Online veilingen van ProVeiling

Hieronder vindt u van ProVeiling een overzicht van online veilingen van boedels uit faillissementen die door de curator worden aangeboden. Verder vindt u hier ook niet faillissement gerelateerde online veilingen.

Er zijn 28 veilingen gevonden.
 1 - 2

In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling Copenhagen patentpuntkwasten; zowel Gold Synthetisch als Prof Synthetisch. Rond in de maten 8, 10, 14 en 16 mm en plat in de maten 25, 35 en 45 mm. Gratis verzending is van toepassing bij een orderwaarde van minimaal € 25,00 excl. opgeld en BTW.

In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling: Vitra designstoelen - machines - machineonderdelen - gereedschappen - werkplaatsinrichting - kwasten en verf - enz. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: diverse machines, machineonderdelen, (tuin) gereedschap, bouwmaterialen, dozen, kasten etc.

Let-op-geen-gratis-verzending! Veiling van veel zeer diverse, o.a. bijzondere antieke en collectable goederen afkomstig van particulieren, uit verzamelingen, uit oude inboedels, uit nalatenschappen, van vendue/antiekveilingen, uit handelsvoorraden, etcetera U hoeft over de kavels, ivm margeregeling, geen BTW te betalen. De veilinglocatie ligt in het midden van ons land aan de snelweg A30 en is vanuit alle richtingen zeer makkelijk bereikbaar! Zie in de lijst “huidige veilingen” op de site ook onze andere OOZZOO veilingen in Lunteren.

In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse soorten PVC en Polyester golfplaten, zowel vlak als gegolft en ook op rol, platen zijn nieuw en van 1e keus materiaal. Veranda’s Douglas - geïmpregneerd of aluminium; Polycarbonaat platen – PVC, Polyester en kunststof glas – carports – onderbouwen en daken voor veranda’s – tuinhout en gevelbedekking – lichtkoepels en dakgoten - ondervloeren, werkingsvrije eikenvloeren. Op locatie is geen pinapparaat aanwezig.

1 Euro-veiling. Het betreft hier een veiling van nieuwe goederen die gratis worden thuisbezorgd (max 10 werkdagen na betaling). Deze week worden o.a. geveild: Spionageapparatuur, Stilleven spuitbussen, dekbedovertrekken, elektrisch gereedschap, werkplaats uitrusting, meetapparatuur, (tuin/elektrisch) gereedschap, DHZ artikelen, pannensets, ondervloeren, consumentenelektronica en diverse andere producten.

Namens opdrachtgever veilt ProVeiling diverse goederen te Beneden-Leeuwen. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: diverse gereedschappen; campingbenodigdheden; elektrische BBQ; scheerapparaten; wasrekken; pannen en messensets; speelgoed; armbanden in geschenkdoosjes; kleding o.a. Adidas leggings, rokjes, dames en heren bodywarmers en dameslaarzen; diverse gebruikte fietsen; nieuwe bronskleurige buitenkranen.

In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse goederen te Lutten. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: drainagebuizen; elektrakabels; radiatoren, houtkachels o.a. Hiron & Throne.

In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse kloostertafels & keukenstoelen. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: kloostertafels diverse modellen o.a. type Adam, Hendrick & Veronique; partij tafelbladen; steigertafels; keukenstoelen diverse kleuren o.a. bruin & grijs.

Namens opdrachtgever veilt ProVeiling diverse (tuin) gereedschappen. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: gereedschapskarren; SAM generatoren; Holland Kraft tuinfreesmachines; kettingzagen enz.

In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse dierbenodigdheden, elektronica & huishoudelijke artikelen. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: hondenmanden; gaming muis; waterkokers; kraan; plafondlampen; headset; IP/network camera; kussens; staafmixer; blender; ventilatoren; Wave keyboard voor Wii; tablets; Logitech speakerset; Brabantia pannen; Mobiele telefoon, 3.5'' Dual Core 3G wifi, Android 4.2; Cleanmaxx robotstofzuiger etc.

Veiling van diverse ICT-benodigdheden en huishoudelijke artikelen namens opdrachtgever. Het betreft hier o.a. het volgende: diverse reiskoffers; flexibele Led-hanglampen; koffiezetapparaten; tondeuse; strijkijzers; allesslijper; toaster; E-book; waterkokers; mobiele telefoons; Elite autoradio’s; elektrische ovens; damestassen; bikini’s; dekbedovertrekken; trainingspakken; blouses; gordijnen; gereedschap enz.

In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse goederen. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: schoenen; kleding; sieraden; diverse zonnenbrillen o.a. Ray-Ban, Tom Ford & Guess; horloges o.a. Esprit, MK, D&G en Police. Persoonlijke verzorgingsproducten: oogmaskers; make-up kwasten, hair en bodycare, Oral B opzetstukken enz.

In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse modelspoortreinen en modelauto’s maat 1:18. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: modeltreinen diverse merken o.a. Rocco, Liliput & Fleismann; diverse modelauto’s o.a. Solido/Ricko/Anso & Burago. Aangeboden kavels zijn sterk in prijs verlaagd!

Ten gevolge van het faillissement van “Wouda’s Bakkerij” te Surhuizum, veilt ProVeiling de voorraad en inventaris van dit bedrijf. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: stellingen en kasten; Koma koel- vriescel combinatie; Faber regaalwagens; bakplaten; Mettler Toledo elektrische keukenweegschaal; Autonumis gist koeling; Kemper spiraalkneder - type 35; JAC Stokbroodopmaker; Koekenvormmachine inclusief walsen; vriescel; Sanomat slagroommachine; diverse bakvormen; schoonmaakmiddelen; winkelbenodigdheden; decoratie; verlichting; kunststof kratten; Toshiba barcode printer; HP computer met Dell beeldscherm; mengkommen; pannen; handpers enz.

In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse goederen. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: diverse raamstickers; Brunotti rugtassen; bouwlamp Eclipse; USB verdeelstation; Ice watch look horloges; kinderboeken; tekstborden; badlakens met voetbalprint; powerbank 2600MHW; potlodenset; Fashion Lab schoolset enz.

 1 - 2