Home > Faillissement veilingen

Online veilingen van BVA Auctions

Hieronder vindt u van BVA Auctions een overzicht van online veilingen van boedels uit faillissementen die door de curator worden aangeboden. Verder vindt u hier ook niet faillissement gerelateerde online veilingen.

Er zijn 199 veilingen gevonden.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ...

Online veiling i.o.v. Domeinen Roerende Zaken (Ministerie van Financiën) ,o.a.: Bureaus, kasten, ladeblokken, stoelen, tafels, etc.

(Onbekend)
Agenda:

Online veiling van nieuwe producten die gratis worden thuisbezorgd. Deze week o.a. Vuurkorf, Tweepersoonsbed, Barbecue / buitenkeuken, LG monitor, Horloges w.o. Dolce&Gabbana etc, Tefal koekenpannenset, Dames en herenschoenen w.o. Le Coq, Fila etc.Kavels worden gratis bezorgd binnen Nederland (m.u.v. de Waddeneilanden) en België. Bij de kavelomschrijving staat meer informatie over de wijze van bezorging van uw kavel. Wij verzoeken u vriendelijk na ontvangst van uw factuur per e-mail binnen 3 werkdagen de betaling te voldoen, uiterlijk voor woensdag 6 mei 2015.

(Onbekend)
Agenda:

Online veiling van nieuwe producten die gratis worden thuisbezorgd. Deze week o.a. Barbecue, Plafondlamp, Gigaset DECT-telefoon sets, diverse types en modellen, RC Helikopter, Messenset, Kleding voor Dames en Heren, Huwai Smartphone, Horloges w.o. Michael Kors, EtcKavels worden gratis bezorgd binnen Nederland (m.u.v. de Waddeneilanden) en België. Bij de kavelomschrijving staat meer informatie over de wijze van bezorging van uw kavel. Wij verzoeken u vriendelijk na ontvangst van uw factuur per e-mail binnen 3 werkdagen de betaling te voldoen, uiterlijk voor woensdag 6 mei 2015.

(Onbekend)
Agenda:

Online veiling van nieuwe producten die gratis worden thuisbezorgd. Deze week o.a. Vloerlamp, Hugo Boss pullover, Acer laptop, Horloges w.o. Diesel, Grundig huishoudelijke apparatuur w.o. staafmixer, melkopschuimer etc, Bison voegkit, siliconenkit etc, Kenda aanhanger/caravan banden, Etc.Kavels worden gratis bezorgd binnen Nederland (m.u.v. de Waddeneilanden) en België. Bij de kavelomschrijving staat meer informatie over de wijze van bezorging van uw kavel. Wij verzoeken u vriendelijk na ontvangst van uw factuur per e-mail binnen 3 werkdagen de betaling te voldoen, uiterlijk voor woensdag 6 mei 2015.

(Onbekend)
Agenda:

Online veiling i.o.v. Domeinen Roerende Zaken (Ministerie van Financiën), o.a.: Snijmachines, draadkamsluiters, papierboormachines, boekbindmachine, ponsmachines, lamineermachine, opvoerband, inbindapparaat, etc.

(Onbekend)
Agenda:

Online veiling van goederen afkomstig uit faillissement, o.a.: : Tuinsets, helmen, outdoor schoenen, tenten, campingtafels, campingstoelen, voorraadkasten, inlegzolen, paspoppen, caravan toebehoren, slaapzakken, koelboxen, etc.

Cuijk
Agenda:

Online faillissementsveiling i.o.v pandhoudster en curatoren dhr. mr. H. Dulack (Van Benthem & Keulen, Advocaten en Notarissen) en dhr. mr. R.G. Roeffen (Van Iersel Luchtman Advocaten) van Halfords Nederland B.V. Het aanbod bestaat uit o.a.: Buitenbanden, doppendozen, cockpitsprays, Nikko vaporizr, Nikko slammr, etc.

Zwolle
Agenda:

Online veiling o.a.: Heftrucks, reachtrucks, stapelaars, ordertrucks, pallettrucks, magazijnwagens, etc. Merken w.o.: Jungheinrich – Still – BT – OM Pimespo – Crown – Fetra, etc.

Ede
Agenda:

Online veiling van, o.a.: Koelvitrine, dressuurkoets, Franse Ventkoets, magazijnstellingen, transportband, etc.

Rotterdam
Agenda:

Online veiling wegens bedrijfsverhuizingen, o.a.: Conferentie-opstellingen, roldeurkasten, conferentietafels, bureau-opstellingen, ladeblokken, bureaustoelen, 2-deurskasten, bureautafels, conferentiestoelen, ladekasten, airco´s, kapstokken, etc.Merken w.o.: ‘Calligaris - Kartell - Mewaf - Mibra - Lande - Interstuhl - Smead – Sanyo - Bosch – Samsung, etc.

Tilburg
Agenda:

Online veiling van goederen afkomstig uit faillissementen, o.a.: Bordspellen, gezelschapsspellen, nerfspistolen, lego, actiehelden, WII controllers, playmobil, educatief speelgoed, glijbanen, springstokken, steppen, etc.Merken w.o.: Wii – Cogo – Lego – Playmobiel - Sluban – Hasbro – MB - Parker - etc.

Cuijk
Agenda:

Online veiling i.o.v. belanghebbende van goederen afkomstig uit faillissementen, bestaande uit , o.a.: Bureaustoelen, vergaderstoelen, kuipstoelen, schommelstoelen, eetkamerstoelen, etc.

Beneden-Leeuwen
Agenda:

Online veiling van, o.a.: Vloertegels, wandtegels, keramisch parket, tegelstrips, etc.

Panningen
Agenda:

Online veiling van goederen afkomstig uit faillissementen, o.a.: Bureaulampen, inbouwspots, plafonnieres, spaarlampen, vloerlampen, wandlampen, etc.

Cuijk
Agenda:

Online veiling van, o.a.: Terrasoverkappingen, glazen schuifwanden, zonwering, terrasverwarmer, led verlichting, etc.

Baarlo
Agenda:
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ...

Ontvang het laatste nieuws in uw inbox, meldt u aan voor onze nieuwsbrief
E-mail adres:
Wachtwoord:

Nog niet geregistreerd? Klik hier om GRATIS te registreren.
Bezig met laden...