Home > Faillissement veilingen

Online keuken veilingen

Hieronder vindt u van diverse veilinghuizen een overzicht van online keuken veilingen van boedels uit faillissementen die door de curator worden aangeboden. Verder vindt u hier ook niet faillissement gerelateerde online keuken veilingen.

Er zijn 30 veilingen gevonden.
1 2

Online veiling van goederen in de categorie Industriële horeca / keuken en Consumenten Huishoudelijk

Nederweert
I&O Auctions
Agenda:

Online veiling van goederen afkomstig uit het faillissement, o.a.: Pizzaoven, pizzawerkbank, Hobart afwasmachines, kelderbierinstallatie, bar, koffieautomaat, spiraalkneder, koelkasten, vrieskasten, wijnklimaatkast , RVS werkbanken, RVS spoeltafels, keukeninventaris , keukenapparatuur, pannen, keukenbenodigdheden , restaurantmeubilair, terrasmeubilair, design, verlichting, kunstplanten, geluidsinstallatie, porselein, glaswerk, disposables, etc.

Tilburg
Agenda:

In opdracht van belanghebbende verzamel veiling huis tuin en keuken producten.Verzenden is mogelijk vanaf 5 euro per pakket meerdere kavels verzenden vraag de verzendprijs aan via patrickholding@hotmail.com

Nederweert
TND Veilingen
Agenda:

In opdracht van belanghebbende verzamel veiling huis tuin en keuken producten.Verzenden is mogelijk vanaf 25 euro per pakket meerdere kavels verzenden vraag de verzendprijs aan via patrickholding@hotmail.com

Nederweert
TND Veilingen
Agenda:

In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse goederen te Beneden-Leeuwen, afkomstig uit diverse faillissementen. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: keukenapparatuur & huishoudelijke apparaten – diverse soorten en merken; nieuw en gebruikt. Diversen: fonteinen; betonnen beelden; houten tuinsets; diverse leuke partijen voor de markthandelaar o.a. boeken; schilderijen; wandklokken; gereedschapstrolleys; nieuwe A-kwaliteit (hoek) banken af fabriek

Leeuwen
Agenda:

Online veiling van nieuwe producten die gratis worden thuisbezorgd. Deze week o.a. Asus laptop, Fujitsu desktop, Fujitsu laptop,HP laptop, Lenovo laptop, Rösle aardappelstamper, Pedrini pannen etc.Kavels worden gratis bezorgd binnen Nederland (m.u.v. de Waddeneilanden) en België. Bij de kavelomschrijving staat meer informatie over de wijze van bezorging van uw kavel. Wij verzoeken u vriendelijk na ontvangst van uw factuur per e-mail binnen 3 werkdagen de betaling te voldoen, uiterlijk voor woensdag 29 oktober 2014.

(Onbekend)
Agenda:

Online veiling van nieuwe producten die gratis worden thuisbezorgd. Deze week o.a. Apple iPhone 4S 8GB, NUC mini pc, Toshiba laptop, Xerox workcentre, Asus computer all-in-one touchscreen, Fujitsu ultrabook, HP RAID controller, etc.Kavels worden gratis bezorgd binnen Nederland (m.u.v. de Waddeneilanden) en België. Bij de kavelomschrijving staat meer informatie over de wijze van bezorging van uw kavel. Wij verzoeken u vriendelijk na ontvangst van uw factuur per e-mail binnen 3 werkdagen de betaling te voldoen, uiterlijk voor woensdag 29 oktober 2014.

(Onbekend)
Agenda:

Online faillissementsveiling i.o.v. curator dhr. W.J.P. Jongepier (Boekel De Neree N.V., Amsterdam) inzake een niet-doorstartende Estro Kinderopvang B.V. locatie, o.a.: Babyboxen, banken, kantoormeubilair, kinderstoelen, tafels, whiteboards, speelgoed, EHBO koffer, voorraad pampers, ICT, inhoud slaapvertrekken, keukeninventaris, etc.

Agenda:

Online veiling van goederen afkomstig uit faillissemento.a.:Combisteamers, blast chiller, afwasmachine, pizzaoven, pizzawerkbank, spiraalkneder, vrieskast, koelkasten, snelkoeler, wijnklimaatkast, RVS werkbanken, RVS spoeltafels, warmhoudwagens, kippengrill, keukeninventaris, keukenapparatuur, koffiezetapparatuur, heteluchtovens, fornuizen, watergrill, thermoboxen, porselein restaurantmeubilair , afvalbakken, glaswerk, disposables, etc.

Milsbeek
Agenda:

In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse goederen te Terschuur. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: hogedrukreinigers; banden balanceer & monteer apparaten; kantelzaagmachines; bosmaaiers; palletwagens; E-scooters; gereedschapstrolleys & koffers; huishoudelijke artikelen o.a. pannensets, messensets etc.

Terschuur
Agenda:

(Onbekend)
Agenda:

(Onbekend)
Agenda:

Online veiling i.v.m. bedrijfsverhuizing., o.a.: Koffiebekers, schalen, koppen, schotels, theepotten, cakeschalen, theedoeken, ovenhandschoenen, etc.

Deurne
Agenda:

Online veiling van, o.a.: Showroomkeukens, kwaliteitskeukens, inbouwapparatuur en diversen.

Grou en Striens
Agenda:

(Onbekend)
Agenda:
1 2

Ontvang het laatste nieuws in uw inbox, meldt u aan voor onze nieuwsbrief
E-mail adres:
Wachtwoord:

Nog niet geregistreerd? Klik hier om GRATIS te registreren.
Bezig met laden...