Online veilingen in de provincie Noord-Brabant

Hieronder vindt u van diverse veilinghuizen een overzicht van online veilingen in de provincie Noord-Brabant van boedels uit faillissementen die door de curator worden aangeboden. Verder vindt u hier ook niet faillissement gerelateerde online veilingen.

Er zijn 41 veilingen gevonden.
 1 - 3

In deze veiling veilen wij in opdracht van belanghebbende aan diverse Cosmetica, Huishoudelijk, Huis & Tuin, Elektronica, Food, Decoratie, Fitness enz. enz.

Someren-Heide
Nedveiling

Uden

Uden

Beugen

Uden

Beugen

Breda

Online veiling in opdracht van belanghebbende. Geveild worden magazijnstellingen, diverse partijen, kopieermachines, verschillende fitnessapparaten, meubels, verschillende karren en meer.

Udenhout
Daan Auctions

Handel

Westerhoven

De Mortel

HNVI

EURO VEILING met van alles en nog wat speelgoed huishoudelijk’

Tilburg
Nedveiling

Tilburg

Namens opdrachtgever veilt ProVeiling diverse goederen te Beneden-Leeuwen. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: diverse gereedschappen; campingbenodigdheden; elektrische BBQ; scheerapparaten; wasrekken; pannen en messensets; speelgoed; armbanden in geschenkdoosjes; kleding o.a. Adidas leggings, rokjes, dames en heren bodywarmers en dameslaarzen; diverse gebruikte fietsen; nieuwe bronskleurige buitenkranen.

 1 - 3