Home > Faillissement veilingen

Online keuken veilingen

Hieronder vindt u van diverse veilinghuizen een overzicht van online keuken veilingen van boedels uit faillissementen die door de curator worden aangeboden. Verder vindt u hier ook niet faillissement gerelateerde online keuken veilingen.

Er zijn 17 veilingen gevonden.
1 2

In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse gereedschappen & huishoudelijke artikelen. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: rugbladblazers, 2 takt – benzine; generators van het Duitse merk kraftech; Royalty Line Switzerland keramische pannensets – diverse kleuren o.a. rood, crème, rosé, bruin, grijs & zwart; Stainless Steel keramische hapjespannen 12-delig; 226-delige gereedschapstrolleys; kettingzagen; doppenset, 94-delig; borenset 170-delig; Pro Kraft bosmaaiers etc. Alle artikelen zijn nieuw in doos en worden gratis verzonden.

Bruin
Agenda:

1 Euroveiling. Het betreft hier een veiling van nieuwe goederen die gratis worden thuisbezorgd (max . 10 werkdagen na betaling). Deze week worden o.a. geveild: een aantal verrassingsdozen met 50 of 100 stuks gereedschap, Diamant zaagbladen o.a. voor bandenzaag, regentonnen, cirkelzaagbladen, diverse consumenten elektronica, (tuin) gereedschap en bewatering, DHZ artikelen, pannensets, ondervloeren, ijzerwaren, deurbeslag en diverse andere producten.

Motor
Agenda:

Ten gevolge van het faillissement van “Vopav Re-integratie & Scholing B.V.” te Amsterdam, veilt ProVeiling de (kantoor) inventaris van dit bedrijf. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: computers; printers; decoratie; veiligheidsartikelen; kantoorbenodigdheden etc. Meubilair: bureaus incl. ladeblok; kasten; fauteuils; (bureau) stoelen; tafels etc. Witgoed en apparatuur: Vento stofzuiger; Alaska airco; LG TV; Jumbo vrieskast; elektrische kachel; Antari rookmachine; Showtec mengpaneel; Dap audio rackmounted player; projectiescherm; Epson LCD projector etc.

Amsterdam
Agenda:

Ten gevolge van het faillissement van “Herberg Het Wapen Van Barradeel” te Tzummarum, veilt ProVeiling de (horeca) inventaris van dit bedrijf. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: horecainventaris; meubilair; serviesgoed; sierhekwerk; kluis; afwasmachine; vleessnijmachine; bloembakken; uithangbord etc.

Tzummarum
Agenda:

Online veiling van o.a.: Doeken, droogrek, laminaat, verlichting, elektrische vouwfiets, camera’s, pannensets, verrekijkers, etc.

Agenda:

Online veiling van goederen afkomstig uit diverse faillissementen, o.a.: keukenmachines, pannensets, elektrische fietsen, mountainbikes, (elektrisch) handgereedschap, tuinsets, tuingereedschap, speelgoed, kachels, schouwen, etc.

Raamsdonksveer
Agenda:

Veiling voorraad witgoed & winkelinventaris te Drachten, afkomstig uit diverse faillissementen. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: Singer naaimachines; paspoppen; ijzeren pallets; kledingkasten; SAMSUNG mono laser printer; balie; krukken; reiskoffers; decoratie; TOSHIBA bonnenprinter; garderobemeubel voor kinderen etc. Witgoed/apparatuur: wasdrogers; Aqualtis wasmachine; ETNA combi-magnetron; koelvriescombinatie – diverse merken o.a. Liebherr, AEG, Marynen en Siemens; Bosch vaatwasser; vrieskasten diverse modellen en merken o.a. Bosch, Bauknecht, Hollandia etc.

