Online sanitair veilingen

Hieronder vindt u van diverse veilinghuizen een overzicht van online sanitair veilingen van boedels uit faillissementen die door de curator worden aangeboden. Verder vindt u hier ook niet faillissement gerelateerde online sanitair veilingen.

Er zijn 18 veilingen gevonden.
 1 - 2

Online veiling van goederen, o.a.: Led verlichting, wandlampen, downlighters, lichtslangen, bouwlampen, buitenlampen, lantaarns, gevellampen, grondspots, tuinlampen, lichtbronnen, plafonnieres, trappen, ladders, sanitair, w.o.: Toiletpapierhouders, wandbeugels, planchetten, etc.

Deventer

Online veiling van o.a.: Badmeubels, design radiatoren, paneel radiatoren, toiletten, inbouw reservoirs, boilers, kranen, ligbaden, diverse materialen, machines, boten, etc.

Nijkerk

Online veiling van, o.a.: Baden, douchecabines, stoomcabines, badkamermeubelen, kranen, etc.Goederen worden gratis thuisbezorgd binnen heel Nederland (m.u.v. de Waddeneilanden). Wij verzoeken u vriendelijk de betaling voor 18 februari te voldoen. De aflevertermijn is te vinden bij de kavelomschrijving en is niet voor elk kavel gelijk.

(Onbekend)

Online veiling van goederen afkomstig uit faillissementen, o.a.:Elektrotechnische gereedschappen, meetapparatuur, datakabels, elektromaterialen, sanitair, radiatoren, badkuipen, douchebakken, kranen, tegels, glasblokken, gereedschappen, etc.

Uden

Online veiling van goederen, o.a.: Sanitair w.o.: anti vandalisme closetpotten, mindervalide beugels, handdoekdispenser, badkameraccessoires, winkel- en magazijninrichting w.o.: Steigerhouten meubels, palletstellingen, etc.

Den Bosch

Online veiling van goederen, o.a.: Wastafels, baden, spiegels, kranen, etc.

Deventer

In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse goederen te Vriezenveen. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: gipsplaten; waskommen; fonteinen; toiletset-kranen en douche opbouwset; Outdoor garden lamp; vloer en wandtegels diverse soorten o.a. Indonesië kiezels white, Arkistar, Marco Corona brown, Brooklyn etc.

Vriezenveen

Online veiling o.a.: Stoom- en douchecabines, badkamermeubelen, (massage)baden, outdoorspa’s, sanitair, sauna’s, tuininrichting, rolstoelen, zelfbalancerende scooters, etc.

Oudenbosch

Online veiling van goederen, o.a.: Hardstenen waskommen, hardstenen fonteinen, betonnen fonteinen, granieten fonteinen, teak houten wastafelmeubel, douchebakken, led verlichting, wandlampen, downlighters, lichtslangen, bouwlampen, buitenlampen, lantaarns, gevellampen, grondspots, tuinlampen, lichtbronnen, plafonnieres, trappen, ladders, Sanitair, w.o.: Toiletpapierhouders, wandbeugels, planchetten, etc.

Cuijk

In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse goederen te Lutten. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: werkplaatsuitrusting; Led binnen en buitenverlichting; kabels en verlengsnoeren; dierbenodigdheden; elektrisch gereedschap; sanitair; takel & hijsgereedschap; verwarming & toebehoren; ondervloer etc.

Lutten

Online veiling van, o.a.: Badkamermeubilair, sanitair, stoomcabines, whirlpools, etc.

Enschede

Online veiling van, o.a.: Vrijstaande ligbaden, Stoomcabines, douchepanelen en inloopdouches, massagebaden, badkamermeubelen, intelligente toiletten, tuininrichting en barbecues etc.

(Onbekend)

Openbare veiling i.o.v. belanghebbende van o.a.: Drones, gasbarbecues, grasmaaiers en -trimmers, straalkachels, bladzuigers, sanitair, tuinschermen, vlonderplanken, AV apparatuur, loungesets, tuin decoratie etc

Bodegraven

Online veiling van Sanitair Outlet Rotterdam, diverse merken w.o.: Grohe, Huppe, Hansgrohe, Villeroy & Boch, Laufen, douchedeuren, design radiatoren etc.

Rotterdam

Openbare veiling i.o.v. belanghebbende van o.a.: Complete badkamers, badmeubelen, whirlpools, baden, regendouches, kranen, wastafels, spiegels, douches, accessoires, infraroodcabines, sauna's etc.

Leeuwarden
 1 - 2
Verfijn uw zoekopdracht