Faillissements veilingen en gewone online veilingen

Hieronder vindt u van diverse veilinghuizen een overzicht van online veilingen van boedels uit faillissementen die door de curator worden aangeboden. Verder vindt u hier ook niet faillissement gerelateerde online veilingen.

Er zijn 289 veilingen gevonden.
 1 - 20

Online veiling van goederen afkomstig uit het faillissement, o.a.: Combisteamers, ijsblokjesmachines, vriescel, friteuses, koelwerkbanken, restaurantmeubilair, koelkasten, vrieskasten, koelvitrines, uitgiftecounters, thermoboxen, thermowagens, Gamko buffetkoeling, koffiezetapparatuur, chafing dish, Villeroy & Boch porselein, bestek, keukeninventaris, decoraties, tapijten, etc.

Cuijk

Online veiling o.a.: Stoom- en douchecabines, badkamermeubelen, (massage)baden, outdoorspa’s, sanitair, sauna’s, tuininrichting, rolstoelen, zelfbalancerende scooters, etc.

Oudenbosch

Online veiling van, o.a.: Compacte tractoren, partijgoederen, ICT, tuin- en parkmachines, lasapparatuur, zonnepanelen, Lipolaser, waterkoelers, koffiemachines, elektrisch- en handgereedschap, aggregaten, quads, aanhangers, crossmotoren, motorscooter, etc.

Hoevelaken

Online veiling van overtollig materieel.

Emmer-Compascuum

Online veiling in opdracht van belanghebbende. Geveild worden: partij inkt en toner cartridges, partij flash drives, tv camera, partij camerahoesjes, ipod hoesjes, gaming keyboard, weerstation met alarmklok, voice recorders en backup battery packs, wireless speaker adapter, driehoekige mophoofden, digitale fotolijsten, smartphone accessoires, draadloze headsets, partij tablet accessoires, partij 3d brillen, elektronisch projectiescherm en meer. Van onder andere de merken: PANASONIC, PHILIPS, LAURASTAR, HUMAX, LOGITECH, SAMSUNG, SALORA en meer.

Deurne
Daan Auctions

Online veiling van, o.a.: Bronzen en design beelden.

Nederhorst den Berg

Ten gevolge van het faillissement van “Inovit Holland B.V.” te Drachten, veilt Proveiling de voorraad van dit bedrijf. In deze veiling wordt het volgende aangeboden; nieuwe sets autovelgen (4 stuks per set) – diverse maten o.a. 16 tot en met 22 inch; diverse types o.a. YSM, Vortex, Savoy, Revolve, Sonic, Crillon etc.

Drachten

Openbare veiling i.o.v. belanghebbende, o.a.:Fjord 21 Daycruiser

In deze veiling bieden we partijen en restpartijen aan oa speelgoed, decoratie, gereedschap, huishoudelijk, enz in kleine en grotere partijen

Delft
Nedveiling

Openbare veiling wegens vernieuwing apparatuur, w.o.:, Life Fitness fitness cardio- en krachttoestellen, etc.

Leeuwarden

Online veiling van, o.a.: Ligbaden, badschermen, douchebakken, designradiatoren, wastafels, douche glijstangsets, kranen, tegels, douchewanden en deuren, badmeubels, badmatten, ventilatoren, spiegels, badkameraccessoires, douchegoten, toiletten, installatiematerialen, hang & sluitwerk, tuingereedschappen, gereedschappen, partijhandel, winkelinrichting, kantoorinrichting, heftruck, palletstellingen, rolcontainers , etc.

Elst (3/3)

Bedrijfsbeëindiging in opdracht van belanghebbende. Geveild worden onder andere: reachtruck ROCLA, F-14, hooglift orderpicker ROCLA, hefkooi, houten en stalen kratten, palletwagens, diverse hulpmiddelen, kantoorinrichting, printers, copier SHARP, divers ICT, etikettenprinters en meer.

Nieuw Vennep
Daan Auctions

Online veiling i.o.v. pandhoudster van, o.a.: Wijnen, w.o.: wit, rood, rosé, etc.

Zwolle

Openbare veiling van goederen afkomstig uit een privéverzameling, o.a.: Originele wedstrijdshirts, trainingspakken, collector items, toegangskaartjes van o.a.: AFC AJAX, FC Barcelona, FC Bayern Munchen, Nederlands elftal, etc.

Zwaag

Online veiling van goederen uit het faillissement, o.a.: Bedrijfsauto’s, bouwmaterialen, steigers en trappen, gereedschap, kantoormeubilair, kantoorapparatuur, etc.

Houten
 1 - 20