Online fietsen veilingen

Hieronder vindt u van diverse veilinghuizen een overzicht van online fietsen veilingen van boedels uit faillissementen die door de curator worden aangeboden. Verder vindt u hier ook niet faillissement gerelateerde online fietsen veilingen.

Er zijn 14 veilingen gevonden.

Zwolle

Hoevelaken

✓ Bezorgkosten 1,99 (Excl. BTW) per kavel ✓ Bezorging in België en Nederland (m.u.v. de Waddeneilanden). ✓ Betaal uiterlijk voor 28 september eenvoudig met iDeal via uw BVA Account of via bankoverschrijving.In de kavellijst vind je alle kavels en plaats je eenvoudig een bod. Heb je nog geen gratis account? Registreer je dan hier. Mocht je nog vragen hebben, dan staat onze klantenservice elke dag voor je klaar. Wij raden je aan de toelichting onderaan deze pagina door te nemen.

(Onbekend)

Faillissementsveiling in opdracht van curatoren: C. Grondsma verbonden aan Rotshuizen Geense Advocaten  te Leeuwarden en M.J. Oudman verbonden Alderse Baas Advocaten te Joure..

Zurich

✓ Bezorgkosten 1,99 (Excl. BTW) per kavel ✓ Bezorging in België en Nederland (m.u.v. de Waddeneilanden). ✓ Betaal uiterlijk voor 29 september eenvoudig met iDeal via uw BVA Account of via bankoverschrijving.In de kavellijst vind je alle kavels en plaats je eenvoudig een bod. Heb je nog geen gratis account? Registreer je dan hier. Mocht je nog vragen hebben, dan staat onze klantenservice elke dag voor je klaar. Wij raden je aan de toelichting onderaan deze pagina door te nemen.

(Onbekend)

Drouwenermond

Zwolle

Online veiling met goederen afkomstig uit diverse faillissementen.

Leek

Zwolle

Zwolle

✓ Bezorgkosten 1,99 (Excl. BTW) per kavel ✓ Bezorging in België en Nederland (m.u.v. de Waddeneilanden). ✓ Betaal uiterlijk voor 2 oktober eenvoudig met iDeal via uw BVA Account of via bankoverschrijving.In de kavellijst vind je alle kavels en plaats je eenvoudig een bod. Heb je nog geen gratis account? Registreer je dan hier. Mocht je nog vragen hebben, dan staat onze klantenservice elke dag voor je klaar. Wij raden je aan de toelichting onderaan deze pagina door te nemen.

(Onbekend)

In opdracht veilen wij wegens bedrijsverhuizing de complete inventaris van een groot bedrijfspand te Hilversum. Luxe en hoogwaardige artikelen, alles moet weg en daarom lage openingsprijzen.Dit is veiling 1 van 4 vanuit deze locatie.Bekijk via youtube een videopresentatie van deze veiling In deze veiling vindt u hoogwaardige kantoormeubels, een complete luxe keuken met inbouwapparatuur, Televisie en monitor schermen, Batavus en Sparta fiets, diverse audio / video apparatuur, (magazijn) stellingen en nog veel meer.Locatie informatie: Begane grond en kelder ( ruime trap en lift ). Kijk, biedt en win!Schrijf u hier gratis in om mee te bieden.

Noordse Bosje 13, 1211 BD, Hilversum
Veilingwinnaar

In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse goederen te Biddinghuizen. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: VW Caddy Maxi; schoonmaakbenodigdheden; damesfietsen; diverse hoekbaden; schilderijen; decoratie; boeken; tuinmeubilair; Cisco IP telefoons enz.

Biddinghuizen

Budel