Online gereedschap veilingen

Hieronder vindt u van diverse veilinghuizen een overzicht van online gereedschap veilingen van boedels uit faillissementen die door de curator worden aangeboden. Verder vindt u hier ook niet faillissement gerelateerde online gereedschap veilingen.

Er zijn 57 veilingen gevonden.
 1 - 4

Faillissementsveiling in opdracht van curator mr. Vinciane Petit van advocatenkantoor Petit. Geveild worden onder andere winkeldisplays, stellingen, bureaus, pc systemen, de inhoud van een magazijn/kantine en meer.

bramont-Chevigny
Daan Auctions

Online veiling van bouwmaterialen, personen- en bedrijfswagens, motorfietsen, scooters, brommers, heftrucks, aannemersmaterialen, compressoren, pompen, gereedschappen, hout- en metaalbewerkingsmachines, agrarische machines, audio- en verlichtingsapparatuur, bestrating, bevestigingsmaterialen etc. thans in opslag te Hulst.

Hulst

Hulst

Online veiling van heftrucks van 1,4 tot 8 ton, hoogwerkers, grondverzetmachies, oplegger trekkers, bedrijfs- en personenwagens, aanhangwagens, garageuitrusting, metaalbewerkingsmachines, reinigingsmachines, handgereedschappen en aannemersmaterialen.

Culemborg

Openbare online veiling i.o.v. Hendriks Bouw en Ontwikkeling wegens opheffen eigen materieeldienst, o.a.: Grote hoeveelheid steigermaterialen, Meeuw units, stalen planken, magazijncontainers, stalen rijplaten, gereedschap, etc.In de kavellijst vind je alle kavels en plaats je eenvoudig een bod. Heb je nog geen gratis account? Registreer je dan hier. Mocht je nog vragen hebben, dan staat onze klantenservice elke dag voor je klaar. Wij raden je aan de toelichting onderaan deze pagina door te nemen.

Oss

Oosterhout

Helmond (2/2)

1 Euro-veiling. Het betreft hier een veiling van nieuwe goederen die gratis worden thuisbezorgd (max 10 werkdagen na betaling). Deze week worden o.a. geveild: Spionageapparatuur, Stilleven spuitbussen, dekbedovertrekken, elektrisch gereedschap, werkplaats uitrusting, meetapparatuur, (tuin/elektrisch) gereedschap, DHZ artikelen, pannensets, ondervloeren, consumentenelektronica en diverse andere producten.

Na-veiling voorraad en inventaris van "Adegeest Kasverwarming B.V." te Bergschenhoek ten gevolge van faillissement. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: stellingen; ladders; steigers; buizen en profielen; aanhangwagens; Opel Vivaro bedrijfsauto; Seat Mii; type 1.0 style sport; banden; gereedschap; decoratie; HVAC/koelsysteem toebehoren; palletkooi/bakken; stroomkabels; Safarc electrode lasapparaat; snijbrander; Bi-thermometers; Honeywell - Servom. VMM30-24; krimpmoffen; zinken stapelbakken; lasbochten diverse maten; glasplaten; beugels; koppelingen; verloopringen; lassokken; sorteerbakken; jerrycans; Vispro gasmaskers; computers; camera’s; mobiele telefoons; kantoormeubilair; houtplaten etc.

Drachten

In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse goederen met vele lage startprijzen te Beneden-Leeuwen. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: diverse huishoudelijke artikelen; zonnebrillen; tassen; gereedschap; decoratie enz.

Beneden-Leeuwen

Beneden-Leeuwen

✓ Gratis bezorging in België en Nederland (m.u.v. de Waddeneilanden).✓ Betaal uiterlijk voor 3 juli eenvoudig met iDeal via uw BVA Account of bankoverschrijving.In de kavellijst vind je alle kavels en plaats je eenvoudig een bod. Heb je nog geen gratis account? Registreer je dan hier. Mocht je nog vragen hebben, dan staat onze klantenservice elke dag voor je klaar. Wij raden je aan de toelichting onderaan deze pagina door te nemen.

(Onbekend)

Panningen

Deventer

(Onbekend)
 1 - 4