | IDEAL Papiervernietiger 2601 | REFURBISHED – Bosch WAU28R70NL Wasmachine 9kg – Krachtige Bosch Serie 6 Wasmachine (9 kg, 1400 rpm) I-DOS | REFURBISHED – Liebherr CTel 2131 Koel-vriescombinatie – 196 L | RVS Look, Zuinig & Betrouwbaar | REFURBISHED - Samsung WW70K5400WW AddWash Wasmachine 7 kg A+++ | Pallet ±40x Bestron Plafondventilator met Verlichting – Retourgoederen etc.*Attentie: bezichtiging is mogelijk op afspraak.
Online faillissementsveiling in opdracht van de heer mr B. van Leeuwen van VLDW Advocaten te Goes in zijn hoedanigheid van curator. Verkocht wordt de activa afkomstig uit het faillissement Leo Interieurontwerp B.V. te Goes.
Auctioneer:
Troostwijk Auctions - Veilingen
Online veiling van keukens, sanitair, partijhandel en magazijnopruiming
Auctioneer:
Troostwijk Auctions - Veilingen
In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling o.a.: PillowUp - Traagschuimkussen 60x40cm | Excellent Electrics Chocoladefontein 65w – Bruin | Wool Blend Ski sokken maat 43-46 - 4 paar | Disney Yoghurt/soup beaker | EnerPlex Zwangerschapskussen - 137cm | Desire Satisfyer Gold | Cirrus Wave Styler etc.Attentie: het betreft hier een verzendveiling, kosten binnen NL € 9.95 per kavel of € 14.95 per order.
Uit verschillende faillissementen bieden wij namens de curator o.a. Een nieuwe Cisco Meraki switch.
Auctioneer:
Inventaris Veilingen
Online veiling van IT apparatuur, Apple en overige smart-apparatuur
Auctioneer:
Troostwijk Auctions - Veilingen
Online veiling van Diverse partij- en retourgoederen
Auctioneer:
Troostwijk Auctions - Veilingen
Online veiling in opdracht van belanghebbenden.
Auctioneer:
Troostwijk Auctions - Veilingen