Online veilingen in de provincie Friesland

Hieronder vindt u van diverse veilinghuizen een overzicht van online veilingen in de provincie Friesland van boedels uit faillissementen die door de curator worden aangeboden. Verder vindt u hier ook niet faillissement gerelateerde online veilingen.

Er zijn 6 veilingen gevonden.

Veiling van diverse goederen te Drachten, afkomstig uit diverse faillissementen. Het betreft hier o.a. het volgende: ladekasten; bureaustoelen; Kettlebells; Arend kapstok; barkrukken; bureaus/tafels; HP probook laptop; iPhone 4S; Samsung S6 Edge; computer merk Dell dimension C521; HP all-in one printer - Color LaserJet Pro MFP M476dw; HP all-in one printer - Color LaserJet Pro MFP M476dw; keukenbenodigdheden; metalen balie etc.

Veiling van diverse Technogym fitnesstoestellen afkomstig uit diverse faillissementen te Heerenveen. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: diverse Technogym spinbikes; AB Crunch; roeitrainer; Technogym- Excite Step; Technogym - Run Excite 700 loopband; halterrek incl. diverse halters; Arm Curl etc.

Online veiling van diverse machines o.a. afkomstig uit het faillissement van Derlascon w.o. (CNC) metaalbewerkingsmachines, plaatbewerkingsmachines, buigmachines, (CNC) draai- en freesmachines, laser-snijmachines, zaag- en boormachines etc. te Drachten.

Drachten

Ten gevolge van het faillissement van “Inovit Holland B.V.” te Drachten, veilt Proveiling de voorraad van dit bedrijf. In deze veiling wordt het volgende aangeboden; nieuwe sets autovelgen (4 stuks per set) – diverse maten o.a. 16 tot en met 22 inch; diverse types o.a. YSM, Vortex, Savoy, Revolve, Sonic, Crillon etc.

Surhuisterveen

Online veiling van o.a. Voedingsindustrie, Tanks en silo's, Pompen, Transportbanden, Koelen en vriezen, Transport en logistiek, Verwarmingstechniek, Luchttechniek, Werkplaatsinventaris

Leeuwarden
Industrial Auctions