Home > Faillissement veilingen > Veiling Online veiling: Heerenveen

Veiling Online veiling: Heerenveen

Sneeuwschuif Agrimax SP-240 | Ca. 35 m² originele Friese geeltjes | 16 kwadraads polyester zeilboot 6x2 meter 3 pk Yamaha buitenboordmotor | 2x Bureaustoel Recaro look | 2x Quad Repti 49 cc | Scooter Aprilia SR 50 | Saxofoon en Hohner accordeon | Caravan Knaus Sport NL-Premium Line bj. 2010 | 2x Dieselgenerator | Herkules SE5000DF | Personenauto’s o.a. VW Polo 1.4, Audi A6 3.0 TDI Quattro, Mazda 2 1.4 GT-M Line | Divers RC speelgoed | Elektrische speelgoedauto model Ferrari | 53-delig en 73-delig Engels servies | 2x E-Scooter, ca. 20 km/h | Riksja (originele Indiase fiets) | Diverse eetkamerstoelen en –tafels | Veegmachine Tennant met opvangbak | Quad Nitro, type Phanter, 125 cc | 2 Eikenhouten stam, lengte ca. 580 cm, droog gezaagd in plakkenDiverse bouwgereedschappen: o.a. Makita, Bosch, Hilti, Union, MetaboDiverse decoratie: o.a. olifant en paarden beeldjes, wijnset

Locatie veiling:
Heerenveen (Friesland)
Start online veiling:
vrijdag 29 maart 00:00
Sluiting veiling vanaf:
maandag 8 april 19:30
Status:
Veiling is gesloten
Onlineveilingmeester.nl is de online veilingsite waarop goederen per opbod worden verkocht. De goederen zijn afkomstig uit bijvoorbeeld faillissementen, reorganisaties, bedrijfsbeëindiging, overtollige voorraden, beëindiging hobby, etc.
Veiling kavels

Let op: FaillissementsDossier.nl publiceert veilingen van diverse veilinghuizen. Om een zo volledig mogelijk beeld te geven tonen wij niet alleen faillissement gerelateerde veilingen, maar ook de gewone veilingen voortkomend uit bijvoorbeeld bedrijfsbeëndiging, overtollige voorraden en anderszins. De veiling op deze pagina hoeft dus geen faillissementsveiling te betreffen.

Ontvang het laatste nieuws in uw inbox, meldt u aan voor onze nieuwsbrief
E-mail adres:
Wachtwoord:

Nog niet geregistreerd? Klik hier om GRATIS te registreren.
Bezig met laden...