Home > Faillissement veilingen

Faillissements veilingen en gewone online veilingen

Hieronder vindt u van diverse veilinghuizen een overzicht van online veilingen van boedels uit faillissementen die door de curator worden aangeboden. Verder vindt u hier ook niet faillissement gerelateerde online veilingen.

Er zijn 272 veilingen gevonden.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ...

Online faillissementsveiling van luxe design badkamermeubels o.a. "Villeroy & Boch", "Constilo", keramische en natuurstenen vloer- en wandtegels, elektrische vorkheftruck en showroom- en kantoorinventaris in opdracht van de pandhouder en curator, de weledelgestrenge heer mr. A.J.J. Sweens van Knuwer & Creutzberg Advocaten te Den Helder, wegens het faillissement van Turbo Tegel & Sanitair V.O.F. te Noord-Scharwoude.

Noord-Scharwoude
Agenda:

Online veiling van nieuwe producten die gratis worden thuisbezorgd. Deze week o.a. Microsoft Surface 2 Tablet, Led kaarsen, Messensets, Lodsh kussenhoezen, Koffiecups voor nespresso apparaten, Toebehoren voor bes w.o. dekbedden, kussens, dekbedovertrekken etc.Kavels worden gratis bezorgd binnen Nederland (m.u.v. de Waddeneilanden) en België. Bij de kavelomschrijving staat meer informatie over de wijze van bezorging van uw kavel. Wij verzoeken u vriendelijk na ontvangst van uw factuur per e-mail binnen 3 werkdagen de betaling te voldoen, uiterlijk voor woensdag 31 december 2014.Het is in verband met de feestdagen mogelijk dat uw levering langer onderweg is dan de gebruikelijke bezorging binnen 5 werkdagen. U kunt uw levering uiteraard volgen via de track en trace code die u van de vervoerder ontvangt.Wij wensen u prettige feestdagen en een voorspoedig 2015 toe!

(Onbekend)
Agenda:

Online veiling van goederen afkomstig uit faillissement, o.a.: Elektrisch- en accugereedschap, elektramaterialen, verlichtingsarmaturen, TL armaturen, bekabeling, steigers, trappen, gereedschapskisten, kantoormeubilair, etc.

Rotterdam
Agenda:

In opdracht van de curator diverse laptops, koptelefoons, eReaders en iPhone's online.

Amsterdam
Inventaris Veilingen
Agenda:

Online veiling van, o.a.: Computersystemen, netwerkapparatuur, DVD-films, laptops, LCD monitoren, printers, (mobiele) telefoons, tablets, firewalls, mediaspelers, accessoires, etc. Merken w.o.: Apple – Cisco - HP - Dell - Samsung – Acer – Philips – Xerox – LG – Nokia - Siemens – etc.

Beugen
Agenda:

Online veiling van o.a. “Masterwood” CNC gestuurde bewerkingscentrum, “Joos” fineerpers, diverse kolomboren, compleet design kantoormeubilair, design tafels voor kantine, zeer veel handgereedschap van Festool, Hilti en Bosch, Alumatec" profielzaag, vlakbank, vandiktebank, platenheffers,”Ima” kantenbewerkingsmachine, motafzuiginstallatie met Brikettepers, Atlas Copco luchtdroger met “Alup” lucht compressoren, reachtruck en heftruck etc. afkomstig uit het faillissement van Benschop B.V. te Zoetermeer.

Zoetermeer
Agenda:

Online veiling van, o.a.: Kantoorinventaris w.o.: Complete werkplekken, jaloeziedeurkasten, bureau- en vergaderstoelen, conferentiesets, kapstokken, whiteboards, rolarchieven, verlichting, koffieapparaten, etc. Design meubilair van merken/designers w.o.: ‘Fritz Hansen – Vitra – Kembo - Van Esch’, etc.

Amsterdam
Agenda:

Online faillissementsveiling i.o.v. curator mr. A.J.J, Sweens (Knuwer Advocaten, Den Helder) van bedrijfsmiddelen uit het faillissement Oilfield Supply CV, o.a.: ‘Bernina Artista’ naaimachine, gereedschap, stellingen, werktafels, intern transport, veiligheidsschoenen, wanddecoratie, etc.

Den Helder
Agenda:

Online veiling van goederen afkomstig uit het faillissement, o.a.: Wandopstellingen, wandkasten, dressoirkasten, TV meubels, slaapkamerinrichting, bedombouw, salontafels, schappenkasten, wandschappen, bijzettafels, krukken, schilderijen, wanddecoratie, wandklokken, lijsten, plaids, lichtspots, plafondspots, inbouwspots, staande lampen, tafellampen, kaarshouders, bloempotten, etc.

Beneden Leeuwen
Agenda:

Online veiling i.o.v. Domeinen Roerende Zaken (Ministerie van Financiën) ,o.a.: Kasten, stoelen, voetsteun, gereedschap, koffieautomaten, bedden, turntoestellen, etc.

(Onbekend)
Agenda:

Online veiling i.o.v. Domeinen Roerende Zaken (Ministerie van Financiën) ,o.a.: Hefbrug, filterwagens, transportkisten, veldbedden, medische goederen, grootkeuken benodigdheden, gereedschap, aggregaten, pallethefwagens, kluizen, brandwerende kasten, kantoorbenodigdheden, etc.

(Onbekend)
Agenda:

Online veiling van, o.a.: Design stoelen, bureau- en conferentietafels, bureau- en conferentiestoelen, roldeurkasten, ladeblokken, design fauteuils, flexwerktrolleys, partijen ladeblokken, etc.Merken w.o.: ‘Vitra – Aspa – Ahrend – Markant – Lensvelt – Samas – Steelcase – Grahl – König & Neurath – Assenburg – Wiesner Hager – Comforto – Kinnarps’, etc.

Agenda:

Online veiling van, o.a.: Personenauto’s van merken w.o.: ‘Opel – Volvo – Kia – Škoda – Nissan’

Boortmeerbeek (België)
Agenda:

Online veiling van goederen afkomstig uit faillissement, o.a.: Make-up artikelen, lippenstift, lipgloss, lipliners, eyeliners, oogschaduw, nagellak, haarverzorgingsproducten, haarshampoo, haarspoeling, zonnebrand, haarkleursets, gezondheidscapsules, gezichtsverzorging, voetverzorging, leesbrillen, dagcrèmes, nachtcrèmes, luiers, servetten, panty’s, etc.

Cuijk
Agenda:

Online veiling, o.a.: Stoom- en douchecabines, badkamermeubelen, (massage)baden, outdoorspa’s, sanitair, sauna’s, tuininrichting, rolstoelen, zelfbalancerende scooters, etc.

Oudenbosch
Agenda:
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ...

Ontvang het laatste nieuws in uw inbox, meldt u aan voor onze nieuwsbrief
E-mail adres:
Wachtwoord:

Nog niet geregistreerd? Klik hier om GRATIS te registreren.
Bezig met laden...