Drachten
Agenda:

Online veiling van goederen afkomstig uit het faillissement, o.a.: Koelcel, afwasmachine, ‘WMF’ koffiezetapparaat, glazenspoelmachine, buffetkoeling, fornuizen, au bain-marie, spiraalkneders, koelwerkbanken, koelkasten, vrieskasten, vrieskisten, heteluchtovens, koelcontainers, thermoboxen, RVS werkbanken, RVS spoeltafels, grillplaten, keukenapparatuur, horeca apparatuur, rekwerken, chafing dish, pannen, restaurantmeubilair, disposables, afvalbakken, transportmiddelen, ‘Villeroy & Boch’ porselein, ‘Schott Zwiessel’ glaswerk, decoraties, verlichting, etc.

Cuijk
Agenda:

Online veiling van goederen afkomstig uit het faillissement, o.a.: Kantoorinventaris, w.o.: bureautafels, bureaustoelen, roldeurkasten, ladeblokken, conferentiemeubilair, plasma tv's, computersystemen, notebooks, telefoons, projectieschermen, ringbanden, schrijfblokken, lesmaterialen, daklichten, warme dranken-, snoep- en frisdrankautomaten, kantine-inventaris, vaatwassers, koelkasten, etc.

Soesterberg
Agenda:

In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse goederen te Beneden-Leeuwen, afkomstig uit diverse faillissementen. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: nieuwe (strass) dames en herenhorloges – diverse soorten o.a. met metalen en/of lederen band, kinder, ring en kettinghorloges– digitaal en analoog – diverse merken o.a. C & S Paris. Diverse kristallen beeldjes; oldtimer modelauto’s; elektrisch gereedschap o.a. decoupeerzagen, accu-boormachines en klopboormachines; diverse nieuwe koffers; messensets en diverse leuke partijhandel etc.

Leeuwen
Agenda:

Online veiling van goederen afkomstig uit diverse faillissementen, o.a.: Witgoed, matrassen, (elektrische) boxsprings, seizoensdekbedden, hoofdkussens, tuinsets, kachels, schouwen, ovens, vaatwassers, koelkasten, combimagnetrons, afzuigkappen, koffiemachines, gaskookplaten, inductiekookplaten, wasmachines, warmtepompdrogers, Amerikaanse koelkasten, etc.

Raamsdonksveer
Agenda:

Online veiling van meubelen en accessoires van o.a.: het merk Eicholtz: Banken, bedwanden, kapstokken, spiegels, kasten, wandlampen, massagestoel, vazen, etc.

Den Haag
Agenda:

In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse goederen te Drachten. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: diverse gevulde gereedschapwagens 1121-delig; Britt Royal Collection afvalbakken met sensor & Merol koffiemachines. Alle artikelen zijn nieuw in doos.

Drachten
Agenda:

In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse goederen te Beneden-Leeuwen. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: div. pannensets o.a. 10/12 en 14-delig; messensets; waterkokers/ketels; aggregraten nieuw type 7500W; diverse soorten en merken gereedschapstrolleys; huishoudelijke apparatuur – nieuw – af fabriek; kleding hoogsegment uit kledingzaak. Diverse topmerken dames/heren/kinderkleding o.a. Fashiongirl – Dickies - Kis Stars - Fashion Kids - CSK- Tommy Hilfiger - Russel Connection - No No - Colors & BlueEspirit- Lacoste - alprausch – Brother - Masita - Animal Tribal – Gracia etc. Alles is nieuw en gelabeld met zeer lage startprijzen.

Leeuwen
Agenda:

Online veiling van o.a.: Keukens, inbouwapparatuur, fornuizen, sanitair, baden, douches, sauna's, van merken w.o. : 'Milele - Atag - Aeg - Falco - Bette - Grohe', etc.

Geleen
Agenda:
1 2

Ontvang het laatste nieuws in uw inbox, meldt u aan voor onze nieuwsbrief
E-mail adres:
Wachtwoord:

Nog niet geregistreerd? Klik hier om GRATIS te registreren.
Bezig met laden...