Online veilingen van BVA Auctions

Hieronder vindt u van BVA Auctions een overzicht van online veilingen van boedels uit faillissementen die door de curator worden aangeboden. Verder vindt u hier ook niet faillissement gerelateerde online veilingen.

Er zijn 208 veilingen gevonden.
 1 - 14

Openbare online veiling i.o.v. belanghebbende, o.a.: Terrastegels in diverse kleuren en formaten, print terrastegels, soft comfort terrastegels, muurstenen, opsluitbanden, afvoergoten, zand, grind, split, etc.

’s-Gravenzande

Online veiling van goederen afkomstig uit faillissementen, o.a.: Laptops, computersystemen, printers, LCD monitoren, smartphones, netwerkswitches etc. >br/> Merken: HP, Dell, HTC, Xerox, Apple

Beneden Leeuwen

Openbare online veiling van bedrijfsactiva wegens voorraad reductie, o.a.: bureaus, tafels, stoelen, ladekasten, braderie voorraad, consumentengoederen etc.

Someren

Online veiling van, o.a. : Badkamermeubelen, Sauna’s- en stoomcabines, douches en douchewanden, massagebaden, outdoor spa, tuinmeubelen en accessoires, etc.

Apeldoorn

Online veiling wegens verhuizing van het Bouwens van der Boijecollege uit Panningen, o.a.: Vintage schoolmeubilair, hout-en metaalbewerkingsmachines, voorraden metalen en elektro materialen, kantine-inrichting, kantoormeubilair, werkplaats-inrichting, schrob/boenmachines

Panningen

Openbare online veiling van motorfietsen, scooters, dames- en herenfietsen merken w.o.: Honda, Yamaha, Kawasaki, Gazelle, Batavus, Vespa, etc

Openbare online veiling van personen- en bedrijfsauto’s, o.a.:'Chrysler - Daewoo - Fiat - Ford - Honda - Hyundai - Land rover - Opel - Peugeot - Renault - Rover - Saab - Seat - Suzuki - Volvo'.

Valkenswaard

Online veiling van ruitersportartikelen o.a.: Tuigen, zadels, hoofdstellen, bitten, beenbescherming, dekens, halsters, ruiteruitrusting, aangespannen tuigen, etc.

Nistelrode

Online veiling van, o.a.: Bloembakken, muurblokken, stenen, tegels, opsluitbanden, etc.

Online veiling van, o.a.: Audio, TV, laptops, smartphones, meubels, games, slaapkamerinrichting, woninginrichting, verlichting, sanitair, keukeninrichting, verzorging, etc.Deze veiling bevat producten van gerenommeerde A-merken die geveild worden vanaf €1,-. Alle producten zijn gecontroleerd op schade en functionaliteit . Daarmee voldoen ze aan de hoge kwaliteitseisen van BVA Auctions. Bekijk alle Top Lots veilingen! Check hier onze animatie over BVA Top Lots!

(Onbekend)

Openbare online veiling, georganiseerd door onze partner Karner & Dechow Auktionen, o.a.: Schilderijen, foto’s, prints w.o.: "Campell´s Vegetable Beef Soup" gesigneerd door Andy Warhol.Bekijk het aanbod op de website van Karner & Dechow Auktionen

(Onbekend)

Online veiling van goederen afkomstig uit het faillissement van DiMi Intersun, o.a.: Zonnebanken, sauna, gezichtsbruiner, behandelstoelen, behandeltafels, wasmachine, droger, cosmetica, etc.

Nieuw-Vennep

Online veiling van goederen afkomstig uit faillissementen, o.a.: tuinmeubelen, boxspringscombinaties, matrassen, speelgoed, huishoudelijke diversen, tuinartikelen, massagestoelen, barbecues, loungesets, dekbedden, auto diversen, diversen, etc.

Almere

Online veiling van goederen afkomstig uit een bedrijfsbeëindiging, o.a.: Crossmotoren, crosshelmen, crosskleding, crossbrillen, kettingen, olie, onderhoudsmiddelen, banden, motorbokken, crosshandschoenen, onderdelen, body protectors, beschermkappen, remschijven, tandwielen, gereedschap, werkplaats inventaris, compressor, stellingen, werktafels, gereedschapstrolleys, filters, buitenbanden etc.

Venray (1/2)

>Online veiling van merkkleding o.a.: Schoenen, blouses, trainingspakken, herenpolo’s, broeken, jurken, rokken, tunieken, tassen, accessoires, horloges, etc. Merken w.o.: Bjorn Borg – Tommy Hilfiger - Vans - Ralph Lauren – Calvin Klein – Philipp Plein – Hugo Boss - Gant – Lacoste - Adidas - Pantofola d'Oro - Michael Kors - Guess, etc.

(Onbekend)
 1 - 14