Home > Faillissement veilingen

Online fietsen veilingen van BVA Auctions

Hieronder vindt u van BVA Auctions een overzicht van online fietsen veilingen van boedels uit faillissementen die door de curator worden aangeboden. Verder vindt u hier ook niet faillissement gerelateerde online fietsen veilingen.

Er zijn 22 veilingen gevonden.
1 2

Online veiling van, o.a.: Elektrische scooters, sloop scooters, scooter onderdelen, acculaders, buddyseats, wielen, etc.

Leeuwarden
Agenda:

Online veiling van, o.a.: Sloep, gereedschapsets, generatoren, horloges, sieraden, tuin- en parkmachines, fietsen, consumentenelektronica, etc.

Leiden
Agenda:

Online faillissementsveiling i.o.v pandhoudster en curatoren dhr. mr. H. Dulack (Van Benthem & Keulen, Advocaten en Notarissen) en dhr. mr. R.G. Roeffen (Van Iersel Luchtman Advocaten) van Halfords Nederland B.V. Het aanbod bestaat uit o.a.: Fietsen, fietsonderdelen, fietsaccessoires, fiets onderhoudsartikelen, fietsendragers, auto-accessoires, dakkoffers, dakdragers, navigatiesystemen, carkits, smartphone accessoires, motoraccessoires, autostoeltjes, sportartikelen, etc.

Schiedam
Agenda:

Mijdrecht
Agenda:

Online veiling van nieuwe producten die gratis worden thuisbezorgd. Deze week o.a. Diesel dames jeans, Eetkamerstoelen en fauteuils, Herenschoenen w.o. Adidas, Fila etc, GPS europe, Skyworth tablet, Orthopedic pocketveermatrassen, 1- en 2-persoons in diverse afmetingen, Wake-up lights etc.Kavels worden gratis bezorgd binnen Nederland (m.u.v. de Waddeneilanden) en België. Bij de kavelomschrijving staat meer informatie over de wijze van bezorging van uw kavel. Wij verzoeken u vriendelijk na ontvangst van uw factuur per e-mail binnen 3 werkdagen de betaling te voldoen, uiterlijk voor woensdag 4 februari 2015.

(Onbekend)
Agenda:

(Onbekend)
Agenda:

Veenendaal
Agenda:

Vlaardingen
Agenda:

Online faillissementsveiling i.o.v pandhoudster en curatoren dhr. mr. H. Dulack (Van Benthem & Keulen, Advocaten en Notarissen) en dhr. mr. R.G. Roeffen (Van Iersel Luchtman Advocaten) van Halfords Nederland B.V. Het aanbod bestaat uit o.a.: (Inruil, reparatie en partijen) fietsen, fietsaccu’s, fietsonderdelen, etc.

Veenendaal
Agenda:

Online veiling i.o.v. Domeinen Roerende Zaken (Ministerie van Financiën), o.a.: Heren- en damesfietsen, omafietsen, racefietsen, elektrische fietsen, etc.

Agenda:

Veenendaal
Agenda:

Emmen
Agenda:

Emmen
Agenda:

Online veiling van, o.a.: Oldtimer brom- en snorfietsen, van merken w.o.: ‘Puch – Batavus – Sparta’, etc.

Elst
Agenda:

Veenendaal
Agenda:
1 2

Ontvang het laatste nieuws in uw inbox, meldt u aan voor onze nieuwsbrief
E-mail adres:
Wachtwoord:

Nog niet geregistreerd? Klik hier om GRATIS te registreren.
Bezig met laden...