Faillissements veilingen en gewone online veilingen

Hieronder vindt u van diverse veilinghuizen een overzicht van online veilingen van boedels uit faillissementen die door de curator worden aangeboden. Verder vindt u hier ook niet faillissement gerelateerde online veilingen.

Er zijn 279 veilingen gevonden.
 1 - 19

Voor u geselecteerd:

Faillissementsveiling in opdracht van van curator p. Mijnssen van Lexington Advocaten. Geveild worden APPLE computers, computerschermen van het merk PHILIPS, SAMSUNG en ACER, bureaustoelen en bureaus, vergadertafels en meer.

Haarlem
Daan Auctions

Voor u geselecteerd:

Online veiling in opdracht van belanghebbende. Geveild wordt een breed assortiment aan relatiegeschenken waaronder; giftsets, pennen, tassen, notitieboeken, paraplu's, sleutelhangers, zaklampen, borrelplankjes en meer.

SOMEREN
Daan Auctions

Online veiling van nieuwe producten die gratis worden thuisbezorgd. Deze week o.a. Vouwgordijnen, Automatische lichtschakelaar, Toilet met inbouwreservoir, Divoom Iris speaker set, Barbecue Smoker, Eettafel, Elektronische keukenweegschaal, verlichting w.o. vloerlamp Marvin, One Touch Juicer, Ambi Pur verfrissingsspray, Haribo drop, Kindermotor op accu, Steekwagen, Dumbbell sets, Kettingzaag benzinemotor aangedreven, Etc.Kavels worden gratis bezorgd binnen Nederland (m.u.v. de Waddeneilanden) en België. Bij de kavelomschrijving staat meer informatie over de wijze van bezorging van uw kavel. Wij verzoeken u vriendelijk uw factuur binnen 3 werkdagen de betaling te voldoen, uiterlijk voor woensdag 1 maart 2017.

(Onbekend)

Online veiling van o.a. Voedingsindustrie, Horeca apparatuur, Koelen en vriezen, Transportbanden, Transport en logistiek, Luchttechniek, Pompen, Kantine en kantoor inventaris, Combinaties

Bladel
Industrial Auctions

Deventer

Deventer

Zuidoost Beemster

Online faillissementsveiling i.o.v. curatoren, pandhoudster en belanghebbende.

Online veiling vanwege faillissement.

Brummen

In deze veiling opruiming van magazijn oa : speelgoed, huishoudelijk, tekstborden, knutselkaarten

Tilburg
Nedveiling

In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse Italiaanse kwaliteit sieraden en horloges te Beneden-Leeuwen. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: diverse soorten Bling Bling oorbellen; broches; kettinghangers; dames en herenhorloges en een verzamelkavel.

Vught

1 Euro-veiling. Het betreft hier een veiling van nieuwe goederen die gratis worden thuisbezorgd (max 10 werkdagen na betaling). Deze week worden o.a. geveild: Spionageapparatuur, Stilleven spuitbussen, dekbedovertrekken, elektrisch gereedschap, werkplaats uitrusting, meetapparatuur, (tuin/elektrisch) gereedschap, DHZ artikelen, pannensets, ondervloeren, consumentenelektronica en diverse andere producten.

Openbare online veiling van klassieke auto’s en sportauto’s, w.o.: ‘Ferrari - Jaguar - Porsche - Citroen- Austin Healey - BMW - Alfa Romeo - Rolls Royce -Volkswagen - Mercedes - DKW - Fiat - Nissan - Triumph - Peugeot - MG - Ford Mustang -Land Rover-MG - Harley Davidson - Renault - Arcobalena - Riva , etc.

Uithoorn

In deze veiling veilen wij in opdracht van belanghebbende aan diverse artikelen per stuk of in partijen, waaronder meubels, kasten, stoelen, vitrines, rekken, stellingen matrasen, bedbodems, decoratie, decoratie, partijhandel enz. enz.

Tilburg
Nedveiling
 1 - 19