Bankruptcy auctions and normal online auctions

Below you will find, from various auctioneers, an overview of online auctions relating to estates offered by the curator. Here, you will also find online auctions not relating to any bankruptcy.

192 auctions found.
 2 - 13

Online veiling van personen- en bedrijfsauto’s te Spijkenisse

Location:
Spijkenisse
Auctioneer:
Auction closes in:

Online veiling van geheugenkaarten uit faillissement Max ICT te Deurne.

Location:
Deurne
Auctioneer:
Auction closes in:

Online veiling van personen- en bedrijfsauto’s

Location:
Spijkenisse
Auctioneer:
Auction closes in:

Online veiling van onder anderen “Pronorm”, “Rotpunkt”, “Schüller” en “Van Camp” showroom keukens; “AEG”, “Siemens” en “Whirlpool” keuken apparatuur; “Douwe Egberts” en “Jura” koffiemachines; eetkamertafels en overig meubilair.

Location:
Lekkerkerk
Auctioneer:
Auction closes in:

A-merk matrassen met huishoudelijk en horeca textiel veiling

Location:
Etten-Leur
Auctioneer:
Auction closes in:

Online faillissementsveiling van Bouw profs Nederland B.V in opdracht van curator mr. S.L. Elzinga verbonden aan Groenewegen advocaten te Heerenveen.

Location:
Leeuwarden
Auctioneer:
Auction closes in:

Het mooie aanbod in deze veiling bestaat uit veel zilverwerk, o.a. verzilverde, zilveren en gouden sieraden, antieke beugeltassen, zilveren miniaturen, antieke zakhorloges; Veel Kunstwerken van o.a. van AR. JAMAR (1870-1946), J.MELS (1899-1974), E. TOEBOSCH (1949), H. JELINGER (1895-1961), S. COHEN (1918-1984), TOON de JONG (1879-1978) enz.; Diverse verzamelitems o.a. gesigneerde strips o.a. Suske en Wiske, Kuifje en Donald Duck; vintage en fotobenodigdheden; Japanse miniatuur maskers; Vintage verrekijkers; Devotionalia enz.

Location:
Sittard (NL)
Auctioneer:
Lunica Auction
Auction closes in:

Overkappingen, tuinhuizen, carports en hekwerken

Location:
Nederweert
Auctioneer:
Auction closes in:

Hout, doe-het-zelf artikelen en plaatmateriaal

Location:
Nederweert
Auctioneer:
Auction closes in:

Warmtepompen en Airco's

Location:
Helmond
Auctioneer:
Auction closes in:

Bezorgveiling Retourgoederen en Overstock

Location:
Online
Auctioneer:
Auction closes in:

Online veiling van bedrijfsinventaris in opdracht van Domeinen Roerende Zaken.

Location:
Groningen
Auctioneer:
Auction closes in:

In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling o.a.: Meopta vergroter | Senseo koffiemachine | Bosch espressomachine | Platenspeler | Smartwatches | Pioneer dvd-speler | Samsung dvd speler | Blokker magnetron | Naaimachine | Russel hobbs koffiezetmachine met glazen kan | Multi fryer | Skytec versterker etc. *Bezichtiging is mogelijk op afspraak via info@proveiling.nl *Attentie: het betreft hier een verzendveiling, kosten voor verzending zijn €10,00 per kavel. (incl. BTW).

Location:
Herkenbosch
Auctioneer:
Auction closes in:

Diverse veiling ’s-Heerenberg

Location:
s-Heerenberg
Auctioneer:
Nedveiling
Auction closes in:

Online faillissementsveiling in opdracht van de heer mr J.W.P. Tulfer van Boels Zanders Advocaten. Verkocht wordt de activa afkomstig uit het faillissement van Van Speijck Exclusive B.V. te Mariahout.\n

Location:
Mariahout
Auctioneer:
Auction closes in:
 2 - 13

Follow the latest news and insolvencies via Twitter
Follow the latest news and insolvencies via Facebook
Free news, auctions and bankruptcies on your website