Online veilingen van ProVeiling

Hieronder vindt u van ProVeiling een overzicht van online veilingen van boedels uit faillissementen die door de curator worden aangeboden. Verder vindt u hier ook niet faillissement gerelateerde online veilingen.

Er zijn 35 veilingen gevonden.
 1 - 3

Veiling van partij vloeren te Vriezenveen; o.a. Massive eiken (werkingsvrij) & Franse grenen vloeren, lamelparket of duo plank, click laminaat en PVC click vloeren in de nieuwste designs, teakhouten wandbekleding, ondervloeren en plinten. Bezichtiging is mogelijk na telefonische afspraak. Betaling uitsluitend per bank of contant, op locatie is geen pinapparaat aanwezig.

Flitsveiling van vnl. nieuwe zilveren sieraden uit handelsvoorraad en diversen uit nalatenschappen. Uw gewonnen kavels zullen u in Nederland, helaas excl. eilanden, gratis worden toegezonden. U hoeft over de kavels, ivm margeregeling, geen BTW te betalen.

In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse goederen te Vriezenveen. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: kunststof pallets; gipsplaten; waskommen; fonteinen; toiletset-kranen en douche opbouwset; Outdoor garden lamp; vloer en wandtegels diverse soorten o.a. Indonesië kiezels white, Arkistar, Marco Corona brown, Brooklyn.

In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse Italiaanse kwaliteit sieraden en horloges te Beneden-Leeuwen. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: diverse soorten Bling Bling oorbellen; broches; kettinghangers; dames en herenhorloges en een verzamelkavel.

1 Euro-veiling. Het betreft hier een veiling van nieuwe goederen die gratis worden thuisbezorgd (max 10 werkdagen na betaling). Deze week worden o.a. geveild: Spionageapparatuur, Stilleven spuitbussen, dekbedovertrekken, elektrisch gereedschap, werkplaats uitrusting, meetapparatuur, (tuin/elektrisch) gereedschap, DHZ artikelen, pannensets, ondervloeren, consumentenelektronica en diverse andere producten.

Afkomstig uit diverse boedel- en storageruimingen. Ook leuk als weeriswatanders cadeau!. Uw gewonnen kavels zullen u in Nederland, helaas excl. eilanden, gratis worden toegezonden. U hoeft over de kavels, ivm margeregeling, geen BTW te betalen.

Afkomstig uit diverse boedel- en storageruimingen. Uw gewonnen kavels zullen u in Nederland, helaas excl. eilanden, gratis worden toegezonden. U hoeft over de kavels, ivm margeregeling, geen BTW te betalen.

Veel leuk als cadeau. Veiling van zeer diverse goederen afkomstig uit o.a. voorraad antiquair, uit storage locker & boedelruimingen, e.d. Uw gewonnen kavels zullen u in Nederland, helaas excl. eilanden, gratis worden toegezonden. U hoeft over de kavels, ivm margeregeling, geen BTW te betalen.

In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse goederen te NijverdaI. In deze veiling wordt er antiek & oud geveild met zeer unieke en waardevolle artikelen. Het volgende wordt o.a. in deze veiling aangeboden: Antieke authentieke buik, buffet, deken en vitrinekasten; ouderwetse orgels, authentieke stoelen, opknappers zoals orgel en diverse stoelen. Unieke ouderwetse klokken, nooit eerder vertoonde schaaktafel met schaakstukken, prachtig mooie eetkamertafels, antieke weegschaal met gewichten, Winchester Duitse staande klok, leren vellen diverse maten en diverse kleuren en nog veel meer. Mis deze veiling niet met unieke producten die je nergens anders tegen komt!

In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse goederen te Vriezenveen. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: drainagebuizen; elektrakabels; radiatoren, houtkachels o.a. Hiron & Throne.

Afkomstig uit diverse boedel- en storageruimingen. Uw gewonnen kavels zullen u in Nederland, helaas excl. eilanden, gratis worden toegezonden vanaf €20 orderwaarde. U hoeft over de kavels, ivm margeregeling, geen BTW te betalen.

In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse partijgoederen te Biddinghuizen. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: luchtverfrissers; vloerpads/borstels; schoonmaakgereedschap; dispensers; verlichting; kleding; schoenen; feestartikelen; mobiele telefoonaccessoires; partij/markthandel; decoratie; boeken enz.

In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse gereedschappen. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: compressors 50ltr; gereedschapstrolleys 256dlg; Sam generatoren; gereedschapswagens 259dlg; Holland Kraft tuinfrees; bosmaaiers 2 in 1 enz.

 1 - 3