Online veilingen van BVA Auctions

Hieronder vindt u van BVA Auctions een overzicht van online veilingen van boedels uit faillissementen die door de curator worden aangeboden. Verder vindt u hier ook niet faillissement gerelateerde online veilingen.

Er zijn 177 veilingen gevonden.
 1 - 12

Online executieveiling in opdracht van de hypotheekhouder van de Osloweg 110 te Groningen.Openbare verkoop ex. art. 3:268 BW juncto 3:254 BW.VeilingnotarisVan Heeswijk Notarissen NVmr. R.J.M. van HeeswijkCentral Plaza Tower A | Weena 5923012 CN RotterdamTelefoon: 010 - 224 09 00Fax: 010 - 224 09 01Dit dossier is in behandeling bij mw. E. (Eva) Kranenburg.e-mail: eva.kranenburg@vhnv.nlAdviseurDeze verkoop wordt begeleid door:DTZ Zadelhoff v.o.f.Dhr. B. (Bart) HermansParnassusweg 8031082 LZ AmsterdamTelefoon: 020 - 571 14 28 e-mail: BHermans@dtz.nlOnline partnerveiling BOG AUCTIONS Dit object zal online worden geveild op het platform van BOG Auctions. Klik hier om direct naar de site van BOG-Auctions.com te gaan.

(Onbekend)

Online executieveiling in opdracht van de hypotheekhouder van de Oude Rijksweg 10, 10a t/m 10g te Vries.Openbare verkoop ex. art. 3:268 BW juncto 3:254 BW.VeilingnotarisTrip Advocaten & Notarissen mr. G. MulderWiardaplantage 9 8939 AA LeeuwardenTelefoon: 058 - 234 73 47Fax: 058 - 213 11 77Dit dossier is in behandeling bij mr. J.H.T. Boiten.e-mail: j.boiten@triplaw.nlAdviseurDeze verkoop wordt begeleid door:DTZ ZadelhoffDhr. B. (Bart) HermansParnassusweg 8031082 LZ AmsterdamTelefoon: 020 8 407 237e-mail: bhermans@dtz.nlOnline partnerveiling BOG AUCTIONS Dit object zal online worden geveild op het platform van BOG Auctions. Klik hier om direct naar de site van BOG-Auctions.com te gaan.

(Onbekend)

Online executieveiling in opdracht van de hypotheekhouder van de Boerestreek 12 te Kortehemmen.Openbare verkoop ex. art. 3:268 BW juncto 3:254 BW.VeilingnotarisTrip Advocaten & Notarissen mr. G. MulderWiardaplantage 9 8939 AA LeeuwardenTelefoon: 058 - 234 73 47Fax: 058 - 213 11 77Dit dossier is in behandeling bij mr. J.H.T. Boiten.e-mail: j.boiten@triplaw.nlAdviseurDeze verkoop wordt begeleid door:DTZ ZadelhoffDhr. B. (Bart) HermansParnassusweg 8031082 LZ AmsterdamTelefoon: 020 8 407 237e-mail: bhermans@dtz.nlOnline partnerveiling BOG AUCTIONS Dit object zal online worden geveild op het platform van BOG Auctions. Klik hier om direct naar de site van BOG-Auctions.com te gaan.

(Onbekend)

Online executieveiling in opdracht van de hypotheekhouder van de Swynswei 2F te Nij Beets.Openbare verkoop ex. art. 3:268 BW juncto 3:254 BW.VeilingnotarisTrip Advocaten & Notarissen mr. G. MulderWiardaplantage 9 8939 AA LeeuwardenTelefoon: 058 - 234 73 47Fax: 058 - 213 11 77Dit dossier is in behandeling bij mr. J.H.T. Boiten.e-mail: j.boiten@triplaw.nlAdviseurDeze verkoop wordt begeleid door:DTZ ZadelhoffDhr. B. (Bart) HermansParnassusweg 8031082 LZ AmsterdamTelefoon: 020 8 407 237e-mail: bhermans@dtz.nlOnline partnerveiling BOG AUCTIONS Dit object zal online worden geveild op het platform van BOG Auctions. Klik hier om direct naar de site van BOG-Auctions.com te gaan.

(Onbekend)

Online openbare verkoop in opdracht van de eigenaar van de gebouwen gelegen aan de Friedrich-Alfred-Straße 182 - 184 / Franz-Schubert Strasse 1-3 te Duisburg.AdviseurDeze verkoop wordt begeleid door:TroostwijkDhr. Junior ZeggerAnderlechtlaan 1811006 AP AmsterdamTelefoon: +31 (0) 88 - 666 66 66E-mail: j.zegger@troostwijk.nlOnline partnerveiling BOG AUCTIONS Dit object zal online worden geveild op het platform van BOG Auctions. Klik hier om direct naar de site van BOG-Auctions.com te gaan.

Duisburg

Online executieveiling i.o.v. pandhoudster van houtbewerkingsmachines en werkplaatsinventaris, o.a.: Masterwood CNC boor-/freesautomaat, 4-zijdige schaafbank, 4-assige pennenbank, verticale platenopdeelzaag, vlakbanken, vandiktebanken, afkortzaagmachines, formaatzaagmachines, breedbandschuurmachines, freesmachines, langgatboormachines, motafzuigingen, draagarmstellinen, etc.

Marum (1/2)

Openbare online veiling i.v.m. bedrijfsbeëindiging Jareco Machinehandel B.V., o.a.: Metaalbewerkingsmachines, w.o.: Kolomboormachines, freesbank, metaaldraaibanken, schaarbank, machine gereedschappen, lasapparatuur, schaarheftafel, compressorinstallaties, hijstechniekmiddelen, partij restvoorraden, etc.

Maasbracht

Online veiling van carrosserie tuning pakketen, o.a.: Sideskirts, voorbumpers, achterbumpers, achterskirts, spoilers, koplampen, achterlichten, lichtbronnen, complete bodykits, outside tuning parts, accessoires, etc. Merken: Merken: Carcept, Dietrich, Autostyle, Mattig, Carzone,

Tiel

Online executieveiling i.o.v. pandhoudster van houtbewerkingsmachines en werkplaatsinventaris, o.a.: Rollend materieel, intern transport, (houten) trappen, (bouw)stenen, dakpannen, kantoorwerkplekken, etc.

Marum (2/2)

Online veiling van, o.a.: horecameubilair, servies, koffiepadmachines, beeldschermen, scanners, dekbedden, matrassen, huishoudelijke apparatuur, boxsprings, woonaccessoires, mengkranen, haarden, etc.

Venlo

Online faillissementsveiling i.o.v. curator dhr. mr. H. M. Eijking, (Advocatenkantoor Eijking) van bedrijfsmiddelen uit het faillissement van Alles Voor Tuinen B.V., partijen met: Gardena accessoires, WOLF-Garten, bloem/plantenbakken, kweekkasten, zwembad-accessoires, HP computers/laptops, etc.

Huizen

Online veiling van Banken, kasten, eetkamertafels, fauteuils, eetkamerstoelen, hockers, salontafels, lampen, decoratie artikelen, etc.

Beneden Leeuwen

Openbare online veiling van, o.a.: loungebedden, loungesets, outdoor leather loungesets, tuinsets, tuinstoelen, bijzettafels, etc.

Nuenen

Openbare online veiling van diverse boten, RIBS, sloepen, etc.

Amsterdam

Online veiling van, o.a.: Radiatoren, sanitair, installatie materiaal, spiegels, wastafels, wandcloset, partijen sanitair, buitenkranen, etc.

Nijkerk
 1 - 12