Home > Faillissement veilingen

Online gereedschap veilingen

Hieronder vindt u van diverse veilinghuizen een overzicht van online gereedschap veilingen van boedels uit faillissementen die door de curator worden aangeboden. Verder vindt u hier ook niet faillissement gerelateerde online gereedschap veilingen.

Er zijn 53 veilingen gevonden.
1 2 3 4

Faillissementsveiling van Tuintechniek Zeeland in opdracht van curator mr. C. Bosland van Van Leeuwen & De Waard Advocaten. Geveild wordt de volledige inventaris en voorraad welke bestaat uit de kantoorinrichting, divers (elektrisch) gereedschap, kleine collectie tuinhout/paaltjes, PVC buizen en koppelstukken, partij verf en beits, partij gipsplaten en meer.

Borssele
Daan Auctions
Agenda:

Liquidation auction of Tuintechniek Zeeland on behalf of the appointed insolvency practitioner mr. C. Bosland of the firm Van Leeuwen & De Waard Advocaten. The auction includes office equipment, miscellaneous (electric) tools, small collection of garden timber / poles, PVC pipes and fittings, paint and stain party, party drywall and more.

Borssele
Daan Auctions
Agenda:

Faillissementsveiling van Industrial Maintenance Group BV in opdracht van curator mr. M.J.F. Zoeteweij van VSW Advocaten. Geveild wordt een kraan, draagarmstelling, kolomboormachine, diverse (elektrisch) gereedschap, de kantoorinrichting en meer.

Middelburg
Daan Auctions
Agenda:

Liquidation auction of Industrial Maintenance Group BV on behalf of the appointed insolvency practitioner mr. M.J.F. Zoeteweij of the firm VSW Advocaten. The auction includes a crane, cantilever rack, drill press, various (electric) tools, office equipment and more.

Middelburg
Daan Auctions
Agenda:

Combinatieveiling in opdracht van diverse belanghebbenden. Geveild worden diverse sportartikelen voor o.a. mountainbiken, wielrennen, hardlopen en outdoor sporten, divers (elektrisch) gereedschap, witgoed, elektronica, houtwerk en meer.

Tubbergen
Daan Auctions
Agenda:

Combination auction on behalf of various stakeholders. The auction includes sport equipment for example equipment for mountain biking, cycling, running and other outdoor sports, divers (electric) tools, household appliances, electronics, woodwork and more.

Tubbergen
Daan Auctions
Agenda:

Online veiling van nieuwe producten die gratis worden thuisbezorgd. Deze week o.a. Houtkachels en toebehoren, ‘JOY’ Televisie meubel, Tangent Ford Jensen iPod / iPhone dock, Tickets voor een Halloween event in Weeze (DE), etc.Kavels worden gratis bezorgd binnen Nederland (m.u.v. de Waddeneilanden) en België. Bij de kavelomschrijving staat meer informatie over de wijze van bezorging van uw kavel. Wij verzoeken u vriendelijk na ontvangst van uw factuur per e-mail binnen 3 werkdagen de betaling te voldoen, uiterlijk voor donderdag 25 september 2014.

(Onbekend)
Agenda:

Online faillissementsveiling i.o.v. curator mr. M.E.G. Murris (Van Benthem & Keulen N.V., Utrecht), o.a.: Zaagmachines, aanhangwagen, 'Ford Transit' bedrijfswagens, elektrisch handgereedschap, smartphones, computer, kopieerapparaat, stellingen, houtmotafszuiger, kantoormeubilair, faxapparaat, steigers, kruiwagens, uitzettrappen, bouwstofzuiger, bovenfrezen, boormachines, slijpmotoren, tegelsnijder, haakse slijper, klapschragen, pneumatische tacker, sloophamer, kruiwagens, etc.

Zeist
Agenda:

Online veiling van goederen afkomstig uit faillissementen, o.a.: buigsets, 2-armige trekkers, momentsleutels, micrometer, draaimoment begrenzers, beitels, uitdeukgereedschap, hamers, telefoontangen, pijpsleutels, ring- en steeksleutels, schroevendraaiers, accuboormachines, SDS klopboormachines, haakse slijpers, lintzagen, tafelzagen, afkortzagen, stofzuigers, bordestrappen, palletwikkelaar, veegmachines, etc. Merken w.o: ‘Gedore - Carolus - Dako - Rahso - Bosch - Makita - DeWalt - Senco - R.E.M’ .

Deventer
Agenda:

Online veiling van, o.a.: Elektrische gereedschappen, installatie- en elektromaterialen, keukenopstellingen, keukenkasten, Stanley lasapparaten, hogedrukreinigers, aanhangwagens, werkplaatsinrichting, rolsteigers, etc.

Groesbeek
Agenda:

Online veiling van goederen afkomstig uit het faillissement, o.a.: ‘Biesse’ CNC bewerkingscentrum, ‘OTT’ CNC kantenverlijmmachine, ‘Holzma’ CNC opdeelzaagmachine, ‘Altendorf’ formaatplaatzaagmachine, schuur, polijstmachines, vandiktebank, afkortzaagmachines, opsluitbank, drevelautomaat, heftafel, vacuümhefapparaat, lijmpers, spuitcabine,afzuigwanden, watervalspuitwand, verfspuitmachines, hangbaansystemen, elektrische- pneumatische- en handgereedschappen, werkplaatsinventaris, houtvoorraden, montage- en bevestigingsmaterialen, draagarm- en voorraadstellingen, tandemasseraanhangwagen, etc.

Kerkrade
Agenda:

Groesbeek (2/2) Groesbeek
Agenda:

In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse bouwgerelateerde goederen te Drachten. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: Kew hogedrukspuit; Bosch muurfrees; Rems draadsnijder; Hitachi boormachine; stroompaddenstoel; DeWalt accuboormachine; Airpress compressor; Kermi douchewand; Keramag toilet; Grohe kraan; PVC materiaal; perskoppelingen; M&G dakdoorvoer; Grundfos circulatiepomp etc. Er zijn extra kavels aan deze veiling toegevoegd!

Drachten
Agenda:

Ten gevolge van het faillissement van Herofolie B.V. te Zevenaar, veilt ProVeiling de voorraad en inventaris van dit bedrijf. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: diverse soorten folie o.a. vijverfolie en mestfolie enz.; gronddoek; machines voor folie; gereedschappen; kantoorinventaris; worteldoek; waterbassin etc.

Zevenaar
Agenda:

Online veiling van goederen afkomstig uit diverse faillissementen, o.a.: keukenmachines, pannensets, elektrische fietsen, mountainbikes, (elektrisch) handgereedschap, tuinsets, tuingereedschap, speelgoed, kachels, schouwen, etc.

Raamsdonksveer
Agenda:
1 2 3 4

Ontvang het laatste nieuws in uw inbox, meldt u aan voor onze nieuwsbrief
E-mail adres:
Wachtwoord:

Nog niet geregistreerd? Klik hier om GRATIS te registreren.
Bezig met laden...