Home > Faillissement veilingen

Online keuken veilingen

Hieronder vindt u van diverse veilinghuizen een overzicht van online keuken veilingen van boedels uit faillissementen die door de curator worden aangeboden. Verder vindt u hier ook niet faillissement gerelateerde online keuken veilingen.

Er zijn 28 veilingen gevonden.
1 2

Online veiling van o.a.: Kleding, horloges, zonnebrillen, server, mini LED projector, Cover ‘Galaxy S4’, snijplanken set, pedaalemmer, espressokop en schotels, halterbank, douchebak, ‘Grohe’ inbouwreservoir, kliklaminaat, ondervloeren, parketvloeren, designstoelen, boekenkast, massage-apparatuur, bed, koelwerkbank, decoder, gitaartas, zonnescherm, hogedrukreiniger, parasol, decoratiebord, lithografie, elektrische dames- en herenfietsen, lichtmetalen velgen, koelkasten, etc.

Agenda:

Online veiling van nieuwe producten die gratis worden thuisbezorgd. Deze week o.a. Dames en herenkleding w.o. Polo Ralph Lauren, Geographical Norway, K-Swiss schoenen, Tickets voor Halloween event te Weeze (DE), etc.Kavels worden gratis bezorgd binnen Nederland (m.u.v. de Waddeneilanden) en België. Bij de kavelomschrijving staat meer informatie over de wijze van bezorging van uw kavel. Wij verzoeken u vriendelijk na ontvangst van uw factuur per e-mail binnen 3 werkdagen de betaling te voldoen, uiterlijk voor woensdag 1 oktober 2014.

(Onbekend)
Agenda:

Online veiling van nieuwe producten die gratis worden thuisbezorgd. Deze week o.a. Royalty line messensets, Horloges w.o. Akribos, August Steiner, Joshua & Sons etc, Divers gereedschap w.o. schroevendraaier sets, tuingereedschap, etc.Kavels worden gratis bezorgd binnen Nederland (m.u.v. de Waddeneilanden) en België. Bij de kavelomschrijving staat meer informatie over de wijze van bezorging van uw kavel. Wij verzoeken u vriendelijk na ontvangst van uw factuur per e-mail binnen 3 werkdagen de betaling te voldoen, uiterlijk voor woensdag 1 oktober 2014.

(Onbekend)
Agenda:

Online veiling van, o.a.: Elektrische gereedschappen, installatie- en elektromaterialen, keukenopstellingen, keukenkasten, Stanley lasapparaten, hogedrukreinigers, aanhangwagens, werkplaatsinrichting, rolsteigers, etc.

Groesbeek
Agenda:

Groesbeek (2/2) Groesbeek
Agenda:

Online veiling van goederen afkomstig uit diverse faillissementen, o.a.: keukenmachines, pannensets, elektrische fietsen, mountainbikes, (elektrisch) handgereedschap, tuinsets, tuingereedschap, speelgoed, kachels, schouwen, etc.

Raamsdonksveer
Agenda:

(Onbekend)
Agenda:

(Onbekend)
Agenda:

Online faillissementsveiling i.o.v. curator dhr. W.J.P. Jongepier (Boekel De Neree N.V., Amsterdam) inzake een niet-doorstartende Estro Kinderopvang B.V. locatie, o.a.: Babyboxen, kinderdagverblijfmeubilair, kinderstoelen, kindertafels, speelgoedkeukentje, speelgoed, speelattributen, podium, gordijnen, kleding, stoelen, tafels, banken, kasten, keukeninventaris, koelkast, wasmachine, droger, vriezer, vaatwasser, koffiezetapparaat, pannen, etc.

Stadskanaal
Agenda:

Online faillissementsveiling i.o.v. curator dhr. W.J.P. Jongepier (Boekel De Neree N.V., Amsterdam) inzake een niet-doorstartende Estro Kinderopvang B.V. locatie, o.a.: Babyboxen, banken, kantoormeubilair, kinderstoelen, tafels, whiteboards, speelgoed, EHBO koffer, voorraad pampers, ICT, inhoud slaapvertrekken, keukeninventaris, etc.

Agenda:

Online insolventieveiling i.o.v. curatoren en pandhoudsters met o.a.: Pannen, AV materiaal, kleding, schoonmaakmachines, bruidsjurken, pallettrucks, scooters, stempels, bouwmateriaal, etc.

Zwolle
Agenda:

(Onbekend)
Agenda:

(Onbekend)
Agenda:

Online executieveiling i.o.v. Belastingdienst Groningen ten laste van VOF J. Kiewiet, o.a.: Pannensets, kookpannen, braadpannen, aardewerk stoompannen, wokken, messensets, snijplanken, ovenschalen, keukenaccessoires, etc.

Zwolle
Agenda:

Online veiling van goederen afkomstig uit diverse faillissementen, o.a.: Witgoed, matrassen, (elektrische) boxsprings, seizoensdekbedden, hoofdkussens, tuinsets, kachels, schouwen, ovens, vaatwassers, koelkasten, combimagnetrons, afzuigkappen, koffiemachines, gaskookplaten, inductiekookplaten, wasmachines, warmtepompdrogers, Amerikaanse koelkasten, etc.

Raamsdonksveer
Agenda:
1 2

Ontvang het laatste nieuws in uw inbox, meldt u aan voor onze nieuwsbrief
E-mail adres:
Wachtwoord:

Nog niet geregistreerd? Klik hier om GRATIS te registreren.
Bezig met laden...