Home > Faillissement veilingen

Faillissements veilingen en gewone online veilingen

Hieronder vindt u van diverse veilinghuizen een overzicht van online veilingen van boedels uit faillissementen die door de curator worden aangeboden. Verder vindt u hier ook niet faillissement gerelateerde online veilingen.

Er zijn 300 veilingen gevonden.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ...

Online veiling van nieuwe producten die gratis worden thuisbezorgd. Deze week o.a. Eetkamerstoelen, Handgereedschappen w.o.tangenset, schroevendraaierset etc, Horloges, Messensets, Pannen en pannesets, etc.Kavels worden gratis bezorgd binnen Nederland (m.u.v. de Waddeneilanden) en België. Bij de kavelomschrijving staat meer informatie over de wijze van bezorging van uw kavel. Wij verzoeken u vriendelijk na ontvangst van uw factuur per e-mail binnen 3 werkdagen de betaling te voldoen, uiterlijk voor woensdag 24 september 2014.

(Onbekend)
Agenda:

Online veiling van, o.a.: 4-Kleuren drukpers, 2-kleuren drukpers, degelpers, CTP installatie, ‘Apple’ computers, netwerkapparatuur, software, personenauto, bedrijfswagen, stellingen. Intern transport w.o.: heftruck, reachtruck, (elektrische) pompwagens, etc.

Nijkerk
Agenda:

Online veiling van, o.a.: Heftrucks, reachtrucks, pallettrucks, graafmachines, etc.

Rijssen
Agenda:

Online faillissementsveiling i.o.v. curator dhr. mr. drs. J.D.M. Oude Grote Bevelsborg (Lawton Advocaten, Breda) en pandhoudster, o.a.: 20ft. Afzetcontainers, perscontainers, rolcontainers, Accubakken, persunit onderdelen, Kliko’s vloeistoftanks, etc.

Breda
Agenda:

Online veiling van, o.a.: Totalstations, lasers, theodolieten, waterpasinstrumenten, etc.

Rijssen
Agenda:

Online veiling van, o.a.: Schilderijen, aquarellen, etsen, fotografie, gemengde techniek, gouache, grafiek, reproductie, namen w.o.: ‘Herman Brood – Anton Heyboer – Roy Lichtenstein – Corneille – Andy Warhol – Edwin Janssen – Karel Appel, ’ etc.

Agenda:

Online veiling i.o.v. Domeinen Roerende Zaken (Ministerie van Financiën), o.a.: Een partij kantoormeubilair w.o.: Stoelen, bureaus, jalouziekasten, kluis, etc.

(Onbekend)
Agenda:

Online veiling van goederen afkomstig uit een faillisement, o.a.:Kantoor- en kantine-inventaris, douchedeuren, PVC hulpstukken, (messing)koppelingen, sanitair, radiatoren, dakdekkersmaterialen, leidingen, pijpen, slangen, installatiematerialen, elektrische handgereedschappen, zetbank, guillotineschaar, magazijnstellingen, entresolvloeren, steigermaterialen, kruiwagens, werkplaatsinventaris, bedrijfswageninrichting, etc.

Helmond
Agenda:

Online veiling van goederen in de categorie Industriele Magazijnstelling en Industriele artikelen

Waalwijk
I&O Auctions
Agenda:

Online veiling i.o.v. Domeinen Roerende Zaken (Ministerie van Financiën), o.a.: Fitnessapparatuur, leger overalls, aluminium profielen, banden, camouflagenetten, veldbedden, gereedschap, afzuiginstallaties, zeilen, span- en hijsmateriaal, transportkisten, etc.

(Onbekend)
Agenda:

Online veiling van, o.a.: Ladders, freesmachines, stampers, trilplaten, kettingzagen, walsen, maaiers, schuurmachines, laminaatknippers, boormachines, breekhamers, schroefmachines, hogedrukreiniger, kettingslijpmachine, stoomreiniger, steekwagens, bouwdrogers, etc.

Agenda:

Online veiling van goederen afkomstig uit het faillissement, o.a.:Straat- en pleinverlichting, (nostalgische) tuinverlichting, buitenverlichting, interieurverlichting, schakelmaterialen, installatiematerialen, installatiedraad, TL-armaturen, LED-armaturen, merken w.o.: ‘Philips – SBP – Trilux – Disano – Hager – Peha – Ceag – ABP – Eaton’, etc.

Nijmegen
Agenda:

Online veiling van goederen afkomstig uit het faillissement, o.a.: (Elektrisch) gereedschap, usb laders, tackers, tacker nagels, nieten, telefoon accessoires, laptop covers, spanbanden, hogedruk reinigers, (tuin)verlichting, strandmatten, compressors, stekkerdozen, kabelhaspels, pokersets, pennen, frisbees, sport kleding, fietsbroeken, tassen, wandelstokken, kniebeschermers, design gadgets, merken w.o.: ‘Kikkerland – Brennenstuhl – Senco - R.E.M. – Massive – Smartstraps – Booq – Starlux – Spero – Avento - Built NY – HyperJuice’, etc.

Beneden-Leeuwen
Agenda:

Online veiling met studio-inventaris afkomstig uit het faillissement van P & P Postproduction te Hilversum

Hilversum
Agenda:

De biedingen bij deze veiling staan onder toezicht van een notaris. Wanneer in de laatste vijf minuten voor het sluiten van de kaveleen bod wordt uitgebracht, dan wordt de sluitingstijd met vijf minuten verlengd.

Oosterwolde
VeilingOutlet.com
Agenda:
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ...

Ontvang het laatste nieuws in uw inbox, meldt u aan voor onze nieuwsbrief
E-mail adres:
Wachtwoord:

Nog niet geregistreerd? Klik hier om GRATIS te registreren.
Bezig met laden...