Online tuindecoratie en inrichting veilingen

Hieronder vindt u van diverse veilinghuizen een overzicht van online tuindecoratie en inrichting veilingen van boedels uit faillissementen die door de curator worden aangeboden. Verder vindt u hier ook niet faillissement gerelateerde online tuindecoratie en inrichting veilingen.

Er zijn 25 veilingen gevonden.
 1 - 2

Online veiling van bedrijfskeuken, aquariumwanden en kweektafels wegens verbouwing.

Hardenberg

Online veiling van nieuwe producten die gratis worden thuisbezorgd. Deze week o.a. Smeg afvoerloze gashaard, Groothoek en macro lens, Carpet in diverse afmetingen en uitvoeringen, Kindervoertuig accu aangedreven, Loungeset, Vouwgordijnen, Eetkamertafel, Sieraden met Swarovski kristallen, Stoelen, Boxspring, Nomad Pimento rugzak, Buitenverlichting, Smint gum, Houten tuinbank, Hometrainer, Led inbouw spot, Elektrisch aangedreven damesfiets, Etc.Kavels worden gratis bezorgd binnen Nederland (m.u.v. de Waddeneilanden) en België. Bij de kavelomschrijving staat meer informatie over de wijze van bezorging van uw kavel. Wij verzoeken u vriendelijk uw factuur binnen 3 werkdagen de betaling te voldoen, uiterlijk voor woensdag 1 maart 2017.

(Onbekend)

Online veiling van nieuwe producten die gratis worden thuisbezorgd. Deze week o.a. Vouwgordijnen, Automatische lichtschakelaar, Toilet met inbouwreservoir, Divoom Iris speaker set, Barbecue Smoker, Eettafel, Elektronische keukenweegschaal, verlichting w.o. vloerlamp Marvin, One Touch Juicer, Ambi Pur verfrissingsspray, Haribo drop, Kindermotor op accu, Steekwagen, Dumbbell sets, Kettingzaag benzinemotor aangedreven, Etc.Kavels worden gratis bezorgd binnen Nederland (m.u.v. de Waddeneilanden) en België. Bij de kavelomschrijving staat meer informatie over de wijze van bezorging van uw kavel. Wij verzoeken u vriendelijk uw factuur binnen 3 werkdagen de betaling te voldoen, uiterlijk voor woensdag 1 maart 2017.

(Onbekend)

Gratis Verzending! Veiling van diverse modellen tuinverlichting,tuinmeubelen en benzine tuingereedschappen, zoals bosmaaiers, kettingzagen, waterpompen, hogedrukreinigers enz. Alle goederen zijn nieuw.

(Onbekend)

Zwolle

(Onbekend)

In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse soorten PVC en Polyester golfplaten, zowel vlak als gegolft en ook op rol, platen zijn nieuw en van 1e keus materiaal. Veranda’s Douglas - geïmpregneerd of aluminium; Polycarbonaat platen – PVC, Polyester en kunststof glas – carports – onderbouwen en daken voor veranda’s – tuinhout en gevelbedekking – lichtkoepels en dakgoten - ondervloeren, werkingsvrije eikenvloeren. Op locatie is geen pinapparaat aanwezig.

Oudenbosch

Bladel

In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse binnen en buitenverlichting te Beneden-Leeuwen. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: halogeen spotjes; buitenlampen met en zonder sensor; design verlichting; ledverlichting; hanglampen; verzamelkavel van alle lampen in deze veiling.

(Onbekend)

Utrecht

✓ Gratis bezorging in Nederland (m.u.v. de Waddeneilanden).✓ Betaal uiterlijk voor 9 maart eenvoudig met iDeal via uw BVA Account of bankoverschrijving.In de kavellijst vind je alle kavels en plaats je eenvoudig een bod. Heb je nog geen gratis account? Registreer je dan hier. Mocht je nog vragen hebben, dan staat onze klantenservice elke dag voor je klaar. Wij raden je aan de toelichting onderaan deze pagina door te nemen.

(Onbekend)

✓ Bezorgkosten 25,- (incl. BTW) per kavel ✓ Bezorging in België en Nederland (m.u.v. de Waddeneilanden). ✓ Betaal uiterlijk voor 9 maart eenvoudig met iDeal via uw BVA Account of via bankoverschrijving. In de kavellijst vind je alle kavels en plaats je eenvoudig een bod. Heb je nog geen gratis account? Registreer je dan hier. Mocht je toch nog vragen hebben, dan staat onze klantenservice elke dag voor je klaar. Wij raden je aan de toelichting onderaan deze pagina door te nemen.

(Onbekend)
 1 - 2