Home > Faillissement veilingen

Faillissements veilingen en gewone online veilingen

Hieronder vindt u van diverse veilinghuizen een overzicht van online veilingen van boedels uit faillissementen die door de curator worden aangeboden. Verder vindt u hier ook niet faillissement gerelateerde online veilingen.

Er zijn 300 veilingen gevonden.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ...

Online veiling i.o.v. belanghebbenden van nieuwe producten die gratis worden thuisbezorgd. Deze week o.a. barbecues, dockingstations voor iPod etc, messensets, lasapparaten, speakers.

(Onbekend)
Agenda:

Online veiling i.o.v. Domeinen Roerende Zaken (Ministerie van Financiën), o.a.: Witgoed, velgen, auto-onderdelen, meubilair, ‘Coca-Cola’ drankautomaten, fietsen, etc.

(Onbekend)
Agenda:

Online veiling i.o.v. Domeinen Roerende Zaken (Ministerie van Financiën), o.a.: Verzilverde Chinese sterrenbeelden

(Onbekend)
Agenda:

(Onbekend)
Agenda:

Online veiling i.o.v. Domeinen Roerende Zaken (Ministerie van Financiën), o.a.: Jaloeziedeurkasten, kantinetafels, partijen kantoormeubilair, etc.

(Onbekend)
Agenda:

Online veiling i.o.v. belanghebbende, o.a.: Schilderijen, tekeningen, aquarellen, gouaches, grafiek, gemengde techniek, kunstenaas w.o.: ‘Jan Cremer – Frank Gude - Maya Wildevuur – Willem Moeselaar – Jan Verburg – Peter van Oort – Loek Lafeber’, etc.

Agenda:

Online faillissementsveiling i.o.v. curator dhr. mr. S.J.B. Drijber (Drijber & Partners Advocaten, Velp) van circa 10 werkplekken uit het faillissement A1 Personeelsdiensten, o.a.: Kantoormeubilair, ICT, telefoons, printer, etc.

Arnhem
Agenda:

In deze veiling bieden wij kleine partijen , speelgoed, sierraden, cosmetica, huishoudelijk, enz aan.

Waalwijk
Nedveiling
Agenda:

Overstockveiling in opdracht van belanghebbende. Geveild worden 3 boten en diverse horeca apparatuur, waaronder een mobiel buffet, digitale weegschalen, een koffiemachine, een warmhoudvitrine, Slush Puppie machines, barkoelingen en meer. De merken zijn o.a. AGIMEX, PELION, EPELSA, STOELTING, HENDI IVAS.

Live: 10-04-2014 12:15 - 21-04-2014
Daan Auctions
Agenda:

faillissementsveiling i.o.v. dhr. mr. W.Ph. Steenhuisen (Tanger Advocaten, Velsen-Zuid) en pandhoudster, o.a.: Kinderfietsen, full suspension fietsen, elektrische fietsen en stadsfietsen. Merken w.o.: ‘Montego – Be One’, etc.

Agenda:

In deze veiling bieden we aan, Generators, blokhutten, fietsen, gereedschap, bestek, messensets, buiten speelgoed, carports, elektrisch speelgoed enz enz.

Nederweert
Nedveiling
Agenda:

Online veiling i.o.v. belanghebbenden van personen- en bedrijfsauto’s en motoren, o.a.:'Alfa romeo - Audi - Chevrolet usa - Daewoo - Fiat - Ford - Haige - Mazda - Mercedes-benz - Mitsubishi - Nissan - Opel - Peugeot - Renault - Seat - Volkswagen - Volvo'.

Putten
Agenda:

Faillissementsveiling van Urban Fashion Collective B.V. in opdracht van pandhouder. Geveild wordt een alles-in-een fotomachine voor vlakke fotografie. Het betreft een Ishopshape, Type: Styleshoots 3.1, Serienummer ST041. De StyleShootsfoto studio bestaat uit: StyleShoots software met Auto Alpha technologie 1x Canon 5D Mark II Digital Camera 4x daglicht lampen 1x Canon red ring Pro Lens 24-105 USM 1x LED panel Fully integrated photographing table with transparent laminated glass 1x Ipad 16GB

Zaandam
Daan Auctions
Agenda:

Online veiling i.o.v. belanghebbenden van nieuwe producten die gratis worden thuisbezorgd. Deze week o.a. Jawbone jambox, Biancaffe koffiebonen, diverse fitness apparaten, boxsprings etc.

(Onbekend)
Agenda:

Online faillissementsveiling i.o.v. curator dhr. mr. L.Th.A. Boender (DVDW advocaten te Rotterdam), o.a.: Vrachtwagens, trekkers, koelwagens, opleggers, koelopleggers, bakwagens, etc.

Oosterblokker
Agenda:
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ...

Ontvang het laatste nieuws in uw inbox, meldt u aan voor onze nieuwsbrief
E-mail adres:
Wachtwoord:

Nog niet geregistreerd? Klik hier om GRATIS te registreren.
Bezig met laden...