Home > Faillissement veilingen

Faillissements veilingen en gewone online veilingen

Hieronder vindt u van diverse veilinghuizen een overzicht van online veilingen van boedels uit faillissementen die door de curator worden aangeboden. Verder vindt u hier ook niet faillissement gerelateerde online veilingen.

Er zijn 264 veilingen gevonden.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ...

Online veiling van nieuwe producten die gratis worden thuisbezorgd. Deze week o.a. Badkamer toebehoren en accessoires w.o. douche-sets, handdoeken etc, Horloges, Tablets etc.Kavels worden gratis bezorgd binnen Nederland (m.u.v. de Waddeneilanden) en België. Bij de kavelomschrijving staat meer informatie over de wijze van bezorging van uw kavel. Wij verzoeken u vriendelijk na ontvangst van uw factuur per e-mail binnen 3 werkdagen de betaling te voldoen, uiterlijk voor woensdag 3 september 2014.

(Onbekend)
Agenda:

Online veiling van 2 Gasgenerator opstellingen, bestaande uit: ‘Jenbacher’ gasgenerator, voorzien van, ‘Jenbacher’ 12-cilinder motor en ‘Stamford’ generator, inclusief besturingskasten, documentatie, leidingwerk, gaskleppen, gesloten waterkoelingsysteem.

Nijmegen
Agenda:

In opdracht veilen we vanuit Amsterdam goed werkend professionele catering horeca uitrusting.Locatie: Gratis en ruim parkeren. In deze veiling vindt u o.a. de volgende kavels: Nieuw: afzuigkap compleet, koelkasten, koelvitrine, pizzaovens, snijmachine, slushmachine, sinaaspappelpers machine, pitagrill, donergrill, gasfornuis, saladiere, partij horeca stapelstoelenOccasion: industrie gereedschap vaatwasser, Santos kaasrasp, Robot Coupe R4 1500, Hogedruk frituur Henny Penny, Gamko Coca Cola koeling, wandkoeling, Dubbele pizzaoven Diamond, pizzapletter Cuppone, lintzaagmachine, Cup a Soup,  gasfornuizen, pastakoker, pinmachine,  Berkel 834 snijmachine, Ben en Jerry's kpelast,  Carpigiani ijsmachine en meerKijkdagen: 26 en 27 augustus tussen 10:00 en 16:00 uur in Amsterdam. Indien u hiervan gebruik wilt maken neemt u dan contact op met de klantenservice.

Amsterdam
Veilingwinnaar
Agenda:

Online faillissementsveiling i.o.v. curator dhr. W.J.P. Jongepier (Boekel De Neree N.V., Amsterdam) inzake een niet-doorstartende Estro Kinderopvang B.V. locatie, o.a.: Babyboxen, banken, kantoormeubilair, kinderstoelen, tafels, whiteboards, speelgoed, EHBO koffer, voorraad pampers, ICT, inhoud slaapvertrekken, keukeninventaris, etc.

Amsterdam
Agenda:

Online veiling van goederen afkomstig uit faillissementen, o.a. : Kabinet kasten, vitrinekasten, bijzettafels, salontafels, wijntafels, eetkamertafels, wandtafels, hockers, stoelen, fauteuils, dierenhuiden, haardschermen, ledikanten, spiegels, tafellampen, hanglampen, vlechtwerk manden, hutkoffers, lounge sets, potten, vazen, schalen, kandelaars, decoratie beelden, diverse decoratie, nostalgische decoratie, etc.

Beneden-Leeuwen
Agenda:

Online veiling van, o.a.: Tafels, stoelen, vitrinekasten, buffetkasten, fauteuils, bankstellen, decoratie, winkelkasten, TV meubels, dressoirs, etc.

Mijdrecht
Agenda:

Online veiling van goederen afkomstig uit het faillissement, o.a.: ‘Catepillar’ LPG heftruck, ‘Laagland’ draaibank, ‘Bewo’ metaalafkortzaagmachine, ‘Fronius’ mig-mag lasapparaten, lasapparatuur, pneumatische gereedschappen, compressoren, werkbankslijpers, snij- en gasbranders, verlengkabels, rest ijzer, intern transport, bedrijfskleding, werkplaatsinventaris, kantoorinventaris, witgoed, etc

Rotterdam
Agenda:

Online veiling van goederen afkomstig uit het faillissement, o.a.: Dames pumps, handtassen, schoudertassen, notebooktassen, portemonnees, halskettingen, armbanden, (trouw)ringen, sjaals, horloges, wandklokken, zonnebrillen, broekriemen, haaraccessoires, pennen, GSM hoesjes, etc.

Cuijk
Agenda:

Online veiling van diverse trappen, ladders en steigers afkomstig uit het faillissement van ladder- en steigerfabriek Centrum thans opgeslagen te Dongen.

Dongen
Agenda:

Online veiling van goederen afkomstig uit faillissementen en bedrijfsverhuizingen , o.a.: Bureautafels, bureaustoelen, design banken, roldeurkasten, ladeblokken, 2-deurskasten, dossierkasten, kantinetafels, conferentietafels, conferentiestoelen, kapstokken, designfauteuils, directiestoelen, bureau-organizers, brandwerende kluizen, prullenmanden, whiteboards, van merken w.o.: ‘Drentea Emmen- Liv’it- Bulo- Aspa- Inofec- König & Neurath- Werndl- Steelcase- Ahrend- Teknion- Comforto- HAG- Kinnarps- Haworth- Grammer- Teknion- Thonet- Assenburg- Schaffenburg- Legamaster’, etc.

Cuijk
Agenda:

Online veiling van collectie oldtimer tractoren en oud boerengereedschap afkomstig uit de nalatenschap van museumboerderij Paasloo.

Paasloo
Agenda:

Online veiling met goederen afkomstig uit diverse faillissementen.

Grijpskerk
Agenda:

In deze veiling bieden we partijen en restpartijen aan oa speelgoed, decoratie, gereedschap, huishoudelijk, enz in kleine en grotere partijen.

Tilburg
Nedveiling
Agenda:

De biedingen bij deze veiling staan onder toezicht van een notaris. Wanneer in de laatste vijf minuten voor het sluiten van de kavel een bod wordt uitgebracht, dan wordt de sluitingstijd met vijf minuten verlengd.

Oosterwolde
VeilingOutlet.com
Agenda:

Ten gevolge van het faillissement van Hemels C.V. & Sanitair te Alkmaar, veilt ProVeiling de voorraad en inventaris van dit bedrijf. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: elektrisch gereedschap o.a. Bosch boormachines, Rems Multi draadsnijmachine, reciprozaag etc; ladders; steigers; trappen; stellingen; installatiematerialen; transportmiddelen o.a. bakkruiwagens; lasapparatuur; handgereedschap; sanitair/artikelen o.a. wastafels, hangend toilet etc.

Alkmaar
Agenda:
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ...

Ontvang het laatste nieuws in uw inbox, meldt u aan voor onze nieuwsbrief
E-mail adres:
Wachtwoord:

Nog niet geregistreerd? Klik hier om GRATIS te registreren.
Bezig met laden...