Home > Faillissement veilingen

Online bedden veilingen

Hieronder vindt u van diverse veilinghuizen een overzicht van online bedden veilingen van boedels uit faillissementen die door de curator worden aangeboden. Verder vindt u hier ook niet faillissement gerelateerde online bedden veilingen.

Er zijn 11 veilingen gevonden.
1

Online veiling van goederen afkomstig uit faillissementen, o.a.: Duo-slapers, ledikanten, hoogslapers, kinderstoelen, speelgoed, wandsteunen, toiletrolhouders, zeepdispensers, closetzittingen, inbouwhandendrogers, wandafvalbakken, handdoekhouders, wastafels, gasboilers, urinoirs, douchestoelen, pedaalemmers, etalagepoppen, spaarlampen, puzzels, cadeausets, kaftpapier, perforatoren, nietapparaten, kantoorgerief, etc.

Den Bosch
Agenda:

Online veiling van goederen afkomstig uit faillissement, o.a.: Voorraadstellingen, bustes, kledinghangers, kledingrekken, naaimachines, paspoppen, verlichting, winkelinrichting, etc.

Deventer
Agenda:

Online veiling met goederen afkomstig uit het faillissement van Beddencentrum Slaapkomfort te Leeuwarden

Leeuwarden
Agenda:

Online veiling van, o.a.: Bedden, boxsprings, diverse soorten pocketveermatrassen en topdekmatrassen, etc.

Almere
Agenda:

Online veiling van, o.a.: Eiken houten vloeren, Laminaat vloeren, elektrisch verstelbare boxsprings, douchecabines, ondervloeren, matrassen, douchecabines, etc.

Utrecht
Agenda:

Online veiling van, o.a.: Beddengoed, behangpapier, meubelen, witgoed, speelgoed, etc.

Tilburg
Agenda:

Online veiling van, o.a.: Bedden, boxsprings, pocketveermatrassen en toppers, etc.

Doetinchem
Agenda:

Online veiling van overstock en showroom modellen, o.a.: Woonkamersets, kasten, tafels, bankstellen, chesterfields, stoelen, boxsprings, bedden, matrassen, kussens, etc.

Velddriel
Agenda:

Online veiling van, o.a.: Kroonluchters, iPhones, vaartuigen, iPads, sanitair, horloges, douchecabines, sierraden, vloerbekleding, badkamerinrichting, (elektrische) fietsen, tuininrichting, boxsprings, matrassen, consumenten elektronica, woonkamerinrichting, lampen, laminaat, baden, muziekinstrumenten, gitaren, AV apparatuur, etc.

Leiden
Agenda:

HNVI
Agenda:

HNVI
Agenda:
1

Ontvang het laatste nieuws in uw inbox, meldt u aan voor onze nieuwsbrief
E-mail adres:
Wachtwoord:

Nog niet geregistreerd? Klik hier om GRATIS te registreren.
Bezig met laden...