Online auto en voertuigen veilingen

Hieronder vindt u van diverse veilinghuizen een overzicht van online auto en voertuigen veilingen van boedels uit faillissementen die door de curator worden aangeboden. Verder vindt u hier ook niet faillissement gerelateerde online auto en voertuigen veilingen.

Er zijn 28 veilingen gevonden.
 1 - 2

Online faillissementsveiling i.o.v. curatoren, pandhoudster en belanghebbende.

Openbare online veiling van klassieke auto’s en sportauto’s, w.o.: ‘Ferrari - Jaguar - Porsche - Citroen- Austin Healey - BMW - Alfa Romeo - Rolls Royce -Volkswagen - Mercedes - DKW - Fiat - Nissan - Triumph - Peugeot - MG - Ford Mustang -Land Rover-MG - Harley Davidson - Renault - Arcobalena - Riva , etc.

Uithoorn

Online veiling van personenauto's in opdracht van de weledelgestrenge heer mr. R. Slotboom van Schaap Advocaten en Notarissen te Rotterdam in zijn hoedanigheid van curator in het faillissement van AB Staal B.V. h.o.d.n. Nedstaal B.V. te Alblasserdam.

Alblasserdam

Online faillissementsveiling in opdracht van Dhr. mr. E.C. van Lent / TeekensKarstens advocaten notarissen.

Noordwijkerhout

LAN Audio | Dynacord | Electro Voice | dB Technologies | Midas | Audience Delight | Dutycases | Sound Projects | KIND.

Groningen

Online veiling in opdracht van Handelsmaatschappij J.A.K. Goederen ingebracht door bedrijf, particulier en afkomstig uit diverse faillissementen.

Stadskanaal

Uden

Online faillissementsveiling in opdracht van Dhr. mr. M. Spaa / HJF Advocaten. Het betreft hier bedrijfsmiddelen uit het faillissement Autobedrijf De Residentie te Den Haag.

Den Haag

Zwolle

Ten gevolge van het faillissement van “Inovit Holland B.V.” te Drachten, veilt Proveiling de voorraad van dit bedrijf. In deze veiling wordt het volgende aangeboden; nieuwe sets autovelgen (4 stuks per set) – diverse maten o.a. 16 tot en met 22 inch; diverse types o.a. YSM, Vortex, Savoy, Revolve, Sonic, Crillon etc.

Openbare online veiling wegens het afstoten / outsourcen van de materieeldienst, o.a.: Layer Steigermateriaal, bouwheksloffen, damwandprofielen, verlengkabels, etc.

Zuna (1/2)

Openbare online veiling van personen- en bedrijfsauto’s, o.a.:'Hyundai - Nissan - Opel - Renault - Saab - Volkswagen'.

Venray

Compressoren Airpress | Zitmaaiers | Tuinhout | Horeca apparatuur | Paardentrailer Atec | Houtkachels en schouwen | Etc.

Groningen

In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse goederen te Beneden-Leeuwen. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: leuke partijen voor handelaren, particulieren of voor Koningsmarkt; voertuigen en verkoopstands; diverse gereedschappen; huishoudelijke artikelen; stoelen; hockers; computers etc.

Zwolle
 1 - 2