Faillissements veilingen en gewone online veilingen

Hieronder vindt u van diverse veilinghuizen een overzicht van online veilingen van boedels uit faillissementen die door de curator worden aangeboden. Verder vindt u hier ook niet faillissement gerelateerde online veilingen.

Er zijn 253 veilingen gevonden.
 1 - 17

Voor u geselecteerd:

Online fietsenveiling van een 4-tal exclusieve racefietsen in opdracht van belanghebbende. Merken: LOOK, GIANT, CUBE en PINARELLO

Utrecht
Daan Auctions

Online veiling van, o.a.: Gel haarden haardombouw, tuinhaarden, houtskool barbecues, etc.

Venlo

Online veiling van merkkleding o.a.: Schoenen, blouses, trainingspakken, herenpolo’s, broeken, jurken, rokken, tunieken, tassen, accessoires, horloges, etc. Merken w.o.: Bjorn Borg – Tommy Hilfiger - Franklin & Marshall - Ralph Lauren – Calvin Klein – Philipp Plein – Hugo Boss - Pierre Cardin – Lacoste - Adidas - Pantofola d'Oro - Michael Kors - Guess, etc.

(Onbekend)

Online veiling van o.a.: Badmeubels, baden, douchecabines, stoomcabines, inloopdouches, tegels, wastafels, radiatoren, etc.

Schiedam (2/2)

Online veiling van o.a.: (oor)fauteuils, woonprogramma’s, bankstellen, hoekbanken, loungers, kasten, industrie tafels, fauteuils en stoelen, eiken tafels, kolompoot tafels, eetkamerstoelen, tafels met stoelen etc.

(Onbekend)

Online veiling i.o.v. Domeinen Roerende Zaken (Ministerie van Financiën), o.a.: Muziekinstrumenten, DJ-apparatuur, tuin- en parkmachines, kleding, hengelsport artikelen, ijsmachines, werkplaatsinrichting, etc.

(Onbekend)

Online veiling van partijhandel o.a.: Aanstekers, pennen, elektrische sigaretten, etc.

(Onbekend)

Online veiling van, o.a.: verzorgingsproducten, babyfoons, koffiepadmachines, grills, pannensets, schroefboormachines, gereedschap, LED lichtslangen, dekbedden, kussens, speelgoed tuinartikelen, etc.

Venlo

Online veiling van nieuwe en demo licht- en geluidsartikelen, o.a.: Lichteffecten, PA boxen, karaokesets, DJ sets, lasers, Led par spots, discolampen, actieve boxen, subwoofers, rookmachines, sneeuwmachines, Flame masters, confetti shooters, CO2 shooters, hifi boxen, versterkers, mobiele geluidssystemen, microfoons.

Nederweert

(Onbekend)

Wegens overstock veilen we in opdracht nieuwe gereedschapskarren 480 delig met gratis verzending binnen Nederland muv de Wadden.Gereedschapskarren: 480 delig, 6 lades, waarvan 4 gevuld, o.a. schroevendraaiers, sleutels, ringratels, bit set, tangen etc. met wielen, makkelijk verrijdbaar, nieuw model 2016.

Gratis verzending!
Veilingwinnaar

Online veiling van, o.a.: Audio, TV, laptops, smartphones, meubels, games, slaapkamerinrichting, woninginrichting, verlichting, sanitair, keukeninrichting, verzorging, etc.

(Onbekend)

Online veiling van, o.a.: keukengerief, textiel, gereedschapskoffers, acculaders, schroefboormachines, dierbenodigdheden, eierkokers, friteuses, tafelgrills, speelgoed, zwembaden, etc.

Venlo

Online veiling van, o.a.: Consoleboot, herenhorloges, tuininrichting, muziekinstrumenten, (elektrisch) gereedschap, Philips tv flatscreen tv's, huishoudelijke apparatuur, etc.

Zwolle

Online veiling van o.a.: Airco’s, banken, stoelen, watertafels, trampolines, slaapkamerinrichting, woninginrichting, verlichting, sanitair, keukeninrichting, ICT, etc.

(Onbekend)

Online veiling van o.a.: schapenlederen (oor)fauteuils, woonprogramma’s, industrie tafels, fauteuils en stoelen, eiken en barnwood tafels, Fond du Wagon tafels, eetkamerstoelen etc.

(Onbekend)
 1 - 17