Home > Faillissement veilingen

Online bedden veilingen

Hieronder vindt u van diverse veilinghuizen een overzicht van online bedden veilingen van boedels uit faillissementen die door de curator worden aangeboden. Verder vindt u hier ook niet faillissement gerelateerde online bedden veilingen.

Er zijn 18 veilingen gevonden.
1 2

Online veiling , o.a.: Scooters, fietsen, horloges, laminaat en pvc vloeren, sanitair, woning- en slaapkamerinrichting, tuinaccessoires, watersport toebehoren, vaartuigen, elektronica, mini quads, speelgoed, etc.

Hoevelaken
Agenda:

Online veiling van nieuwe producten die gratis worden thuisbezorgd. Deze week o.a. Kerstdecoratie w.o. verlichting, kunstkerstboom etc, Speelgoed w.o. loop-tractor, Barbie accessoires, Cluedo etc, Lodsh kussenhoezen in diverse prints, Golfset, Horloges w.o. Diesel, Michael Kors, Esprit Hugo Boss etcKavels worden gratis bezorgd binnen Nederland (m.u.v. de Waddeneilanden) en België. Bij de kavelomschrijving staat meer informatie over de wijze van bezorging van uw kavel. Wij verzoeken u vriendelijk na ontvangst van uw factuur per e-mail binnen 3 werkdagen de betaling te voldoen, uiterlijk voor woensdag 24 december 2014.

(Onbekend)
Agenda:

Online veiling van nieuwe producten die gratis worden thuisbezorgd. Deze week o.a. Kerstdecoratie w.o. kunstkerstboom, lichtslang, kerstballen etc, Horloges w.o. Diesel, Esprit etc, Lodsh kussenhoezen, auto-accessoires w.o. voorruit-ontdooier etc.Kavels worden gratis bezorgd binnen Nederland (m.u.v. de Waddeneilanden) en België. Bij de kavelomschrijving staat meer informatie over de wijze van bezorging van uw kavel. Wij verzoeken u vriendelijk na ontvangst van uw factuur per e-mail binnen 3 werkdagen de betaling te voldoen, uiterlijk voor woensdag 24 december 2014.

(Onbekend)
Agenda:

Online veiling van, o.a.: Eiken houten vloeren, laminaat vloeren, elektrisch verstelbare boxsprings, douchecabines, ondervloeren, matrassen, douchecabines, etc.

Utrecht
Agenda:

Online veiling van goederen afkomstig uit diverse faillissementen, o.a.: Witgoed, matrassen, (elektrische) boxsprings, tuinsets, kachels en schouwen, ovens, vaatwasser, koelkasten, combimagnetrons, afzuigkappen, koffiemachines, gaskookplaten, inductiekookplaten, wasmachines, warmtepompdrogers, Amerikaanse koelkasten, seizoen dekbedden, hoofdkussens, speelgoed, pooltafels, airhockeytafels, etc.

Almere
Agenda:

Online veiling van, o.a.: Beddengoed, behangpapier, meubelen, witgoed, speelgoed, etc.

Tilburg
Agenda:

(Onbekend)
Agenda:

(Onbekend)
Agenda:

Online veiling van, o.a.: Tablets, navigatiesystemen, wenskaarten, bijzettafels, hoekbanken, pocketveermatrassen, lakverf, compressor, elektrische damesfietsen, douchecabines, etc.

Agenda:

Online veiling van goederen afkomstig uit het faillissement, o.a.: Wandopstellingen, wandkasten, dressoirkasten, TV meubels, slaapkamerinrichting, bedombouw, salontafels, schappenkasten, wandschappen, bijzettafels, krukken, schilderijen, wanddecoratie, wandklokken, lijsten, plaids, lichtspots, plafondspots, inbouwspots, staande lampen, tafellampen, kaarshouders, bloempotten, etc.

Beneden Leeuwen
Agenda:

Online veiling van goederen afkomstig uit faillissement, o.a.: ‘Oerlikon’ CNCplasmasnijmachine, draaibank, kolomboormachines, bandzaagmachines, buigpersen, lasapparaten en toebehoren, bedrijfsauto, ‘Tridemasser’ aanhangwagen, voorraad staal, lasmallen, halffabricaten, gereedschap, stellingen, bevestigingsmaterialen, werkplaats- en kantoorinventaris, etc.

Krommenie
Agenda:

Online veiling van, o.a.: Fietsen, auto’s, laminaat, PVC vloeren, gereedschap, machines, compacte tractoren, woon- en badkamerinrichting, kroonluchters, aggregaten, slaapkamermeubilair, etc.

Uithoorn
Agenda:

Online veiling van goederen afkomstig uit faillissement, o.a.: Sieraden, polshorloges, schoonmaakapparatuur, fitnessapparatuur, pannensets, keukenapparatuur, dekbedovertreksets, kussens, telefoonaccessoires, tablets, schoenen, stofzuigers, etc.

Cuijk
Agenda:

Uithoorn
Agenda:

Online veiling van, o.a.: Showroom Hästens bedden, lederen massagestoelen, bedden, boxsprings, diverse soorten pocketveer matrassen en toppers, etc.

Bussum
Agenda:
1 2

Ontvang het laatste nieuws in uw inbox, meldt u aan voor onze nieuwsbrief
E-mail adres:
Wachtwoord:

Nog niet geregistreerd? Klik hier om GRATIS te registreren.
Bezig met laden...