Home > Faillissement veilingen

Online veilingen van BVA Auctions

Hieronder vindt u van BVA Auctions een overzicht van online veilingen van boedels uit faillissementen die door de curator worden aangeboden. Verder vindt u hier ook niet faillissement gerelateerde online veilingen.

Er zijn 164 veilingen gevonden.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ...

Online veiling i.o.v. Domeinen Roerende Zaken (Ministerie van Financiën), o.a.: Jaloeziedeurkasten, kantinetafels, partijen kantoormeubilair, etc.

(Onbekend)
Agenda:

Online veiling i.o.v. belanghebbende, o.a.: Schilderijen, tekeningen, aquarellen, gouaches, grafiek, gemengde techniek, kunstenaas w.o.: ‘Jan Cremer – Frank Gude - Maya Wildevuur – Willem Moeselaar – Jan Verburg – Peter van Oort – Loek Lafeber’, etc.

Agenda:

Online faillissementsveiling i.o.v. curator dhr. mr. S.J.B. Drijber (Drijber & Partners Advocaten, Velp) van circa 10 werkplekken uit het faillissement A1 Personeelsdiensten, o.a.: Kantoormeubilair, ICT, telefoons, printer, etc.

Arnhem
Agenda:

faillissementsveiling i.o.v. dhr. mr. W.Ph. Steenhuisen (Tanger Advocaten, Velsen-Zuid) en pandhoudster, o.a.: Kinderfietsen, full suspension fietsen, elektrische fietsen en stadsfietsen. Merken w.o.: ‘Montego – Be One’, etc.

Agenda:

Online veiling i.o.v. belanghebbenden van personen- en bedrijfsauto’s en motoren, o.a.:'Alfa romeo - Audi - Chevrolet usa - Daewoo - Fiat - Ford - Haige - Mazda - Mercedes-benz - Mitsubishi - Nissan - Opel - Peugeot - Renault - Seat - Volkswagen - Volvo'.

Putten
Agenda:

Online veiling i.o.v. belanghebbenden van nieuwe producten die gratis worden thuisbezorgd. Deze week o.a. Jawbone jambox, Biancaffe koffiebonen, diverse fitness apparaten, boxsprings etc.

(Onbekend)
Agenda:

Online faillissementsveiling i.o.v. curator dhr. mr. L.Th.A. Boender (DVDW advocaten te Rotterdam), o.a.: Vrachtwagens, trekkers, koelwagens, opleggers, koelopleggers, bakwagens, etc.

Oosterblokker
Agenda:

Online veiling i.o.v. belanghebbende, o.a.: ‘Jungheinrich – Still – Linde – BT – Atlet – Caterpillar – Crown – LOC – OM Pimespo – Steinbock‘ heftrucks, reachtrucks, stapelaars, ordertrucks, pallettrucks, etc.

Ede
Agenda:

Online faillissementsveiling i.o.v. curator dhr. mr. B.W.H. Pepping ( VDT Advocaten, Tilburg) en pandhoudster van de bedrijfsmiddelen uit het faillissement van Bozon B.V., o.a.: Terrasoverkappingen, gelhaarden, barbecues, zonnewering, rolluiken, elektrische garagedeuren, terrasoverkappingen, zonneschermen, parasols, handgereedschappen, bedrijfsinventaris, etc.

Loon op Zand
Agenda:

Online veiling i.o.v. Domeinen Roerende Zaken (Ministerie van Financiën), o.a.: opslagcontainer voor chemicaliën

(Onbekend)
Agenda:

Online veiling i.o.v. Domeinen Roerende Zaken (Ministerie van Financiën), o.a.: Bureau's, diverse tafels, ladenblokken, bijzetstoelen, etc. .

(Onbekend)
Agenda:

Online faillissementsveiling i.o.v. curator Mr. G.A. de Wit (Pesman Advocaten te Alkmaar) de bedrijfsmiddelen van Grand Café Gusto, o.a: Combisteamer , onderkoelingen, horecameubilair, demontabele koel- en vriescellen, rvs werkbanken, vaatwassers, audioapparatuur, etc.

Bergen
Agenda:

Online veiling i.o.v. belanghebbende afkomstig van goederen uit faillissementen, o.a.: Speelboxen, duo-bedden, Ledikanten, kinderdagverblijfmeubilair, wandelwagens, eetkamertafels, verrijdbare hoektafels en -banken, bureau- en conferentietafels, roldeurkasten, ladeblokken, 2-deurskasten, bureau- en conferentiestoelen, schoolmeubilair, magazijn-/winkelstellingen,Merken w.o.: ‘Rolf – Schilte – Ahrend – Aspa – Comforto – Steelcase – Assenburg – Werndl – Eromes – Bulo – König & Neurath – Kartell – Viasit – Interstuhl – Wini – Monits’. Etc

Nieuw-Bergen
Agenda:

Online veiling i.o.v. belanghebbende van goederen afkomstig uit faillissementen, o.a.: Etagères, pedaalemmers, peper- en zoutstellen, snacksets, fonduesets, tuinverlichting, kandelaars, tapassets, barbecuekoffers, wandklokken, etc.

Nieuw-Bergen
Agenda:

Online veiling i.o.v. Domeinen Roerende Zaken (Ministerie van Financiën), o.a.: Verplaatsbare accommodatie

(Onbekend)
Agenda:
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ...

Ontvang het laatste nieuws in uw inbox, meldt u aan voor onze nieuwsbrief
E-mail adres:
Wachtwoord:

Nog niet geregistreerd? Klik hier om GRATIS te registreren.
Bezig met laden...