Online auto en voertuigen veilingen

Hieronder vindt u van diverse veilinghuizen een overzicht van online auto en voertuigen veilingen van boedels uit faillissementen die door de curator worden aangeboden. Verder vindt u hier ook niet faillissement gerelateerde online auto en voertuigen veilingen.

Er zijn 20 veilingen gevonden.
 1 - 2

Online veiling van een ALFA ROMEO 159 Sport Wagon 2.0JTDI  uit 2012 met ca. 99.000 km op de teller.

rche-en-Famenne
Daan Auctions

Online veiling i.o.v. curator mr. M.J.G.A. Filemon van TRC advocaten te VeldhovenMet o.a. balanceerapparaat hefbrug uitlijnapparaat gereedschappen bandensets etc.   Let op! Kavel G001 Renault Trafic is i.o.v. curator terug getrokken uit de veiling.

Veldhoven
HNVI

Online faillissementsveiling in opdracht van curator Mr. K.T.W.H. van den Dungen / Pantser advocaten B.V. en pandhoudster. In de kavellijst vind je alle kavels en plaats je eenvoudig een bod. Heb je nog geen gratis account? Registreer je dan hier. Mocht je nog vragen hebben, dan staat onze klantenservice elke dag voor je klaar. Wij raden je aan de toelichting onderaan deze pagina door te nemen.

Ravenstein

Online veiling wegens beëindiging verzameling Seat dealer te Harkema.

Heerenveen

Faillissementsveiling in opdracht van curatoren: C. Grondsma verbonden aan Rotshuizen Geense Advocaten  te Leeuwarden en M.J. Oudman verbonden Alderse Baas Advocaten te Joure..

Zurich

Uden

Zwolle

Online veiling met goederen uit diverse faillissementen.

Hoogeveen

Openbare online veiling van personen- en bedrijfsauto’s, o.a.:'Bmw - Fiat - Ford - Kia - Opel - Peugeot - Renault - Seat - Toyota - Volkswagen'.In de kavellijst vind je alle kavels en plaats je eenvoudig een bod. Heb je nog geen gratis account? Registreer je dan hier. Mocht je nog vragen hebben, dan staat onze klantenservice elke dag voor je klaar. Wij raden je aan de toelichting onderaan deze pagina door te nemen.

Apeldoorn

Zwolle

De Rips

Zwolle

In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse goederen te Biddinghuizen. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: VW Caddy Maxi; schoonmaakbenodigdheden; damesfietsen; diverse hoekbaden; schilderijen; decoratie; boeken; tuinmeubilair; Cisco IP telefoons enz.

Biddinghuizen

Venlo (1/2)
 1 - 2