Online veilingen van ProVeiling

Hieronder vindt u van ProVeiling een overzicht van online veilingen van boedels uit faillissementen die door de curator worden aangeboden. Verder vindt u hier ook niet faillissement gerelateerde online veilingen.

Er zijn 31 veilingen gevonden.
 1 - 3

1 Euro-veiling. Het betreft hier een veiling van nieuwe goederen die gratis worden thuisbezorgd (max 10 werkdagen na betaling). Deze week worden o.a. geveild: Spionageapparatuur, Stilleven spuitbussen, dekbedovertrekken, elektrisch gereedschap, werkplaats uitrusting, meetapparatuur, (tuin/elektrisch) gereedschap, DHZ artikelen, pannensets, ondervloeren, consumentenelektronica en diverse andere producten.

In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse sportfietsen te Houten. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: bidonhouders; kettingen cassettes, derailleurs; fietskleding; stuurpennen; Bike2Go aanhangfiets; Wielset Campagnolo/Shimano Carbon RS80/XT; Pro bike herenfiets hybride; Stevens PRO S7 en Cube Elite carbon mountainbike; Koga Team Skil carbon racefiets met Shimano Dura-Ace; Cube Agree Pro GTC carbon racefiets met Shimano Ultegra; Giant Ligero RS 3 damesfiets hybride; Giant TCR racefiets met Shimano Ultegra enz.

Houten

Na-veiling voorraad en inventaris van "Adegeest Kasverwarming B.V." te Bergschenhoek ten gevolge van faillissement. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: stellingen; ladders; steigers; buizen en profielen; aanhangwagens; Opel Vivaro bedrijfsauto; Seat Mii; type 1.0 style sport; banden; gereedschap; decoratie; HVAC/koelsysteem toebehoren; palletkooi/bakken; stroomkabels; Safarc electrode lasapparaat; snijbrander; Bi-thermometers; Honeywell - Servom. VMM30-24; krimpmoffen; zinken stapelbakken; lasbochten diverse maten; glasplaten; beugels; koppelingen; verloopringen; lassokken; sorteerbakken; jerrycans; Vispro gasmaskers; computers; camera’s; mobiele telefoons; kantoormeubilair; houtplaten etc.

Drachten

In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse goederen met vele lage startprijzen te Beneden-Leeuwen. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: diverse huishoudelijke artikelen; zonnebrillen; tassen; gereedschap; decoratie enz.

Beneden-Leeuwen

Beneden-Leeuwen

In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling de overtollige voorraad van een logistiek bedrijf te Zeewolde. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: bureaustoelen; veegmachine; heftafel; waterzuiger; omsnoeringsmachine; bloemkwekerij artikelen; compressor; doorvalbeveiliging; tuinset; palletranden; bureau opstelling; oliepomp enz.

Zeewolde

Namens opdrachtgever veilt ProVeiling diverse dames en herenfietsen. In de veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: transportfietsen; vouwfietsen; omafietsen; dames en herenfietsen – diverse kleuren. Alle aangeboden goederen zijn nieuw!

Namens opdrachtgever veilt ProVeiling diverse (partij) goederen te Houten. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: diverse (partijen) tablethoezen; fietsmanden; kettingkasten; voordragers; mountainbike handvaten; verende voorvorken; Fulcrum carbon crankstellen; winkelhaken; Batavus velgen; Vittore Gianni fietskleding; skihandschoenen; Batavus jasbeschermers; stuurpennen enz.

Houten

In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse exclusieve racefietsen te Houten. Het betreft hier o.a. het volgende: diverse racefietsen o.a. Specialized S-Works Tarmac SL4 carbon met SRAM Red Blackline edition; Ridley Helium SL carbon met SRAM Red Blackline Edition; Cannondale Supersix Evo carbon met Shimano Dura-Ace enz.

Houten

Namens opdrachtgever veilt ProVeiling diverse buitenartikelen. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: BBQ rookovens; tuinkassen; zwembad; tuinset; schommelbanken/stoelen; trampoline; partytenten/paviljoens; parasols; schaduwdoeken; hangmatten enz.

Namens opdrachtgever veilt ProVeiling diverse goederen. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: huishoudelijke artikelen o.a. Air Fryer XL en zakloze stofzuigers; speelgoed en feestartikelen; decoratie; ongediertebestrijding; tuinbenodigdheden o.a. houtsnippers, plantenbak, zitkussens, tuinslang, kinderzwembad, partij bloempotten en BBQ-set; babyartikelen o.a. matrasbeschermer, flessentas, wikkeldoek, herrineringsdoos, fotoalbums, babybadjes, veiligheidshek, draagwieg, Maxi-Cosi enz.

Deze geweldige gereedschapsveiling met 50% van de winkelprijs is zowel aantrekkelijk voor de particulier als (klein) handelaar. Alle kavels starten op 50% korting van de winkelprijs! Deze veiling bestaat uit kwaliteit hand en elektrisch gereedschap van de merken Graphite-Neo-Topex-TopTools. Bekijk ook onze meepakkers waarin grastrimmers, afkortzagen, elektrisch gereedschap, divers handgereedschap, butaan gas 190g en nog veel meer worden geveild. Alle gewonnen kavels boven de €20 worden na betaling opgestuurd. Attentie: de gratis verzending geldt vanaf 20 euro orderwaarde binnen Nederland excl. de Eilanden. Kavels onder de 20 euro orderwaarde kunnen afgehaald worden op 7 en 8 juli.

Nijverdal

In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse goederen. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: ledverlichting; powerbanks; waterkokers; E-book reader; Blu-ray speler; tablets; trolley/koffers; tablet hoesjes; keukenrek; pannensets; bikini’s en badpakken; koffiezetapparaten; verrekijkers; Robotstofzuiger Cleanmaxx; universele afstandsbediening enz.

In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse (tuin) gereedschappen. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: Holland Kraft tuintrekker/frees; Elite autoradio’s; Generator UK power plus; Holland Kraft compressors etc.

Namens opdrachtgever veilt ProVeiling diverse goederen. Het betreft hier o.a. het volgende: speelgoed; muziekcd’s; kantoorartikelen; schilderijen; poppensets; miniatuurauto’s; kaarsen en lantaarns; kleding; verzorgingsproducten; partijgoederen; keukenaccessoires o.a. Messenhouders, spatelset, thermokannen; lithografieën en posters.

 1 - 3