Online veilingen van BVA Auctions

Hieronder vindt u van BVA Auctions een overzicht van online veilingen van boedels uit faillissementen die door de curator worden aangeboden. Verder vindt u hier ook niet faillissement gerelateerde online veilingen.

Er zijn 175 veilingen gevonden.
 1 - 12

Online faillissementsveiling i.o.v. de curator dhr. mr. J. Rutgers (Heijltjes Advocaten te Nijmegen) inzake Pieter Aalbers Oosterbeek B.V. o.a.: Design badkamermeubels, sauna opstelling, wastafelcombinaties, douchopstellingen, regendouches, whirlpool ligbaden, badkamergarnituur, van A-merken w.o.: Villeroy & Boch, Toto, Antonio Lupi, Quaz, Hansgrohe, Cleopatra, etc. Winkelinventaris, tegeldisplays, kantoorinventaris, keukeninventaris, Jura koffieautomaat, etc. Let op! Delen van de kavels betreft een dummy uitvoering (kranen, douche-sets, badkranen etc), wij verzoeken u alvorens een bod uit te brengen de kijkdag te bezoeken.

Oosterbeek

Online veiling van, o.a.: PTMD decoratie artikelen, bloempotten en vazen, schilderijen, bedden, kasten, eetkamersets, woonopstellingen, wandopstellingen, stoelen, fauteuils, banken, vloerkleden, lampen, winkelspots etc. Merken: OLF - Artis Orbis – Mintjens – Easyfurn - PTMD

Beneden leeuwen (1/2)

Online veiling van o.a: Consumentenelektronica, Apple producten, computersystemen , netwerkswitches, laptops, printers, LCD monitoren, smartphones etc. Merken: Apple - Cisco – HP – Dell – Lenovo.

Kerkrade

Online faillissementsveiling i.o.v. de curator mevr. mr. M. Eefting (Levenbach Advocaten te Amsterdam) inzake Koggeschip Vakbladen B.V. o.a.: Kantoormeubilair, ICT w.o.: HP computers, HP servers, Apple HD, printers, koffieautomaat, wandversiering, etc.

Amsterdam

Online veiling van, o.a. : Badkamermeubelen, Sauna’s- en stoomcabines, douches en douchewanden, massagebaden, outdoor spa, tuinmeubelen en accessoires, etc.

Apeldoorn

Online veiling wegens bedrijfsbeëindiging groothandel: Vintage lederen zitmeubelen, barok meubelen, bronzen en design beelden voor binnen en buiten, spiegels, marmeren schouwen, decoratiemateriaal, etc.

(Onbekend)

Online openbare veiling i.o.v. belanghebbende wegens sluiting van de ULV-Baan te Lelystad & bijhorende vernieuwing van de vloot, o.a.: Trikes, ultralights, aircraft, etc. Merken o.a.: Viking Dragonfly - Kappa KP 2U-Sova - Quasar - Air Creation - Condor - Rans S6 - Air Creation.

Lelystad

Openbare online veiling van klassieke auto’s en sportauto’s, w.o.: ‘Ferrari- Maserati - Jaguar - Porsche - Aston Martin - Fiat - Daimler - Peugeot - MG A - Mercedes - Corvette Stingray - Ford - Messersmith - Dodge - Volkswagen- Chevrolet - Riley - Jeep -Chrysler - AMC - Renault – Intercontinental, etc.

Uithoorn

Online faillissementsveiling i.o.v. curatoren, pandhoudster en belanghebbende van bedrijfs- en personenauto’s. Merken ‘Fiat – Opel – Audi – Mercedes-Benz – Volkswagen – Seat – Citroën’,

Beneden leeuwen (2/2)

Openbare online veiling van motoren van merken w.o.: Ducati – Honda – Yamaha – Kawasaki – Suzuki , etc.

Leiden

Nederhorst den Berg (2/2)

Online veiling van, o.a.: Audio, TV, laptops, smartphones, meubels, games, slaapkamerinrichting, woninginrichting, verlichting, sanitair, keukeninrichting, verzorging, etc.

(Onbekend)

Online veiling van goederen afkomstig uit het faillissement, o.a.: Sealapparaten, industriële kledingpersen, strijksystemen, industriële wasmachines, industriële droogtrommels, stofzuigers, stoom strijkijzers, compressoropstelling, gereedschap, kledingrekken etc.

Hoensbroek

Openbare veiling, georganiseerd door onze partner Karner & Dechow Auktionen van tuingereedschap w.o.: grasmaaiers, robotmaaiers, kachels, kettingzagen, etc. Bekijk het aanbod op de website van Karner & Dechow Auktionen

(Onbekend)
 1 - 12