Home > Faillissement veilingen

Online veilingen van BVA Auctions

Hieronder vindt u van BVA Auctions een overzicht van online veilingen van boedels uit faillissementen die door de curator worden aangeboden. Verder vindt u hier ook niet faillissement gerelateerde online veilingen.

Er zijn 146 veilingen gevonden.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Online veiling van nieuwe producten die gratis worden thuisbezorgd. Deze week o.a. iPhone 5C, Steinhauer verlichting w.o. tafellamp, wandverlichting, vloerlamp etc, kinderjas Ninja Turtels, Dekbedovertrekken met prints van o.a. Kuifje (Tin Tin), Geronimo Stelton etc, Partytenten in diverse afmetingen en kleuren, etcKavels worden gratis bezorgd binnen Nederland (m.u.v. de Waddeneilanden) en België. Bij de kavelomschrijving staat meer informatie over de wijze van bezorging van uw kavel. Wij verzoeken u vriendelijk na ontvangst van uw factuur per e-mail binnen 3 werkdagen de betaling te voldoen, uiterlijk voor woensdag 4 februari 2015.

(Onbekend)
Agenda:

Online veiling van partij kantoorinrichting , o.a.: roldeurkasten, bureautafels, conferentiestoelen, bureaustoelen, kapstokken, flipovers, ladeblokken, conferentietafels, kantinetafels, bureau-organizers en bureautafelonderdelen

Cuijk
Agenda:

Online faillissementsveiling i.o.v pandhoudster en curatoren dhr. mr. H. Dulack (Van Benthem & Keulen, Advocaten en Notarissen) en dhr. mr. R.G. Roeffen (Van Iersel Luchtman Advocaten) van Halfords Nederland B.V. Het aanbod bestaat uit o.a.: Winkeldisplays, verkoopbalies, vitrinekasten, wandstellingen, meubilair, trap, etc.

Spijkenisse
Agenda:

Zutphen
Agenda:

Online veiling van, o.a.: Elektrische scooters, sloop scooters, scooter onderdelen, acculaders, buddyseats, wielen, etc.

Leeuwarden
Agenda:

Online veiling van goederen afkomstig uit het faillissement, o.a.: Showroom keukenopstellingen, van merken w.o.: ‘Schröder’, ‘Gaggenau-Boretti – Miele - M-system – Bosch – Atag – Etna -Pelgrim’. Inbouwapparatuur w.o.: Koel/vrieskasten, afzuigkappen, gas- en inductiekookplaten, vaatwasmachines, combi-ovens en steamers, showroominrichting, displaykasten, 3D beamer met scherm, kantoorinrichting, ‘BMW’ personenauto, etc.

Amsterdam
Agenda:

Online veiling van goederen afkomstig uit faillissementen, o.a.: Schilderijen, design fauteuils, bureautafels, vergadertafels, bureaustoelen, vergaderstoelen, roldeurkasten, ladeblokken, whiteboards, trolleys, datasafes, kapstokken, bankstellen, loveseats, kunstplanten, etc.Merken w.o.: ‘Artifort – Jori – Kembo – Aspa – Ahrend – Markant – Lensvelt – Grammer – Steelcase – Grahl - König & Neurath – Assenburg – Comforto – Kinnarps’, etc.

Nijmegen
Agenda:

Online veiling van, o.a.: Bladblazers, cirkelmaaiers, tuinsets, stofzuigers, gereedschap, buitenspa’s, vaatwassers, kranen, infrarood sauna, voetbalschoenen, tennisschoenen, boxsprings, etc.

Boortmeerbeek (België)
Agenda:

Online veiling van, o.a.: Klokboren, handgereedschap, zaagbladen, (lijm) tangen, stofzuigers, ijzerwaren, borstels, spuitbussen, tuingereedschap, etc.

Boortmeerbeek (België)
Agenda:

Online veiling van, o.a.: Sloep, gereedschapsets, generatoren, horloges, sieraden, tuin- en parkmachines, fietsen, consumentenelektronica, etc.

Leiden
Agenda:

Online faillissementsveiling i.o.v pandhoudster en curatoren dhr. mr. H. Dulack (Van Benthem & Keulen, Advocaten en Notarissen) en dhr. mr. R.G. Roeffen (Van Iersel Luchtman Advocaten) van Halfords Nederland B.V. Het aanbod bestaat uit o.a.: Fietsen, fietsonderdelen, fietsaccessoires, fiets onderhoudsartikelen, fietsendragers, auto-accessoires, dakkoffers, dakdragers, navigatiesystemen, carkits, smartphone accessoires, motoraccessoires, autostoeltjes, sportartikelen, etc.

Schiedam
Agenda:

Online veiling van, o.a.: ‘Samsung’ LED-verlichting, ‘Plieger’ deurbellen, ‘Piranha en Skantrae’ machinetoebehoren, ‘Histor en Spaxx’ schroeven ‘Fisher en Jung’ elektra, enz.

Valkenswaard
Agenda:

Online veiling van goederen afkomstig uit faillissement, o.a.: Heren horloges, dames horloges, halskettingen, armbanden, ringen, trouwringen, oorbellen, oorstekers, oorringen, halsketting hangers, parelkettingen, parel oorstekers, edelstenen, juwelier toebehoren, servies, fossielen, antieke decoratie, etc.Merken w.o.: ‘Prisma – Pulsar - Jacques Lemans – Vendoux - Bering Ceramic – Citizen – Seiko – Max - Dyrberg/Ken - Ralph Klein – SKAV – KraftWorkx’, etc.

Cuijk
Agenda:

Online veiling wegens reductie van de voorraad, o.a.: Gas-inbouwhaarden, hout-inzethaarden, pellethaarden, hout-inbouwhaarden, vrijstaande haarden, rook- en gasafvoer toebehoren, etc.

Etten-Leur
Agenda:

Online veiling van, o.a.: Ringen, colliers, oorbellen, kandelaar, parelsnoer, etc.

Agenda:
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Ontvang het laatste nieuws in uw inbox, meldt u aan voor onze nieuwsbrief
E-mail adres:
Wachtwoord:

Nog niet geregistreerd? Klik hier om GRATIS te registreren.
Bezig met laden...