Online veilingen in de provincie Limburg

Hieronder vindt u van diverse veilinghuizen een overzicht van online veilingen in de provincie Limburg van boedels uit faillissementen die door de curator worden aangeboden. Verder vindt u hier ook niet faillissement gerelateerde online veilingen.

Er zijn 10 veilingen gevonden.

Openbare online veiling van personen- en bedrijfsauto’s, o.a.:'Audi - Ford - Nissan - Peugeot - Renault - Seat - Skoda - Ssangyong - Volkswagen'.In de kavellijst vind je alle kavels en plaats je eenvoudig een bod. Heb je nog geen gratis account? Registreer je dan hier. Mocht je nog vragen hebben, dan staat onze klantenservice elke dag voor je klaar. Wij raden je aan de toelichting onderaan deze pagina door te nemen.

Venray

In deze veiling wordt in één kavel, een postzegelverzameling aangeboden uit een inboedel. De verzameling bestaat uit diverse albums met daarin duizende postzegels, eerste dag enveloppen, postzegelmapjes, kinderpostzegels enz uit Nederland en de rest van de wereld. Postzegels zijn postfris, gestempeld en ongestempeld. Inventarisatielijst met details over deze verzameling is terug te vinden bij de bijzondere veilingvoorwaarden Dit is een margeveiling.

Sittard
Lunica Auction

In deze naveiling betreft het aanbod overtollige voorraad, retour goederen, showroommodellen en nieuwe producten o.a. sanitair accessoires, elektricteitsmaterialen, bouwmaterialen voor badkamers en toiletruimten. Met o.a. douchewanden, douchebakken, toiletpotten, inbouwreservoirs, toiletzittingen van o.a.. SPHINX, VILLEROY & BOCH, UCOSAN; badkamerkasten; wasbakken; douchesets; spiegels; planchets; zeepdispensers; handoekhouders;  badkranen, wastafelkranen, van o.a. GROHE, DAMIXA; o.a. afdekplaatjes o.a NIKO, contactdozen, schakelplaten; bevestigingsmaterialen; daktoebehoren; afvoerkappen; geiser onderdelen; tekentafels; OVERTOOM Combi-clip stelling enz.  Let op: Het is Lunica Auction niet bekend of alle aangeboden goederen compleet zijn. Er kunnen dus onderdelen, bevestigingsmaterialen enz. ontbreken.

Sittard
Lunica Auction

Belfeld

Venlo

Venlo (1/2)

Venlo (2/2)

Inbrengveiling Sept 2017In deze veiling kunt U zelf goederen inbrengen voor de online veiling, zowel zakelijk als particulier! Voor meer informatie zie (iets te veilen), direct goederen inbrengen, log in uw account en ga naar (ingebrachte kavels)

Weert
Nedveiling

Online veiling van o.a. Voedingsindustrie, Transportbanden, Transport en logistiek, Luchttechniek, Tanks en silo's, Pompen, Koelen en vriezen, Verwarmingstechniek, Generatoren

Sevenum
Industrial Auctions

Openbare online veiling van drukkerij inventaris Rekafa B.V. wegens bedrijfsverhuizing, w.o: Drent rollenoffsetmachines Vision 24, 5x Drent rollenoffsetmachines Gazelle 4 Super, Horizon Brocheerstraat, Polar – Wholenberg snijmachines, Heidelberg Speedmaster 74-5-P 5-kleuren offsetpers, Winkler & Dunnerbier 4-kleuren enveloppendrukmachine, Bielomatik rollencollator, Miele wasautomaat, Nilfisk industriestofzuiger, rijfelafzuiginstallatie, Abene freesbank, Ernault-Somua draaibank, lasapparatuur, intern transport w.o. Jungheinrich - Nissan - Atlet, kantoorinventaris, etc.In de kavellijst vind je alle kavels en plaats je eenvoudig een bod. Heb je nog geen gratis account? Registreer je dan hier. Mocht je nog vragen hebben, dan staat onze klantenservice elke dag voor je klaar. Wij raden je aan de toelichting onderaan deze pagina door te nemen.

Venlo