Home > Faillissement veilingen

Online keuken veilingen

Hieronder vindt u van diverse veilinghuizen een overzicht van online keuken veilingen van boedels uit faillissementen die door de curator worden aangeboden. Verder vindt u hier ook niet faillissement gerelateerde online keuken veilingen.

Er zijn 35 veilingen gevonden.
1 2 3

Faillissementsveiling van Neckermann B.V. in opdracht van curator mr. B. van Leeuwen van Van Leeuwen & De Waard Advocaten. In deze veiling onder meer bureaueilanden, bureaustoelen, conferentiesets, reclame materialen, keukeninventaris en meer.

Sint Jansteen
Daan Auctions
Agenda:

Faillissementsveiling van Bodé B.V. h.o.d.n. Limurgia Pijnacker in opdracht van curator mr. mr. J.J.Y. Kleingeld van EBH Elshof Advocaten. Geveild worden de inventaris, keukenapparatuur, espresso machine, iHeat panelen en meer. Van onder andere de merken FIRST, NUOVA SIMONELLI en meer.

Delfgauw
Daan Auctions
Agenda:

Delfgauw
Daan Auctions
Agenda:

Faillissementsveiling van Bodé B.V. h.o.d.n. Limurgia Pijnacker in opdracht van curator mr. mr. J.J.Y. Kleingeld van EBH Elshof Advocaten. Geveild worden de inventaris, keukenapparatuur, gebaksvitrine, koelcel, divers servies en meer. Van onder andere de merken: ORION, TORK, TARRINGTON HOUSE, WALKÜRD, AKAI, ELLWELL, FREZOLI, JOHNSON DIVERSEY en meer.

Pijnacker
Daan Auctions
Agenda:

Pijnacker
Daan Auctions
Agenda:

Online veiling van nieuwe producten die gratis worden thuisbezorgd. Deze week o.a. Lexmark kleuren multifunctionele printer, Ricoh A3 laserprinter, Loctite hybrid gleu, Nike/Apple running coach, Nike/iPod sport kit, Polar horloges, Heren vesten o.a. Geographical Norway, Donadoni etc.Kavels worden gratis bezorgd binnen Nederland (m.u.v. de Waddeneilanden) en België. Bij de kavelomschrijving staat meer informatie over de wijze van bezorging van uw kavel. Wij verzoeken u vriendelijk na ontvangst van uw factuur per e-mail binnen 3 werkdagen de betaling te voldoen, uiterlijk voor woensdag 26 november 2014. Indien u de kavels voor 5 december in huis wilt ontvangen verzoeken wij u de kavels te betalen voor 21 november.

(Onbekend)
Agenda:

Online veiling van goederen afkomstig uit diverse faillissementen, o.a.: Witgoed, matrassen, (elektrische) boxsprings, tuinsets, kachels en schouwen, ovens, vaatwasser, koelkasten, combimagnetrons, afzuigkappen, koffiemachines, gaskookplaten, inductiekookplaten, wasmachines, warmtepompdrogers, Amerikaanse koelkasten, seizoen dekbedden, hoofdkussens, speelgoed, pooltafels, airhockeytafels, etc.

Almere
Agenda:

Online veiling van nieuwe producten die gratis worden thuisbezorgd. Deze week o.a. Horloges o.a. Diesel, Michael Kors, Esprit etc, Dames en heren kleding o.a. jassen, schoenen etc, Bewaking artikelen o.a. camera’s, dataopslag, alarm sensoren etc, Kerstdecoratie o.a. led verlichting, kunstkerstbomen, kerstdecoratie etc.Kavels worden gratis bezorgd binnen Nederland (m.u.v. de Waddeneilanden) en België. Bij de kavelomschrijving staat meer informatie over de wijze van bezorging van uw kavel. Wij verzoeken u vriendelijk na ontvangst van uw factuur per e-mail binnen 3 werkdagen de betaling te voldoen, uiterlijk voor donderdag 27 november 2014.

(Onbekend)
Agenda:

(Onbekend)
Agenda:

(Onbekend)
Agenda:

(Onbekend)
Agenda:

Online veiling van nieuwe producten die gratis worden thuisbezorgd. Deze week o.a. Fila jongens en herenschoenen, Handtassen o.a. Monique Collignon, Hugo Boss schoudertas, i Santi etc, Servies o.a. Lief!, Bastions collection, w.o. borden, mokken, theepot etcKavels worden gratis bezorgd binnen Nederland (m.u.v. de Waddeneilanden) en België. Bij de kavelomschrijving staat meer informatie over de wijze van bezorging van uw kavel. Wij verzoeken u vriendelijk na ontvangst van uw factuur per e-mail binnen 3 werkdagen de betaling te voldoen, uiterlijk voor woensdag 3 december 2014.

(Onbekend)
Agenda:

HNVI
Agenda:

(Onbekend)
Agenda:

Online veiling van goederen afkomstig uit faillissementen, o.a.: Sieraden, polshorloges, schoonmaakapparatuur, fitnessapparatuur, pannensets, keukenapparatuur, dekbedovertreksets, kussens, telefoonaccessoires, tablets, schoenen, stofzuigers, bowlingschoenen, bowlingballen, etc.

Cuijk
Agenda:
1 2 3

Ontvang het laatste nieuws in uw inbox, meldt u aan voor onze nieuwsbrief
E-mail adres:
Wachtwoord:

Nog niet geregistreerd? Klik hier om GRATIS te registreren.
Bezig met laden...