Home > Faillissement veilingen

Online keuken veilingen

Hieronder vindt u van diverse veilinghuizen een overzicht van online keuken veilingen van boedels uit faillissementen die door de curator worden aangeboden. Verder vindt u hier ook niet faillissement gerelateerde online keuken veilingen.

Er zijn 28 veilingen gevonden.
1 2

Online veiling van nieuwe producten die gratis worden thuisbezorgd. Deze week o.a. Achteruitrij camera’s, klepbanken, loungesets etc.Kavels worden gratis bezorgd binnen Nederland (m.u.v. de Waddeneilanden) en België. Bij de kavelomschrijving staat meer informatie over de wijze van bezorging van uw kavel. Wij verzoeken u vriendelijk na ontvangst van uw factuur per e-mail binnen 3 werkdagen de betaling te voldoen, uiterlijk voor woensdag 6 augustus 2014.

(Onbekend)
Agenda:

Online veiling i.o.v. curatoren, pandhouders en belanghebbenden, o.a.: Banden en velgen, sieraden, a/v apparatuur, zonnepanelen, compacte tractoren, tuin- en parkmachines, aggregaten, koffieautomaten, kantoorinventaris, installatiematerialen, airco’s, partijgoederen, aanhangwagens, trailers, tegels, (elektrische) gereedschappen, tuingereedschappen, machines, bouwmateriaal, steigers, stempels, klimaatbeheersing, meetapparatuur, postzegel en munten verzamelingen, etc.

Hoevelaken
Agenda:

In deze veiling bieden we partijen en restpartijen aan oa speelgoed, decoratie, gereedschap, huishoudelijk, enz in kleine en grotere partijen.

Tilburg
Nedveiling
Agenda:

Online veiling van, o.a.: Witgoed, matrassen, (elektrische boxsprings, seizoensdekbedden, hoofdkussens, tuinsets, kachels, schouwen, ovens, vaatwasser, koelkasten, combimagnetrons, afzuigkappen, koffiemachines, gaskookplaten, inductiekookplaten, wasmachines, warmtepompdrogers, Amerikaanse koelkasten, etc.

Almere
Agenda:

In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse design woon/keukenaccessoires & Gerber Multitools te Biddinghuizen. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: Jamie Oliver magnetische maatlepels; Lotus steamer; Joseph Joseph Cut & Carve Plus kunststof snijplanken; voorraadbussen; vergiet; thermocup; L'Objet & Le Vin Kurkentrekker; Menu Baggy Winecoat; rubberen vazen; stapelbare ovenschalen; Vacu Vin Wine Cooler; Kokoon design barstoelen; King tea maker ; Bialetti 10-delige pannenset etc.

Biddinghuizen
Agenda:

In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse goederen te Beneden-Leeuwen. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: keukenapparatuur; huishoudelijk apparatuur en diverse andere soorten apparatuur. Nieuw fonteinen; betonnen tuinbeelden en tuinsets. Diverse leuke partijtjes en grote partijen voor handelaar. Diverse tablets en laptops; diverse bedrijfsvoertuigen o.a. Mercedes-Benz Viano, Opel Astra en Ssang Young; nieuwe hoekbanken en bankstellen af fabriek, alleen A-keuze; schilderijen; wandklokken en gereedschapstrolleys.

Beneden-Leeuwen
Agenda:

Ten gevolge van het faillissement van Habivitaal veilt ProVeiling de voorraad en inventaris van dit bedrijf. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: diverse Vitility producten o.a. Alzheimerset, multisnijder, bestek, snijhulp, badrandbeugels, badzitje etc; Thuasne orthocare producten o.a. Silitstab Epi elleboogbrace, Ligaflex Manu polsbrace, Ortel P bekkengordel, Lombaskin rugbrace, Pedi Pro softer hielkussens etc; Medela baby artikelen o.a. Calma moedermelkflesjes, spenen, afkolfsets etc; Beurer rode lamp; wandelstokken; krukken; rollators; rolstoelen; Yoga mat; fietstrainer; Crane sports hometrainer etc. Verzenden van kleine artikelen is mogelijk.

Bolsward
Agenda:

Hoevelaken
Agenda:

Online veiling van nieuwe producten die gratis worden thuisbezorgd. Deze week o.a. Horloges, fitness benodigdheden, tuin en handgereedschappen etc.Kavels worden gratis bezorgd binnen Nederland (m.u.v. de Waddeneilanden) en België. Bij de kavelomschrijving staat meer informatie over de wijze van bezorging van uw kavel. Wij verzoeken u vriendelijk na ontvangst van uw factuur per e-mail binnen 3 werkdagen de betaling te voldoen, uiterlijk voor woensdag 6 augustus 2014.

(Onbekend)
Agenda:

(Onbekend)
Agenda:

Online veiling i.o.v. curatoren, pandhouders en belanghebbenden, o.a.: Horloges, scootmobielen, rolstoelen, woninginrichting, (elektrische) scooters, barbecues, tuinmeubilair, messensets, pannen, (elektrische) boxsprings, matrassen, sanitair, sauna’s, badkamerinrichtingen, kranen, (elektrische) fietsen, klimaatbeheersing, watersport, pocket bikes, mini quads, woondecoratie, laminaat, PVC vloeren, etc.

Hoevelaken
Agenda:

(Onbekend)
Agenda:

Online veiling van, o.a. : Partij goederen, licht & geluid, keukenmachines, pannen, messensets, kantoormeubilair, woninginrichting, horloges, auto’s, decoratie jachtgeweren, etc.

Budel
Agenda:

(Onbekend)
Agenda:

Online veiling van goederen afkomstig uit diverse faillissementen, o.a.: Tuinsets, kachels, schouwen, keuken machines, frietpannen, toasters, grills, bakplaten, ovens, persoonlijke verzorging, gereedschappen, tuingereedschappen, speelgoed, pooltafels, airhockeytafels, tafelvoetbaltafels, tafeltennistafels, etc.

Almere
Agenda:
1 2

Ontvang het laatste nieuws in uw inbox, meldt u aan voor onze nieuwsbrief
E-mail adres:
Wachtwoord:

Nog niet geregistreerd? Klik hier om GRATIS te registreren.
Bezig met laden...